Jäär

Sinu jaoks on nüüd käes aeg rasked kuud seljataha jätta ja hakata kergemalt hingama. Tundub, et sa oled lõpuks välja mõelnud, mis on sinu jaoks tõeliselt oluline ja mida sa elus saavutada tahad. Tee oma plaanidest ja unistustes nimekiri, nii on hea seda järgida ja imestades näha, kuidas sinu lootused üksteise järel täituma hakkavad. Sa oled kirglik ja sinu süda on täidetud armastusega, naudi alanud perioodi täiel rinnal.

Lõvi

Käes on sinu sünnipäevakuu ja on lausa loomulik, et sul peab nüüd eriliselt hästi minema. Möödunud kuud ei ole olnud sinu jaoks emotsionaalselt just liiga lihtsad, kuid nüüd tunned, et oled kohanenud. Sa oled jälle sina ise! Lased oma säraval loomusel valla pääseda ning see teeb nii eraeluliste kui ka professionaalsete eesmärkide saavutamise suhteliselt lihtsaks. Praegu tasub sul leida võimalusi, et puhata, kohtuda sõpradega ja sugulastega ning lihtsalt nautida imelist aega, mis universum sulle sünnipäeva puhul on saatnud.

Ambur

Sulle kui sodiaagiringi kõige optimistlikumale märgile toob august kaasa suurepäraseid uudiseid. Sa mõistad, et elu ei ole alati läinud täpselt nii nagu sa oled soovinud, kuid ometi oled jõudnud lõpuks sinna, kus on su õige koht. Peaksid hetkel tundma end imeliselt ja universumi rütmidega sünkroonsuses. Praegu on hea aeg teha plaane tulevikuks ja panna aluseid projektidele, mis toovad sulle edu, õnne ja rahulolu.

Imelist ja põnevat augustikuud!