Kuu loomine Vähi sodiaagimärgis toob kaasa kuhjaga värsket energiat. Praegu on hea aeg reisimiseks ja plaanide tegemiseks selleks, et võtta oma elule uus suund või eesmärk. Saavutad inimestega hea kontakti ja tunned suhtlemisest rõõmu. Inimesed on avatud ja kontaktialtid ning lastakse end julgemini kanda elu lainetel.

Seekordne päikesevarjutus toimub 21. juunil, aasta pikimal päeval ehk suvisel pööripäeval, lisades sellele omapoolse maagilise jõu. Varjutus ei ole küll Eestis vaadeldav, kuid oma mõjutused on tal siiski. Varjutuse hetkel ning sellele eelneval ja järgneval ajal võivad emotsioonid kõikuda ning tekitada vastakaid tundeid. Hea oleks mõelda oma unistustele ning keskenduda positiivsele ja sellele, mida oma ellu soovitakse. Üleval on teemad, mis puudutavad armastust, pere, kodu ja lapsi. Mingeid äkilisi suunamuutusi ei maksaks hetkel esimeste emotsioonide pealt teha.

Suvine pööripäev on aasta kauneim ja salapäraseim aeg. Nüüd saab nautida kõige pikemat päeva, päikesevalguse kõrgaega ja soovi korral ka oma ellu pisut maagiat tuua. Kõik energiad on valla ja kontakti saamine kõrgemate jõududega on lihtsam ja vahetum. Loe, mis on need toimingud, mida võiksid pööripäeval kindlasti teha: Pühapäeval on suvine pööripäev: 10 toimingut, mida peaksid kindlasti tegema, et kindlustada endale õnne, tervist ja armastust!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid