Nädala ülevaade 6. - 12. jaanuar

Nädalat iseloomustavad kohtupäev ja sauade neli. Praegu liiguvad asjad küll üldiselt positiivses joones, kuid on oluline, et käimasolevaid protsesse ei kiirustataks tagant ega häiritaks. See võib mõjuda asjadele hoopis vastupidiselt kui oodatakse. Oluline on teada, mille suunas liigutakse ja mille nimel tööd tehakse. Ära kaota lootust, jää kannatlikuks, heatahtlikuks ja lähtu alati armastusest. Nii ei tõmba tegelikkuses ebaolulised nüansid sinu fookust eemale. Just rahu säilitamine ja iseendaga harmoonias olemine on see, mis juhatab sind elus edasi.

Südameasjade osas ära oota kiireid arenguid. Lase asjadel minna omasoodu. Kuula oma südame juhatust, ole kannatlik ja kohtle teisi nii nagu soovid, et sind koheldaks. Ära tee järeldusi ega otsuseid esimeste emotsioonide pinnalt. Lase oma meelel alati enne rahuneda, kui võtad vastu mõne tähtsa otsuse. Praegu on oluline ka vaadata asju senisest erinevama nurga alt. See avab su silmad sellele, mis on varasemalt olnud sinu eest varjatud. Kui oled oma armueluga rahulolematu, siis mõtle läbi, mis on need sammud, mida sa ise teha saad, et selle paranemisele kaasa aidata. Teiste, oma kaaslase ja saatuse süüdistamine ei aita enamasti mitte kuidagi sind edasi. Küll aga aitab sind oma hinge tõeliste soovide järgimine ja siiras heasoovlikkus. Kuna sel nädalal on meid ees ootamas ka täiskuu, siis võib see muuta inimesi impulsiivsemaks, rahutumaks ja ka konfliktsemaks. Seega tasub end seetõttu eriti hoolikalt jälgida, et mitte üle reageerida.

Tööasjade osas saad nüüd tulemusi ainult siis, kui ise tõesti kogu hingest panustad. Praegu ei saa loota sellele, et asjad laabuvad iseenesest. Pead tegema konkreetsed plaanid ja nende nimel tööd tegema. Sel juhul on oodata ka väga häid tulemusi. On võimalik saada põnevaid pakkumisi, mis lubavad head majanduslikku tulu.

Tervise osas on oluline lasta minevikust lahti. Ära hoia endas vanu negatiivseid mõtteid, ära pea viha, katsu leida lahendus oma kompleksidele või hirmudele. Muidugi ei lahene asjad üleöö ja nendega peab tegema tööd, mis võib kõik need teemad, mis sulle muret teevad, tõsta esialgu veelgi valusamalt üles. Kuid see on ainus viis, kuidas neist vabaneda. Astu kasvõi väikseid samme, see viib sind pikas plaanis lähemale täiuslikumale, harmoonilisemale ja tervemale iseendale. Praegu tasuks ka pisut toitumisega piiri pidada ja anda kehale vaid seda, mis on tõesti vajalik. Luba endale sooja sööki, juurvilju, palju puhast vett ja taimeteesid.


Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku sauade kaheksa. Sind ootavad ees muutused ja arengud, mis sunnivad sind enda turvalisustsoonist välja astuma. Sinu ellu saabuvad uusi võimalusi pakkuvad sündmused ja inimesed. Võid nüüd saada lõpuks ka selle märgi või sõnumi, mida oled juba mõnda aega oodanud.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaardiks on sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab sinult piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Ainus, mille pead endas leidma on motivatsioon. Kui oled millestki inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku sauade seitse. Sinu eneseusaldus ja enesekindlus võivad nüüd tugevasti kõikuma lüüa. Pead nüüd vastakuti seisma teiste arvamuste, soovide ja ootustega, mis ei ühti sinu omadega. Pead enda seisukohti kaitsma, kuid see mõjutab sind rohkem kui peaks. Leia endas julgus ja kindlus väljendada enda mõtteid ausalt ja kartmatult, see on ainus viis edasi liikumiseks.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab sauade kuus. Sind ja sinu ettevõtmisi saadab edu. Kui oled oodanud häid uudiseid, siis nüüd need ka saabuvad. Tunned, et oled elu sõiduvees ja asjad laabuvad praegu hoopis sujuvamalt kui muidu. Tähelepanu tasub pöörata aga sellele, et sa jääksid ikka ja alati iseendaks. Isegi kui oled võidukas ja sinu ettevõtmised õnnestuvad suurepäraselt, ära võta kõike seda iseenesest mõistetavalt, vaid säilita tänulikkus ja sisemine rahu.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaardiks on karikate kümme. Nüüd saad tunda tõelist rõõmu, soovide täitumist ja harmoonilist kooskõla. Eriliselt hästi toimivad suhted, olgu need siis töökaaslastega, tuttavatega või oma kõige kallimatega. Suudad inimesi lausa lennult mõista ning naudite vastastikku üksteise seltskonda. Väga hea aeg on ka romantika ja armastuse osas.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate kaheksa. On aeg muutusteks. Sa pead laskma lahti minevikust, mis sind kummitab ja kammitseb ning asuma teele suunas, mis laseb sul ennast paremini tundma õppida ja kogeda vabadust. Sa saad ainult siis õnnelikuks, kui tunned end harmoonias olevana, seda nii keha kui meele osas.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab maag. Sinu jaoks on nüüd kätte jõudnud eriline aeg. Nii vaimsed kui füüsilised võimed peaksid praegu olema haripunktis ning seega suudad saavutad pea igas valdkonnas just seda, mida soovid. Kui sul on olnud mõni soov või unistus, mille elluviimisega oled oodanud, siis hakka nüüd tegutsema. Praegu soosivad sinu ettevõtmisi universumi energiad ning seetõttu laabub kõik sinu käes libedalt.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on maailm. Nüüd on mingid olulised protsessid ja arengud jõudnud sinu jaoks lõppfaasi. See võib tuua kaasa ka nukravõitu lahkuminekuid, kuid üldplaanis on need elu loomuliku käigu ja arengu osa ning neid ei tasu võtta nii negatiivselt. Pea alati meeles, et kui mingid uksed sinu elus sulguvad, siis avanevad peagi uued.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab ülempreester. Tunnetad tugevalt, kuidas sinu sisemine spirituaalsus nõuab välja laskmist. Leia võimalus, kuidas tegeleda asjadega, mis rõõmustavad sinu südant ja hinge. Võid tunda soovi alustada õpinguid või liituda mõne kursusega, mis arendavad sind ning pakuvad suurt huvi. Kuula praegu hoolega oma sisehäält ja järgi oma intuitsiooni, siis teed õigeid valikuid.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade kaks. Sa seisad nüüd valikute ees. Selleks, et langetada õige ja õiglane otsus, pead sa laskma rääkida oma südamel. Ära suru oma emotsioone maha ja looda, et küll asjad laabuvad iseenesest. Lase kõigel, ka negatiivsetel tunnetel, pinnale kerkida, vaid nii saad sa selguse, mida peaksid edasi tegema.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab tugevus. Sel nädalal tegeled teemadega, kus pead mängu panema oma vaimse ja emotsionaalse tugevuse. See võib tähendada nii rasked jutuajamisi mõne töö- või eraeluga seotud teema osas, kui ka julgust näidata välja oma tõelisi tundeid. Selleks, et julgeksid olla tõeliselt sina ise, koos oma nõrkuste ja vigadega, pead vahel kogu oma sisemise jõu kokku võtma. Kuid olles seda teinud, leiad alati, et asi on seda väärt. Sest vaid nii saad sa liikuda edasi oma tõelisel südamega rajal.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Nädala kaardiks on saatan. Sel nädalal tasub hoolikalt jälgida, et sinu moraalne tugevus ja veendumused ei laseks sul sattuda kiusatustesse, millele järgi andes võib sind hiljem tabada suur pettumus ja kahetsus. Sa tunned, et pole oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab.