Nädalat iseloomustavad karikate kolm ja mõõkade üheksa. Sind ootab ees nii mõnigi oluline kohtumine. Inimesed, kes sinu teele satuvad, toovad kaasa väga erinevaid emotsioone. On nii rõõmsaid ja õnnelikke hetki, kui ka muretsemist ja hirme, millest paljud on tegelikult põhjendamatud. Sa võid pisut üle mõelda ja sattuda minevikust pärit mustrite võrku, mis ei lase sul käesolevaid hetki nautida nii nagu võiksid. Kui tunned, et ärevus või hirmumõtted tikuvad ligi, siis vii oma mõtlemine hingamisele. Mida rahulikumalt sa suudad hingata, seda rahulikumaks suudad ka jääda.

Suhete osas võib nii mõnigi pikalt kripeldanud teema nüüd jõuliselt päevakorda tõusta. Ära ignoreeri oma tundeid ega suru emotsioone maha. Saavuta iseendas selgus ning seejärel räägi oma kaaslasega. On oluline, et mingid asjad, mis sind muretsema panevad, saaksid selgeks räägitud. Kipud nägema asju tumedamates värvides, kui need tegelikult on. Leia viis, kuidas hoida oma meelestatus positiivsena. Nii suudad oma suhteid parandada ja oma elu kergendada. Ka uued suhted on praegu kerged tekkima, kui oled avatud ning usaldad elu. Ära lase end oma hirmudel tagasi hoida.

Töö- ja rahaasju silmas pidades peaksid keskenduma hetkel vaid nendele teemadele, mida sa kontrollida suudad ja saad. Ei ole mõtet oma pead vaevata sellega, mis ei ole kuidagi sinu poolt mõjutatav. Anna endast oma tööülesannete sooritamisel parim, ning rohkem ei olegi sul vaja muretseda. Kui jääd alati ausaks ning seda ennekõike iseenda vastu, siis laabuvad lõpuks kõik teemad.

Tervise osas peaksid nüüd olema pigem tähelepanelik. Vaata, mida sa sööd ja jood ning kui tarvitad mingeid ravimeid, siis jälgi, et teed seda täpselt nii nagu arst on sulle ette kirjutanud. Igasugused seedehäired ning väiksemat sorti tervisemured on nüüd kerged tekkima just selle tõttu, et inimesed keskenduvad millelegi muule ning jätavad end pisut hooletusse. Kui hoiad elementaarsest tervislikkuse režiimist kinni, siis võid olla muretu - suuremaid tervisehädasid sa praegu ei koge.


Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku kuu. Nüüd tunnetad, et sinus justkui võitlevad omavahel kaks poolt, ühelt poolt unistused ja plaanid, teisalt melanhoolia ja alateadvusest esilekerkivad hirmud. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaardiks on karikate kuningas. Sinu jaoks saabub aeg, kus tegeled senisest enam oma hingeeluga. Tunned tõmmet vaimsete teemade suunas ning võid ka huvi tunda salateaduste vastu. Ole nüüd tähelepanelik, et märgata elu poolt saadetavaid märke, sest sinu intuitiivsed võimed pannakse proovile.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku keisrinna. Tundud nüüd inimestele huvitavam, atraktiivsem ja külgetõmbavam kui tavaliselt. Kohtad igal sammul kedagi, kes soovib kas sinu head nõu, tarka soovitust või tähelepanu. Sellel on sinu jaoks silmiavav ja enesehinnangut tõstev väärtus - hakkad ka ise ennast nägema nii nagu teistele paistad. Mõistad, et sinu teadmisi ja intuitsiooni hinnatakse väga kõrgelt.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuningas. Oled nüüd hästi analüüsiv, praktiline ja mõistusest juhinduv. Otsid kõige taga peituvaid tagamõtteid ja soovid jõuda kõigi probleemide tõelise olemuseni. See kõik ei ole halb, kui suudad ise piiri tunnetada, mis on subjektiivsuse ja objektiivsuse vahel. On teemasid, kus ainult kaine mõistuse abil sihile ei jõua ning tasuks siiski ka oma südamehäält ja intuitsiooni kuulata.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaardiks on karikate kaks. Sinu elus on nüüd esiplaanil tunnete, armastuse ja headusega seotud teemad. Sulle võib osaks saada mõni armastusväärne kohtumine toreda inimesega, mis tekitab sinus rõõmu ja õnnetunnet. Kuid kõige tõenäolisem on, et praegune periood toob sinu ellu kellegi, kes paneb sinu kõhus liblikad lendlema. Kõik suhted peaksid sujuma hästi ning ka minevikust pärit probleemide või ebakõlade lahenemine on tõenäoline.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade neli. Sind ootab ees väga hea nädal, kus tunned, et suudad nii mõndagi oma unistuste täitumise osas ära teha. Oled oma lähedastega ühel lainel ja just head inimsuhted on need, mis sind paljuski edasi aitavad. Suudad end tavapärasest rohkem avada ja julged näidata oma nõrkusi ja tugevusi. Just sinu siirus, avatus ja julgus on see, mis sel nädalal sind igal elualal kenasti edasi viib.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab maag. Tunned nüüd, et oled oma mõtetes ning tegudes täielikult vaba ja iseseisev. Sul on oma elu kujundamise plaan ning asud seda ka otsustavalt ellu viima. Sa ei karda ka riskida ning vajadusel teistega manipuleerida, et oma eesmärke saavutada. Kui sa tead, mida sa tahad, siis ei suuda praegu mitte miski ega keegi sind takistada oma soove ellu viimast.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade seitse. Sind kimbutavad negatiivsed emotsioonid ja vastakad tunded. Sa kipud kohati järgima käitumismustreid, mis sind sugugi ei teeni, vaid pikas plaanis hoopiski sinu arengut takistavad. Võta endale aega, et mõelda oma tegutsemise, tunnete ja väljaütlemiste tagamaade üle. Nii saab sulle selgemaks, kust sinu emotsioonid pärit on.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab torn. Sinu ellu saabuvad muutused. Need ei ole mitte niivõrd välised, kui sisemised ja hingelised. Võid tunnetada, et midagi sinu elus puudutab sind nii sügavalt, et lausa muudab su vaateid või tõekspidamisi. On sügavate tunnete aeg, kus võid olla väga emotsionaalne ja iseennastki üllatada.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide viis. Sa tunned end ebakindlalt ning kohati võtab su mõttemaailma üle mingi seletamatu hirm. Sind ümbritsevad olud ei ole tegelikult halvad, kuid kuna sinu ümber toimub palju ja oled ka ise muutumis- ja arenemisprotsessis, siis võib kohati kogu sind ümbritsev virrvarr sul jalgealuse kõikuma lüüa.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab täht. On aeg tulevikku vaatamiseks ja plaanide tegemiseks. Sind juhatavad taevased jõud ning kuna ka sinu eneseväljendusoskus on hetkel haripunktis, siis suudad oma nägemusi ja soove edukalt teistele edastada. See kõik tagab selle, et sinu plaanid kulgevad edukalt ja ootuspäraselt.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Nädala kaardiks on müntide üheksa. Oled nüüd piisavalt kindlustatud ja rahulik. Sinu turvalisusesoov aga hoiab sind eemale sellest, et oleksid mänguline ja vaataksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest sellest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb astuda samm tundmatusse.

Päikselist nädalat!