Olenemata, millised on raskused teel tasub meeles pidada üht lihtsat tõde, et Hinge tee on alati toetatud tee.

Postitus tuleb teile "Hingesõnumite" raamatust pealkirjaga "Toetatud tee". Seda raamatut kirjutan ma ajal, kui tervet maailma on räsimas koroonapandeemia ja ajaloo sügavaim majanduskriis. Suurem osa väikeettevõtteid on läinud või kohe minemas pankrotti ning ka parimad söögikohad ja restoranid on sulgemas uksi.

Vahepeal ma mõtlesin, et see kõik ei ole võimalik, et saab katkeda nii paljude inimeste hinge tee, sest kui inimene on oma hinge teel, õigel rajal, siis tulgu või veeuputus, aga ta on oma tegemistes alati toetatud ja hoitud.

Nüüd sain ma selle kohta siiski kinnituse, et kui on hinge tee, siis on see õnne ja edu tee, isegi kui on majanduskrahh või viirusest tekitatud kriis.

Nimelt, keset kriisi avas oma uksed üks uus pagarikoda, kes küpsetab saiakesi ja kringleid ning nõudlus nende toodangu vastu on nii suur, et nad isegi on natuke ehmunud sellisest menust ja peavad hakkama personali juurde palkama ning suurenenud mahuga töödeks end ümber organiseerima. Jah, on võimalik hoida ka sügava kriisi ajal uut pagarikoda edukalt töös, samal ajal kui teised pagarikojad klientide vähesuse tõttu on sunnitud "puhkusel" olema.

See kõik on võimalik ainult seetõttu, et need naised on sada protsenti oma hinge teel, toimides oma tegemistes ja tegutsemise motiivides enda hingega täielikus kooskõlas. Just seetõttu on nende ettevõtmised maagilisel kombel ka keerulisel ajal toetatud ja hoitud.

Nende edulugu lisas nii palju eneseusku, julgust ja inspiratsiooni minusse tagasi.

Tuleb lihtsalt usaldada seda aspekti Universumist, et kui on hingetee, mis on kooskõlas hingeliste motiividega, siis on sinu tegemised igal juhul toetatud ja edukad, puhkedes raskusi trotsides õitsele isegi keset kohutavat kaost. Alati tuleb lähtuda sellest, et sinu motiivid oleksid hingelises kooskõlas sellega, mis sind vaimustab.

Autor: Ilona Karula