Sinu ümber toimuvad muutused ja kõik on liikumises. Paljud arengud aga ei ole veel silmale nähtavad ning seetõttu inimesed ei teadvusta endale, et minevikust tuleks lahti lasta. Õhus on justkui mingi ootusärevus, loodetakse kõige hea ja tuttava tagasitulekut. Fakt on aga see, et isegi kui pealtnäha kõik rahuneb ning taastub, ei ole see enam hoopiski see, mis varasemalt. Nüüd tuleb osata lahti lasta, mõista, andestada ja tunda lihtsalt rõõmu sellest, mis on olemas. Ei tasu pidevalt mõtetega minevikku rännata ega tulevikus ekselda, tuleks tunnetada käesoleva hetke energiaid.

Inimesed hakkavad üha rohkem iseennast tundma õppima. Julgetakse välja öelda oma mõtteid ja tundeid, mida varasemalt ehk häbeneti või kardeti mingil põhjusel. Nüüd on tunda rohkem inimestevahelist lähedust, siirust ja ausust. Paljud hirmud võivad nüüd lahustuda ja kaduda. Samuti võivad mõned hirmud võimenduda just selleks, et probleemidele või blokeeringutele tähelepanu juhtida ja seega lahenduste otsimisele suunata.

Suhted saavad nüüd olema ausamad ning rajanevad eelkõige otsekohesusel, siirusel ja ehedusel. Aina enam otsitakse endale kaaslaseks seda, kelle kõrval inimene saab areneda ja tunda, et soovib olla parim versioon iseendast. Suhted, mis põhinevad muul alusel kui armastus, saavad veelgi enam sisse mõrasid ning paljudel juhtudel otsustatakse lõpetada mittetoimivad kooslused, et vabana ja rahuliku südamega edasi minna. Praegu on võimalikud ka tugevad armumised, mis võivad jalust niita või tabada nagu välk selgest taevast. Palju on tähendusrikkaid kohtumisi ja hingesugulaste kokkusaamisi. Jälgi, kellega sind elu nüüd kokku viib ja mõtle läbi, miks üks või teine tunne sinus üles kerkib.

Töö osas on keeruline aeg. On tunda palju rahulolematust, paljud uksed sulguvad ning paljude jaoks on rahaline seis väga keerukas. Kõige selle juures tuleks leida viis, kuidas säilitada elementaarne meelerahu. Kui lähed kaasa ärevuse, hirmu ja negatiivsete tunnetega, siis toidad antud olukorda omalt poolt lisaks. Säilita optimism, püüa leida võimalusi, kuidas hakkata taastama või parandama oma majanduslikku olukorda.

Tervise osas on näha, et paljud tunnetavad endiselt, et olukord on ärev. Kui seda ei aduta isegi iga päev, siis alateadlikult on endiselt ebakindlus ja teadmatus paljude saatjateks. Kui tunned, et sinu hinges puudub rahu, siis asu selle taastamisega koheselt tegelema. Mida enam sa lased stressil üle pea kasvada, seda enam see hakkab sinu füüsilises kehas väljenduma. Kasuta praegust aega, et minna loodusesse, jäia paljajalu rohul, liival, vees. Loo maaühendus, loo uuesti tugev kontakt loodusega. See tervendab ja tasakaalustab. Muret võivad sel kuul teha süda või seedeorganid. Ka see on põhjustatud liigsest hirmust, ärevusest ja pingeolukordadest. Õpi tõeliselt lõõgastuma ja täitma oma keha rahu, rõõmu ja tänutundega.


Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Armastus.
Südameasjade osas tegeled sel kuul lausa eksistentsiaalsete teemadega. Juurdled oma tunnete sügavuse üle ning tunnetad, et tõeliselt harmooniliseks suhteks peavad mõlemad partnerid omama ka oskust olla üksi ja esmalt armastama isennast. Oled pigem tagasitõmbunum ning jälgid uudishimulikult enda ja ka oma partneri tundeid ja käitumist ning püüad mõista tagamaid.

Küllus.
Tööl pead nüüd langetama olulisi otsuseid, kuid kuna sul on selge visioon ja suurepärane tunnetus, siis saad hästi hakkama. Kui varasemalt on olnud ebakõlasid, takistusi või arusaamatusi, siis nüüd suudad neist vabaneda kerge vaevaga. Rahaasjade osas oled väga praktiline ning ei lähe kaasa illusioonide ega petlike lubadustega. Suudad oma majanduslikku olukorda parandada.

Tervis.
Pead nüüd tegelema eelkõige oma mõttemaailmaga - väldi korduvaid negatiivseid mõttemustreid ning ära lase masendusel võimust võtta. Mõtted suudavad luua reaalsust, seega hoia end positiivsena ja optimistlikuna, see aitab säilitada head tervist ja enesetunnet.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Armastus.
Suhete osas ootab sind ees keerukas kuu. See võib kaasa tuua nii joovastust armumisest, kui ka pettumust ja armukadedust. Kõige olulisem on, et suudaksid olla iseenda vastu aus ning partneriga avameelne. See välistab erinevate ootuste põrkumise ning sellest tulenevad lahkhelid.

Küllus. Tööalaselt on sind ees ootamas väga viljakas kuu. Oled äärmiselt produktiivne, sul on suurepäraseid ideid ning annad endast kõik, et neid ellu viia. Eriti hea aeg on neile, kes tegelevad vaimsete teemadega või mõne kunstiliigiga. Kõik see, millega praegu tegeled, toob sulle kasu ning areneb jõudsalt.

Tervis. Oma vaimse ja füüsilise tervise eest hoolitsemisel peaksid järgima eelkõige mõõdukust. Ära kaldu ühest äärmusest teise, lastes end vahepeal täiesti käest ning siis asudes pedantlikult mõnd terviseprogrammi järgima. Katsu leida tasakaal, kus suudaksid pidevalt hoida end õigel rajal.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Armastus. Suhete osas on kätte jõudnud stabiilne ja harmooniline periood. Kerged üles-all kõikumised võivad partnerlussuhetes küll esineda, kuid suures plaanis toimub rahulik ja õnnelik areng. Praegune aeg soosib omavahelise läheduse ja intiimsuse suurenemist ning kiindumuse tugevnemist. Kui oled vallaline, siis tasub sul hoida silmad lahti, võid täiesti ootamatus olukorras kohtuda inimesega, kellega tulevikus hakkab sind siduma lähedasem suhe.

Küllus. Tööl on sul sel kuul võimalik jõuda selleni, millest oled unistanud ja mis tundub sulle väärtuslik. See võib tähendada nii head töötasu, turvalisust, tunnustust või lausa unistuste tööpakkumise saamist. Igal juhul tunned, et sinu oskusi ja teadmisi hinnatakse vääriliselt.

Tervis. Nüüd pead suutma hoida oma stressitaseme võimalikult madalal ning kui puutud kokku mõne tervisehädaga, siis ära ignoreeri seda, vaid võta aeg maha ning anna oma kehale vajalikku puhkust. Samuti võiksid praegu endale lubada saunaprotseduure, massaaži ja muid otseselt kehale mõju avaldavaid teraapiaid.


Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Armastus.
Armuasjade osas ootab sind ees pisut keerukam periood. Südameasjad panevad sind mõtlema sellele, mis on sinu elus oluline ja milliseid väärtuseid sa suhtes hindad. Kui tunned, et olemasolev suhe ei tööta enam või vajab tõsist tööd, siis ära istu käed rüpes, vaid anna endast parim, et taas rõõmu tunda. See võib tähendada nii selgitavaid vestlusi, kui ka mõnel juhul lahkuminekuid, kuid ära unusta, et klammerdumine lihtsalt omandihimust pole kedagi veel õnnelikuks teinud.

Küllus.
Tööasjades pead nüüd valmis olema muutusteks ja uuendusteks. Esmapilgul tunned end neist pigem häirituna ning ei oska võtta seisukohta, mis on sinu jaoks parim tegevusplaan. Kui suudad esimese keerukama perioodi üle elada, siis hakkavad asjad juba sinu jaoks positiivsema poole liikuma. Rahaasjade osas saabub sinu ellu suurem selgus ning teed plaane tuleviku tarbeks.

Tervis.
Praegu on oluline, et oskaksid viibida käesolevas hetkes ning suudaksid säilitada tasakaalu erinevate eluvaldkondade vahel. Ära hinda oma võimeid üle, vaid luba endale süümepiinadeta puhkust ning keha ja vaimu eest hoolitsemist.

Neitsi (24. august - 23. september)

Armastus.
Südameasjade osas on sind ees ootamas rahulikumad ajad. Eelistad olla omaette, et jõuda oma tunnetes ja vajadustes selgusele. Võid ka päris reaalselt olla sunnitud viibima oma kallimast eemal ning see annab sulle võimaluse arendada endas oskust olla õnnelik indiviidina. Kui oled vallaline, siis pead pisut ootama, see kuu ei anna väga suuri lootusi, et kohtuksid mõne inimesega, kellega areneb pikaajaline suhe.

Küllus. Tööasjades annad endast nüüd kõik ning paned kogu oma teadmiste ja oskuste tagavara mängu, et saavutada endale seatud kõrgeid eesmärke. Sa võid saada uusi tööülesandeid või lausa vahetada ametikohta selleks, et oma eesmärke teostada.

Tervis. Nüüd pead kuulama tähelepanelikult oma keha. Erinevad emotsionaalsed ja vaimsed pinged võivad nüüd väljenduda valudes või tervisehädades, seega vähenda stressi, ole enda vastu aus ja vajadusel vabane mõnest halvast harjumusest.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Armastus. Suhete osas on väga selge energiaga kuu. Erilist sentimentaalsust sinult oodata ei tasuks, pigem toimid nii nagu olud seda nõuavad. Kasutad praegu pigem oma mõistuse häält ning teatud olukordades tuleb see sulle vägagi kasuks. Suudad edukalt lahendada partneriga tekkinud ebakõlasid ja probleeme ilma liiga tundeliseks minemata.

Küllus. Töö osas hakkavad sinu jaoks koitma uued võimalused. See võib tähendada, et soovid midagi oma senises töös kardinaalselt muuta või siis asuda lausa uuele töökohale. Sa tunned, et vajad oma ellu midagi sellist, mis paneks jälle silmad särama ja tekitaks taas tunde, et soovid põnevaid väljakutseid vastu võtta.

Tervis. Selleks, et tervis oleks tugev, pead sa pöörduma tagasi kõige lihtsamate ja loomulikemate terapeutiliste tegevuste juurde - viibi palju looduses, käi saunas, joo allikavett, söö oma aia saadustest valmistatud värsket toitu.


Jäär (21. märts - 20. aprill)

Armastus.
Südameasjade osas on saabunud vastakaid tundeid tekitavad ajad. Sa võid kogeda armuvalu või pettumust, kuid võid ka võtta vastu otsuse teha lõpp suhtele, mis sind ei rahulda ja millel pole tulevikku. Selleks, et edasi liikuda, pead sa vabanema vanadest mõttemustritest, mis ikka ja jälle tõmbavad sind kordama samu vigu.

Küllus.
Sel kuul saad tunda positiivseid emotsioone. Sul seisab ees mingi tähtis tehing, oluline muutus või huvitav projekt, mis pakub sulle nii põnevust kui ka võimalust teenida korralikku lisatulu. Selline asjade käik muudab sind enesekindlamaks ning rahulolevamaks oma tööasjadega.

Tervis.
Enesetunne peaks sul praegu olema suurepärane, kuid alati saab midagi veel ära teha, et hoida seda jätkuvalt hea või vajadusel saada ka lahti mõnest halvast harjumusest. Oled hetkel eriliselt meelekindel ja tugeva tahtejõuga, seega on praegu hea aeg alustada uute terviserutiinide juurutamisega.

Lõvi (24. juuli - 23. - august)

Armastus.
Südameasjade osas on sind ees ootamas saatuslikud kohtumised, mis tõotavad kaasa tuua põnevust, kirge ja sensuaalsust. Praegu alanud suhted on tähendusrikkad ja jäävad pikaks ajaks püsima. Kui oled aga suhtes, siis asute koos partneriga planeerima tulevikku, mis laseks teie mõlema unistustel jõustuda.

Küllus. Tööalaselt pead nüüd tegelema teemadega, millest pigem eelistaksid eemale hoida. See võib tähendada nii mõnda vastumeelset otsus, keerukat vestlust või ka kellegi teise kohustuste enda kanda võtmist. Kui suudad mõista, et see on ainult töö ja ei võta asju isiklikult, siis suudad oma meelerahu säilitada.

Tervis. Nüüd pead vältima hulljulget käitumist ning hooletu olemist. Praegu võivad väiksemat sorti õnnetused ja äpardused väga kergesti juhtuda ning sinu tervist kahjustada. Tegutse pigem tasa ja targu, ära pane oma keha liigselt proovile ning väldi igat sorti ekstreemsusi.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Armastus. Suhete osas oled nüüd pisut ettevaatlikum ja seda eelkõige minevikus saadud negatiivsete õppetundide tõttu. Sa ei julge olla täielikult usaldav ja ennast avada, sest kardad, et saad pettumuse osaliseks. Tegelikult ei pea sa kartma, sest praegu ei ole sind midagi negatiivset ees ootamas. Võid julgesti oma südame armastusele avada.

Küllus. Tööalaselt pead nüüd olema avatum ning usaldama teiste arvamust. Sa ei jõua nagunii kõike üksi ja oma äranägemise järgi ära teha. Seega võta pisut vabamat, anna oma parim ja lase ka teistel jõudumööda ja oma põhimõtteid järgides tegutseda.

Tervis. Enesetunne on küll enamasti hea, kuid tundub, et sa kipud millegagi oma elus üle pingutama, mis võib jätta oma jälje sinu heaolule. Mõtle järgi, kas sa liialdad ehk mõne asjaga või oled mõne tahu oma tervise eest hoolitsemisel täiesti unarusse jätnud.


Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Armastus.
Südameasjade osas ootab sind ees rahulik ja stabiilne aeg, mil ei ole oodata suuri muutusi ja pöördelisi sündmusi. Pigem kulgevad armuasjad sinu jaoks praegu rahulikult aga samas, seda kindlamalt ja stabiilsemalt võid sa ka end tunda. Oled realistlik ja suudad hinnata oma tundeid adekvaatselt ning ei ole ohtu, et tormaksid pea ees vaid kirel põhinevasse suhtesse.

Küllus.
Tööalaselt pead valmis olema selleks, et asjad ei laabu päris nii lihtsalt ja ladusalt nagu sa ootasid. Ette võivad tulla viivitused või muud ootamatud takistused, mis lükkavad sinu plaane edasi või suisa muudavad neid. Raha osas peaksid nüüd olema kokkuhoidlik ja oma väljaminekuid targalt planeerima.

Tervis.
Sel kuul on oodata enesetunde paranemise märke ning see tuleb peamiselt tänu sellele, et muudad täielikult oma vaateid või suhtumist mingisse probleemi. Kas asud enda eest uut moodi hoolitsema või valid mingi uue ravivõtte kimbutama tulnud hädale, igal juhul see tundub sinu jaoks toimivat.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Armastus.
Südameasjade osas võid tunda end hingeliselt üksikuna ning seda ka siis, kui tegelikkuses oled täiesti toimivas suhtes. Võta endale aega, et järele mõelda, kas sa liigud õigel teel, kas sa oled sirutanud käe nende väärtuste järele, mis sind sisimas õnnelikuks teevad või peaksid hoopiski midagi muutma?

Küllus. Tööalaselt tunned, et oled mingis mõttes rutiini langenud ja tahaksid vaheldust. Võta end nüüd kokku ning anna endast parim, et poolikud projektid ära lõpetada, sest peagi ootavad sind uued ja huvitavad pakkumises, mis tõmbavad sind juba igavaks muutunud mugavustsoonist välja.

Tervis. Teed nüüd enda jaoks olulise valiku, mis mängib rolli nii sinu praeguse kui ka pikemaajalise tuleviku tervise osas. Leia endas motivatsioon ja tahe jääda oma eesmärkidele kindlaks ning sa saavutad suurepäraseid tulemusi.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Armastus. Südameasjade osas oled sel kuul pisut tagasitõmbunud ja suhtud armastuse teemasse väga rahulikult. Suudad oma emotsioone teadlikult jälgida ja ootad ka teistelt julgust, avatust ja kindlameelsust. Kui sind vaevasid mingid kõhklused või teadmatus, siis just nüüd suudad mõista, mis on sulle tõeliselt tähtis ja võtta vastu olulisi otsuseid.

Küllus. Tööasjade osas saad suurema selguse, kuhu suunas edasi liigud ja mis sind lähitulevikus ootab. Leiad võimaluse, kuidas teenida lisaraha või suurendada oma sissetulekuid. Võimalik on ka mõni uus tutvus, mis toob endaga kaasa pakkumise osaleda mingis väljakutseid pakkuvas projektis.

Tervis. Hoolitse oma hinge ja keha eest armastuse ja rõõmuga. Leia endale sellised tegevused, praktikad või rituaalid, mida sa tõeliselt naudid ja mida teed sellepärast, et see pakub tõesti sulle kosutust ja tervendust. See aitab eemale hoida ligi tikkuvat ärevust ja stressi.