Nädalat iseloomustavad päike ja ülempreester. Nüüd pead kuulama oma südamehäält hoolikalt ja ka seda järgima. Sa tahad käituda "õigesti", kuid see, mis üleüldiselt on kuulutatud õigeks, mõistlikuks ja korralikuks käitumiseks ei pruugi alati olla see, mille suunas sa tegelikult tõmmet tunned. Siinkohal ei räägi ma muidugi millegi kriminaalse tegemisest, vaid eelkõige just teiste ootustele vastamisest. Olgu need teised siis ülemus, vanemad, lapsed, kallim, sõbrad või ka ühiskond laiemalt. Sa suudad jõuda hoopis kaugemale ning jõuda oma õnnele lähemale, kui sa julged ennast ja oma valikuid usaldada. Mida enam sa enda südame kutse järgi elad, seda rahulikum ja rõõmsam sa saad olla. Isegi kui sinu julged valikud võivad esialgu tekitada ümbritsevates vastakaid arvamusi, siis lõpptulemusena liigud sa siiski päriselt "õigele" rajale. Jää alati sõbralikuks, hoia meeles, et kõik keerukad situatsioonid on pelgalt õppetunnid ning mida kiiremini sa need omandad, seda kiiremini need mööduvad.

Armastuse osas peaksid nüüd andma oma partnerile piisavalt vabadust. Ära ole nõudlik ega klammerduv, sest sellega sa ei saavuta seda, mida soovid. Anna oma kallimale vabadust ja aega, et tegeleda iseendaga. Kui oled vallaline, siis tasub palju ringi liikuda ja suhelda, sest praegu on väga suur tõenäosus kohtuda uute ja toredate inimestega. Ka mõni vana silmarõõm võib sinu teele sattuda ning sõprus- või armusuhe üles soojeneda.

Tööasjade osas tasub nüüd nõu pidada mõne mentori või asjatundliku inimesega, kes oskab sulle häid ideid anda ja motiveerib taas kire ja põnevusega asjade kallale asuma. Kui oled soovinud töökohta vahetada või otsid lihtsalt tööd, siis peaks nüüd avanema uued võimalused. Sulle antakse võimalus enda tugevaid külgi näidata ja soovi korral saad ära kasutada mõne põneva pakkumise.

Tervise eest hoolitsemise osas ei tasuks nüüd võtta ette väga suuri muutusi. Pigem tee korrektuure ja uuendusi tasapisi. Sinu keha ja meel ei taha suuri kannapöördeid ja see ei too kaasa loodetud positiivseid tulemusi, vaid hoopis tagasilööke. Kui alustad treeningutega või liikumisega värskes õhus, siis arvesta kõiki tegureid, mis enesetunnet ja heaolu mõjutada võivad - ilmastikku, oma treenitust ja oskusi. Sama kehtib ka igasuguste vaimsete praktikate puhul. Alustama peaks tasa ja targu, muidu võib tekkida tüdimus ja vastumeelsus.


Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku maag. Tunned nüüd, et oled oma mõtetes ning tegudes täielikult vaba ja iseseisev. Sul on oma elu kujundamise plaan ning asud seda ka otsustavalt ellu viima. Sa ei karda ka riskida ning vajadusel teistega manipuleerida, et oma eesmärke saavutada. Kui sa tead, mida sa tahad, siis ei suuda praegu mitte miski ega keegi sind takistada oma soove ellu viimast.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaardiks on kaarik. On hea aeg oma elus muutuste tegemiseks. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama uuendusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku sauade üheksa. Praegune aeg pakub sulle nii kordaminekuid, kui ka muretsemist ja tunnet, et oled seotud millegagi, millest sooviksid vabaneda. Hinga sügavalt sisse ja rahune. Ainult nii saad sa realistliku pildi oludest, kus sa hetkel seisad. Kui sind midagi häirib, siis hakka seda olukorda sammhaaval parandama. Praegu ei toimi esimeste emotsioonide pealt tehtud otsused ja äkilised suunamuutused.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab keisrinna. Nüüd tegeled oma keha ja vaimu vajaduste eest hoolitsemisega. Kuula oma keha, sest just nii saad kõige paremini aimu, millest sa oled puudust tundnud. Nüüd on aeg tegutseda ja lubada oma ellu õrnust, harmooniat, seiklusi, armastust ja teisi häid tundeid, mis vahepeal pole sinu elus just esiplaanil olnud.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaardiks on täht. Nüüd juhatatakse sind kõrgemalt poolt ning aidatakse tähtsate otsuste langetamisel. Sinu eneseväljendamise oskused on hetkel haripunktis ning see loob positiivse pinnase kokkulepete sõlmimiseks, arusaamatuste klaarimiseks ja heade suhete loomiseks. Hea aeg on ka tulevikuplaanide tegemiseks.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku erak. Nüüd pead leidma võimaluse, et aktiivsest elust mõneks ajaks tagasi tõmbuda, puhata ja mõtteid koguda. Sinu elus toimub nii mõndagi, millele pead oma tähelepanu ja aega pühendama, kuid kõige tähtsam, millega sul nüüd tuleb tegeleda, on sinu enda soovid ja ootused töö, tervise raha ja pere osas. Sa vajad aega, et oma mõtteid koguda ja edaspidiseks plaanid paika panna. Vaid nii saad teadlikult ja tulemuslikult edasi liikuda.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate kuus. Oled mõtetega mineviku juures ning võid muutuda kohati ka üsna nostalgiliseks või lausa melanhoolseks. Samas on praegune aeg suurepärane unistuste täitumiseks. Sinu kannatlik ootus on end ära tasumas, sest pikaaegsed soovunelmad hakkavad nüüd lõpuks realiseeruma ning pakuvad sulle rõõmu ja rahulolu.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade üheksa. Sinu elus on mingi ärevus ja mure. Ära lase sel üle pea kasvada, vaid katsu vaadata lähemalt, mis on selliste ebameeldivate tunnete põhjustajaks. Pea alati meeles, et sa ei saa küll kontrollida elu käike või teiste inimeste tegusid, kuid sul on alati võimalik valida, kuidas neile reageerid. Vaata üle oma suhtumine ja leia alati kõiges midagi positiivset.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kuus. Elus on kõik tasakaalus, kord on sinul kellegi abi vaja ja teinekord aidatakse jälle sind. Praegu on saabunud just selline hetk, et pead vajadusel ulatama mõnele lähedasele või sõbrale abikäe, et raskustest välja tulla. Samuti võid ise vajada mõne mentori nõu, et paremini mõnd olukorda mõista.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti, ning märkad, et paanikaks pole põhjust.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuus. Nüüd hakkavad asjad sinu jaoks liikuma positiivses suunas. Kui varasemalt tundsid, et oled ummikus või pead ebameeldivustega silmitsi seisma, siis nüüd lõpuks tunned, et asjad hakkavad tasapisi paranema. Muutused ei tule küll üleöö, kuid samm sammult liigud eemale sellest, mis on sulle meelehärmi valmistanud. Võimalikud on ka reisimised, mis sulle vaheldust pakuvad ja meeleolu tõstavad.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Nädala kaardiks on karikate üheksa. Saad nüüd elust täiel rinnal rõõmu tunda. Oled täis positiivsust ja hindad kaaslasi, kellega koos saad ette võtta toredaid tegemisi, mis tõstavad tuju. Ära ainult kaldu äärmustesse. Pööra piisavalt tähelepanu ka igapäevastele tegevustele, mis sinu osalust nõuavad. Praegu on oodata ka positiivseid uudiseid ning rõõmusõnumeid.

Päikselist nädalat!