Jäär

Sinu jaoks on kätte jõudnud väga hea aeg. Kui oled soovinud teha oma minevikuga lõpparve, sõlmida lahtised otsad ning alustada uuelt ja puhtalt lehelt, siis nüüd on sul see võimalus. Sa tunned, et oled enesekindel ja see laseb sul liikuda sirge selja ja optimismi täis meelega just nendest ustest sisse, mis toovad sinuni imesid ja soovide täitumisi. Üllatusi pakub sulle sel kuul just eraelu.

Sõnn

Sulle toob märts põnevust ja heas mõttes mugavustsoonist väljumist. Üldiselt sa väga ootamatuid muutusi ei armasta, kuid sel kuul toovad muutused sinu jaoks kaasa just selle, mida oled oodanud - vabanemise vanast ning võimaluse liikuda edasi selle poole, mis haakub rohkem sinu unistustega. Eriti puudutab see sinu tööasju. Ole tähelepanelik ja kui oled soovinud töökohta vahetada või mõnd uuendust sisse viia, siis nüüd ulatatakse sulle võimalus lausa kandikul.

Kaljukits

Märtsikuu energiad tõstavad pikalt painanud raskuse sinu õlgadelt. Tunned, kuidas elu saab uue hingamise ja sinu meeleolu on taas kergem, rõõmsam ja lootusrikkam. Nüüd tasub end panna valmis headeks üllatusteks, mis puudutavad eelkõige sinu armuelu. Oled sa vallaline või suhtes, mõlemal juhul tunned, kuidas ellu saabub suur ports kirge, romantikat ja südantpuudutavat armatust.