Ütlen oma mehele tihti: "Suudle mind nii nagu kõige esimesel korral." See tähendab oma tähelepanu täielikku suunamist kallimale: suled oma silmad ning kui tunned tema hingeõhku ja huuli lähemale tulemas, lähed tagasi sellesse igaveseks meelde jäävasse hetke, kui oli teie esimene suudlus. Kõik need aistingud tulevad füüsilisse kehasse, terve naise sisemus sulab. Ja see suudlus ei ole tavaline. See on janunev, kuid austav, pehme ja tugev, pikk ja põhjalik suudlus, kus on kõik tunded. Pane sellesse suudlusesse kogu oma tähelepanu, tunded ja aeg. Ärge kiirustage. Suudlus ei ole mitte kunagi lihtsalt suudlus, sellega ei tohi kiirustada. See on hetk, kui hing hingab ühes teise hingega. Silitage samal ajal oma kallima põske või võtke kasvõi kahe käega pea ümbert kinni. Tehke nii, nagu tegite kõige esimesel korral. See võtab põlved nõrgaks ja toob liblikad kõhtu. Te armute iga kord uuesti.

Suudlemises on võimas vägi! Tehke seda siis, kui tunnete, et tahaks. Mida rohkem suudlete, seda rohkem hakkate selle võlu tundma ja seda igatsema. Hakkate soovima seda teha iga päev või õhtul enne magama jäämist. Iga kord on selles mingi uudsus. Hakkate seda igatsema ning sellest päeva jooksul mõtlema, oodates, et tuleks juba õhtu ja see hetk. Meest peab suudlema mitu korda iga päev, et ta oleks energiaga laetud terveks päevaks, lisaks sellele on vajalikud ka tavalised musid huultele ja põskedele.

Suudlemise hetkel tekib kehas hormoon nimega oksütotsiin, mis tõstab energeetilist vibratsiooni ehk sagedust. See naudingust ja soojusest tekkiv hormoon vastutab meie heaolu ja õnnetunde eest. Keha toodab seda läheduse ja puudutuste ajal, eriti tugevalt kirgliku suudluse ajal. See teeb meid rahulikuks ja terveks, keha

vastupidavaks ja immuunseks haiguste suhtes. Naistel tugevdab see naiselikkuse energiat, õitsemist, tunnet, mis juhib naist naiselikule olemisele. Naised, kes elavad oma naiselikkuses, toodavad pidevalt oksütotsiini, nad on alati väga terved ja noored, neis on naturaalne sära ja helendus. See teeb näonaha siledaks, kingib tervisest pakatava jume ja läikivad juuksed. Teeb meele rahulikuks, aidates naisel olla eemal stressist ja ärevuse seisundist.

Oksütotsiini tootmine ehk enesetervendus algab ...

armastatud inimest kallistades

suudeldes

käest kinni hoides

kallimast mõeldes

rinnamassaažist

keha kreemitades

enda ja teiste eest hoolitsedes

soojas olles

sooja jooki juues

orgasmist

lemmiklooma silitades

looduses olles

lemmiktoitu süües

eriti tugevalt vastsündinu lähedal olles

magusast maitsest

meeldivast aroomist

Samuti heade, lahkete ja armastavate sõnade kuulmisest ja siira tundega ütlemisest, sügavalt oma armastatu silmadesse vaatamisest, silitamisest, magusatest lõhnadest, armatsemisest, sensuaalsetest puudutustest, intiimsusest, puhkamisest.

Mõtle päeva jooksul korduvalt millelegi, mis sinu näole kohe naeratuse toob. Hoia seda mälestust, seda tunnet oma kehas. Nii toodad kehas oksütotsiini, tasakaalustad hormoone, tervendad oma keha, puhastad end toksiinidest, tekitad nahale kuma ja silmadesse sära. Mida tihedamini suudad päeva jooksul tunnetada naeratama panevaid asju, seda sensuaalsemaks muutud. Sensuaalne naine on see, kellele mõeldes igaüks naeratab.

Katkend on pärit äsja kirjastuselt Pilgrim ilmunud Mari Metsalliku raamatust "Naiselikkuse saladused".