Oksana Borodjanskaja sõnul sujub kõik, kui kulgeme mööda omaenda teed, kui oleme kontaktis oma eluülesandega. Siis tunneme, et asume õiges kohas, tunnetame oma sisemist jõudu ning meil on piisavalt energiat ja raha.

Seminaril võime näha:

  • kus me oma eluteel parajasti asume;
  • millised on takistused;
  • mida meil ei jagu ning milliseid võimalusi laseme käest;
  • milliseid kinke on elul meile varuks.

Seminaril võib testida, milline suund on meie; milline töö meile enam sobib; mida tuleks teha, et olla endaga kontaktis.

Seminar "Määratletus" on neile, kes tahavad leida oma kohta ning oma teed; avaneda kogu südamest oma elule ning oma eluülesandele; loobuda võõrastest veendumustest ning tunda omaenda tundeid; olla ressursirikkas olekus.

Seminaril osalejatel on võimalus:

  • häälestuda oma peamisele eluülesandele;
  • harmoniseerida partnerlussuhteid;
  • leida professionaalse eneserealiseerimise suundi;
  • ühenduda oma ressurssidega.

"Meid mõjutab see, millisel määral oleme ühendatud, kontaktis oma hinge esialgse ülesandega. Kunagi sai meie hing - ma nimetan seda monaadiks - Looja poolt loodud, selles osales mitmeid energiaid, mis andsid meie monaadile teatud omadused, teatud võimetekogumi. See kogum kulgeb meil kehastusest kehastusse ning on väga oluline saavutada nende omadustega kontakt. Kui see kontakt on mingitel põhjustel häiritud - ka neid põhjuseid hakkame seminaril harutama -, ei tunne me, et teeme seda, mida peaks, ja me ei adu, mida peaksime tegema. Sellises olukorras tunnemegi ebakõla ja seda, et me pole omal kohal.

Laias laastus on meil tarvis kõrvale lükata kõik enda suhtes üleliigsed mõjud, neid teadvustada. Need mõjud võivad olla suurepärased, need pole halvad, mingil moel need formeerivad meid ja pakuvad meile midagi. Aga nägemaks pealiini, et lõpuks seda mööda kulgeda - selleks on kahtlemata vaja julgust," ütleb Oksana oma seminari-eelses pöördumises.

Kogu üritusel on sünkroontõlge eesti keelde.

Toimumise aeg: 11.-12. jaanuar 2020 10.00-19.00

Koht: Paadi 4, Tallinn (kesklinn)

Lähem info ja kontakt: Teet Korsten, tel. +372 5342 7812, teet.korsten@gmail.com

Tasumise info. Seminaril osalemise tasu: ühel päeval 80 eurot, kahel päeval 110 eurot. Konstellatsioonitöö tellimine: 250 eurot. Töö tellijale on seminaril osalemine tasuta. Kuna kohtade arv on piiratud, palume osaleda soovijail teha ülekannevähemalt paar päeva enne üritust kontole: EE562200001105976889 Teet Korsten. Märksõna: Oksana seminar.

Registreerumine SIIN LINGIL

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid