Kuu loomine Kaksikute sodiaagimärgis toob kaasa kuhjaga värsket energiat. Kõige paremini suudad praegu kohaneda uute oludega siis, kui järgid julgelt oma intuitsiooni. Lase müstilisel sisemisel väel juhtida end õigele teele. Võid kogeda suurenenud tundlikust, närvilisust või isegi meeleolulangust, kuid ära lase end sellest heidutada. See annab vaid tunnistust sellest, et käimas on aktiivsed muutuste protsessid, mis aitavad lõhustada vana ja avada ukse uuele. Proovi oma emotsioone kõrval jälgida ning ära lase neil sind enda alla matta. Tunneta, kuidas sa koged erinevaid tundeid ning lase neil siis minna. Nii saad lahustada ka tekkinud blokeeringuid ja seisma jäänud energiat.

Kuna Vähi märk on seotud suhtlemise, pere ja lastega, siis on praegu hea aeg, et parandad suhteid ja veeta koos oma lähedastega aega. On aeg näidata oma tundeid välja ja öelda oma kallitele, et armastad neid. Kui mõni suhe sinu elus on oma aja ära elanud ning oled valmis sellest lahti laskma, siis peaksid samuti just nüüd tegutsema. Leia endas kindlus ja julgus, et öelda lahti sellest, mis sulle enam sobilik ja hea ei ole ning asu liikuma tervemate ja harmoonilisemate suhete poole.

Tervise seisukohast tasub praegu tähelepanu pöörata oma toitumisele, sest Vähi märgile alluvad magu ja kõht ning seoses nendega võivad ka kergesti probleemid tekkida. Et vältida seedehäireid ja kõhuvalu, katsu nii söömise kui joomise puhul silmas pidada mõõdukust. Praegu on hea aeg selleks, et jätta mahad halvad harjumused ja alutada puhtalt lehelt. Jäta maha suitsetamine, loobu halbadest toitumisharjumustest ja alusta teadlikult oma keha eest hoolitsemisega.

Praegu on väga hea aeg soovide soovimiseks, unistamiseks, maagiaks ja manifesteerimiseks. Kasuta praegust jõulise energiaga perioodi selleks, et teha mõni rituaal. Päikesevarjutus ja Kuu loomine annavad sinu sisemisele jõule kaasa omapoolse energeetilise tõuke, mis laseb su soovidel tõeks saada.

Põnevaid uusi algusi ja maagilist Kuu loomist!