Kas sa kujutad ette, et sa hoiad end tagasi, et sa peidad end oma südame õitsemise eest, mis läbi sinu nii väga soovib sündida... kui palju jääb meil kogemata sellest rikkalikust ja külluslikust maailmast?

Me oleme loodud õitsema. Vaid lubades endal olla erinev, lubades endal olla omamoodi, jäädes truuks sellele tõele, mis voolab läbi meie südamete, jäädes truuks sellele häälele, mis hüüab meie keskmest, jäädes truuks enda tõelisele olemusele.. me oleme võimalised avastama kes me tegelikult oleme. Me ei saa enne teada kui lubame endal õitseda, kui lubame endal end väljendada vastavalt sellele mis läbi meie soonte voolab, vastavalt sellele millele meie süda lööb.

Ära hoia end tagasi, sest sa oled erinev. Ära hoia end tagasi, sest sa ei ole veel võimeline nägema enda väärtust ja enda tõelist olemust. Vaikselt vaikselt ava end enda sees peituvale ja luba sel särada. Luba sel valgustada enda maailma, et see saaks valgustada edasi ka sinu ümbruses olevad maailmad, et need saaks valgustada edasi nende ümber olevad maailmad. Me leiame tule endast ja me anname seda edasi. Me kogeme valgust endas ja me anname seda edasi. Me õitseme läbi armastuse endas ja me jagame seda edasi. Me oleme osa maailma küllusest, me oleme osa maailma rikkusest ja mitmekülgsusest.

Ära jäta maailma ilma enda särast. Julge olla omamoodi, julge nautida enda eripära, julge särada enda autentsuses. Sa oled väärtuslik täpselt sellena, kes sa oled.. Oma kõige puhtamas ja tõelisemas olemuses.

Maagilist õitsemist!

Autor: Marelle Kaelep