Näiteks kui te midagi tahate, siis jäätegi tahtma, sest kõiksus kuuleb, et te tahate tahta ning ütleb seepeale: "No tahtke siis edasi!"

Kui te tunnete, et keegi peaks teile midagi andma, siis väljendub see Kõiksuses puudusena, et teil on vaja midagi saada ja Kõiksus kiusab teid puudusega.

Kui te midagi soovite, siis jääte soovima, sest kõiksus nendib fakti: "Teie soov on mulle seaduseks, ma lasen teil soovida!"

Kui te midagi vajate, siis Kõiksus "kingib" teile kogemuse, et saaksite vajamist kogeda.

Tõepoolest, Kõiksus narritab ja kiusab naiivset inimloomust oma mõistukõnega, mistõttu selle asemel, et muudkui küsida, tasub hoopis ära otsustada, et mul on. Siis ei jää Kõiksusel muud varianti kui küsimise asemel tekitada teile olukord, mil sul on.

Otsusta kohe, et alates tänasest sa ei küsi, vaid sa koguaeg otsustad, et sul on! Nii ei saa sind Kõiksus rohkem kiusata.

Selleks, et sinu elus midagi muutuks, otsusta see midagi juba täna ära. Lisa see oma elukavasse, kaasa oma päevaplaani ja juba maagilise kolme kuu pärast sa tänad iseennast, sest siis asud sa juba kusagil mujal kui praegu siinsamas niisama unistades.

Allikas: Algolemus.com