Nüüd avaneb Sinu ees uus maailm, millega tuleb kohaneda ja osata olla vastutav enda tuleviku eest. Maikuu vibratsioonid lausa ütlevad Sulle "Tere tulemast", kuid siin on nupud, millele ei tasu kohe vajutada. Lihtsalt tutvu, kohane ja vaata. Ära tee ennatlikke järeldusi, sest need põhinevad vanadel mustritel. Näiteks kui keegi Sulle midagi pakub või tekib mõni idee, siis ürita seda vaadata mitte hinnangutega "hea" või "halb", vaid proovi olla neutraalne. Ära tee järeldusi enne kui situatsioon on Sulle selge. Võib olla see ettepanek või idee avab uued võimalused ja ka Sinus peituvad võimed. Võimed on kasvanud ja Sa veel ei oska endale ette kujutada, mida sa saad ja oskad. Ka sellega peab kohanema.

Praegu on aeg ennast ümberprogrammeerida ja muuta oma harjumusi. Pole aega, et seista ühe koha peal, kuid samas ära kasvata ka tempot liiga kiirelt. Inimesed, kes ka edaspidi toetuvad oma hirmudele, kaotavad elus orientiirid ja on võimalik, et teevad rohkem vigu. Vana maailm hävitab ise ennast, parem mitte segada sellesse protsessi. Las hävivad vanad kännud, sest nendest uued puud ei kasva. Uus maailm on palju läbipaistvam, raskem on teeselda ja mitte märgata valesid. Raske on toppida kinni oma elus olevaid auke, mis on tekkinud sellepärast, et sa ei taha valida enda teed, et Sa ei taha olla vastutav.

Maikuu on kui aken tulevikku, sa näed oma elu uues maailmas - toimub presentatsioon. Eriti hästi saab näha seda, milles me teeskleme ja petame iseennast. Maikuu ei too kõikide sootsiumi probleemide lahendamist, just vastupidi, tekivad uued küsimused. Lihtsalt minevik on veel tugev ja me oleme veel kaugel tuleviku tulemustest.

Teadvustatud inimesed saavad püstitada uued eesmärgid, saavad tegeleda sellega, mis varem tundus kättesaamatu ja ebareaalne. Nad on kindlad selles, et saavad unistusi realiseerida ja luua seda, mida on ette kujutanud. Lihtsalt tekib kindlustunne, et kõik piirangud on vaid inimese peas ja füüsiline maailm ei saa enam piirata. Piirangud puuduvad. Tekib uus ettekujutus endast. Saad tunda, et maailm on laienenud, mustvalge on muutunud värviliseks, takistused on kadunud, puuduvad tupikud ja tõkked. Jäta meelde oma ülemineku staadiumid ja tutvu uue maailmaga, sest juba varsti sa pead seletama seda teistele, kes Sulle järgnevad.