Mesi ja õietolm on väga tähtsal kohal. Roosi kroonlehed, millest saab teha roosivett ja õli, on vaid üks variant lisada lillede ilu ja väärtust oma lauale. Lillede ja naiste sarnasusest ei saa iial mööda vaadata. Meile antakse nimed lillede järgi, meie hinged lõhnavad nagu soojad metsalilled, meie ilu tugevdavad lilledega seotud protseduurid. Me nutame liigutusest, kui mees kingib meile lilli, sest see on otsene tunnustus meie naiselikkusele. Naiselikkuses õitsev naine on ümbritsetud alati värskete lilledega ning ta naudib südamest nende eest hoolitsemist.

Kõik värske toit, mis on kasvanud looduses, on laetud päikesega ning toidab meid mitte ainult esmaklassiliste toitainete, vaid puhta energiaga. See toidab nii keha kui hinge. Kõik värsked salatid, marjad, puuviljad ja köögiviljad tugevdavad meid, eriliselt toidud, mille oleme ise kasvatanud. Oma aia eest hoolitsemine täidab naist, sest nii ammutab ta maast vahetut energiat.

Oluline on maandatus. Naine, kes on kontaktis kõige kauniga, muutub ka ise aina kaunimaks, sellepärast on lillede keskel olemine äärmiselt vajalik. Vajalik on süüa hooajalisi metsikuid marju ja taimi, samuti koguda taimi talviseks ajaks. Teha kompotte ja hoidiseid suvistest andidest, et ka talvel esmaklassiliselt oma keha toita.

Sageli me ei mõtle sellele, kui suure väärtusega on värske, äsja orgaaniliselt puhta aiamaa pealt korjatud toit, kuid see ravib meie keha ja hinge. Kasvatada ise oma toitu ning noppida valminud vilju on kõige suurem võimalik rikkus elus. Toitudes suvisel ajal ainult oma koduaia andidest, kindlustame toitainete ja vajalike bakterite varu oma kehas kogu talveks. See annab meile väga palju enamat kui ainult hetkeliselt vitamiine ja mineraale, see hoiab meid terve aasta toidetu, terve ja kaitstuna. Koduaia viljad ja metsaannid sisaldavad hinge puhastavaid omadusi, mis muudavad inimese puhtamaks ning panevad ta mõtlema rohkem armastavalt.

❀ Kasuta toiduks taimi, mis toetavad sinu õitsemist. ❀

Naise tervisele on eriti kasulikud mahlased puuviljad, allikavesi, magusad mahlad, mõrud taimetõmmised, võilillejuur, probiootikumid. Jälgi, et sinu toidukorrad niisutaksid sinu keha. Naine vajab pidevat niisutamist, et püsida mahlane, et tema olemus oleks toitev. Naine on niimoodi loodud, et kõik, kes temaga kokku puutuvad, saavad omamoodi õnnistatud. Nende elu, tervis, edukus, kõik võtab pöörde paremuse poole. See, keda naine armastab, saab Looja poolt õnnistatud.

Allikas: Mari Metsallik "Naiselikkuse saladused", kirjastus Pilgrim

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid