Reeves: Alustasin oma teadlaskarjääri juba kolmandas klassis, kui uurisin UFO-de ja Bermuda kolmnurga müsteeriumidest, 1990-ndatel lugesin Jim Marrsi raamatust "Risttuli" John Kennedy mõrvast ja valitsuse kuritegudest, mis ärgitasid mind edasi uurima salajaste operatsioonide ja salaühingute kohta. Mul ei olnud alguses üldse huvi iidsete müsteeriumide vastu, aga kui nägin Rockwalli linna lähedal Texases UFO-sid, tundsin, et see kõik on kuidagi omavahel ühendatud. Võtsin missiooniks toimuva paljastada ja nüüd, kümme aastat hiljem, tunnen, et oleme teinud mõningaid edusamme.

Kummaline kivisein Texases Rockwallis

Sein avastati 1800-ndatel, kui uusasukad proovisid kaevata veekaeve, ent pidevalt tulid maa sees vastu kivine takistus, samas kui seal teadaolevalt ei leidu looduslikke kivimeid. Kui selgus, et tegu oli seinaga, mille olid tõenäoliselt rajanud iidsed ehitusmeistrid, sai asutatud linn nimeks Rockwall (kivisein). Selle kiviseina pikkus on umbes 32 kilomeetrit, kõrgus umbes 30 meetrit ja see laskub umbes 7 korrust allapoole, päris põhjas pole veel keegi käinud. Allpool lähevad kivimid vanemaks ja suuremaks, kiviseintelt on leitud ka haihamba fossiile.

Sein koosneb erinevatest kristallilistest materjalidest, mis tekitavad tugeva piesoelektrilise välja, mis võib olla omakorda põhjuseks aastaid kestnud nn UFO-nähtustele seal kandis.

Materjal, mis katab kiviseina, peaks olema miljoneid aastaid vana, kuid mullaanalüüs on tuvastanud, et sein on kaetud ligikaudu 200 000 aastat tagasi mingi katastroofilise sündmuse tagajärel. See ajajärk langeb kokku ka teiste linnade üleujutamisega Maal samal ajal. Väljakaevajad leidsid seina juurest moodustise, mida kutsutakse Sandersi kiviks. Seda katavad veidrad hieroglüüfkirjad, mis sarnanevad Illinoisist leitud mündil olevate kirjadega, mis samuti dateeriti olevat pärit 220 000 aasta tagusest ajast.

Me räägime kultuurist, mis on vanem kui sumerite ja Babüloonia omad. Me ei tea, kes nad olid, kuid nende insenerioskused on rohkem arenenud kui meil tänapäeval. Mitmed geoloogid on mulle öelnud, et selliseid telliskive, mida nad kasutasid, ei saa moodustada praeguses Maa atmosfääris. Mineraalide molekulaarne struktuur miskipärast ei segune kiviseinal, see on loodud kasutades mingit planeerimisprotsessi, millele me pole isegi ligilähedal.

Mört, millega kivid kokku on pandud, on geopolümeer. See koosneb kolme tüüpi kvartskristallist, mis on omavahel kokku segatud, nagu müürsepad seda teevad. Kokkupuutel õhuga muutuvad need vetruvaks ja ilmastikukindlaks. Kasutatavad mineraalid on vääris-ja poolvääriskivid, mille kaevandamine sellise massiivse ehitise jaoks võtnuks sajandeid aega. See müür ehitati ajale vastupidavaks.

Ametlikke väljakaevamisi pole tehtud, kuid mitmed Smithsoniani uurijad käisid siin 1920-ndatel, kõik järgnevad uuringud lähtuvad nende andmetest, mis on saanud justkui seaduseks. Smithsoniani geoloogiline aruanne räägib, et tegemist on naturaalse peakivi pinnasega, ometi on näha, et sein on ehitatud valatud kiviplokkidest. Kui vaadata kaarti, kus nad väljakaevamisi tegid, siis on näha, et kaevati müürehitise seest, mitte müüri ennast. Sel ajal polnud täpse kaardistamise võimalusi ning kõik tehti käsitsi, kuid ikkagi pole keegi kahelnud selles informatsioonis.

Küngas ja futuristlikud relvad

Cahokias, Lõuna-Illinoisis asub Munkade küngas, mis on oma aluselt suurem kui Cheopsi püramiid Egiptuses ja Päikesepüramiid Teotihuacanis Mehhikos.

Reeves usub, et 1990-ndatel toimunud väljakaevamisel paljastatud võõrkivimeid kasutati selle künka all asuva massiivse püramiidi ehitamiseks. Just nagu Rockwalli kivisein, pole ka siit leitud looduslikult esinevat kivi, vaid need on toodud mujalt. Maaradariga vaadates leiti kividesüsteem, mis näis olevat omavahel ühendatud. See on tüüpiline nähtus, et iidsetele paikadele ehitatakse veel midagi peale. Mõned kultuurid, mida peame muistseteks, võivad olla veelgi vanemad, kui arvame.

Cahokia elanikkond koosnes umbes 15 000 inimesest, kes kõik kadusid üleöö umbkaudu 720 pKr. See on ühine tunnusjoon kõigi nende iidsete kultuuride vahel. Smithsoniani ütluste kohaselt ei tohiks nende kultuuride vahel olla midagi sarnast, kuid neil kõigil on esemetel sama ikonograafia, mis puudutab teatud tähtede joondumisi nende paikadega. Tundub, et nad viitavad erilisele sündmusele, mis tekib ainult teatud aja vältel: avaneb tähevärav või uks, kust saab minna läbi või keegi saab siia tulla. Nad joonistasid spiraale, kummalisi olendeid ja lugusid inimestest, kes korraga olid Maa pealt pühitud.

Cahokia kultuur oli erakordne, on mõistatuseks, kuidas nad suutsid ära mahutada nii palju inimesi ajal, kui polnud täiustatud kanalisatsiooni- või toidusüsteemi. Kõik nende lood rääkisid valgenahalistest rõivastatud olenditest, kes laskusid taevast ajal, kui nende kultuur oli kokku kukkumas. Olendid ütlesid, et aitavad neil luua võimsa tsivilisatsiooni, kui nad on nõus 500 aasta pärast andma neile kõik oma rikkused ja lapsed, kes on nooremad kui kuusteist. Aeg möödus ning Cahokia elanikud olid unustanud tehtud kokkuleppe ja hakkasid vastu võitlema. Nad kasutasid olendite poolt antud psüühilist superrelva, mis suunas inimeste vaimsed võimed sihtmärgile, kuid mille võimsus hävitas vastased koos nendega. Paigas pole võitlusest jälgi, aga on selge, et mingi katastroof seal toimus.

Kanjon ja tulnukad

Chaco kanjon New Mexicos on järgmine müsteerium, seal kasutati samasugust materjali nagu Rockwalli kiviseinas. Arvatavasti ehitati need religioossetel eesmärkidel, kuna ei ole leitud ühtegi hauda, ainult mõned kehad.

Sealt on leitud ikonograafiat, esemeid erinevatest religioonidest sel ajal, üldiselt pidi toimuma midagi nii ühendavat, mis tõi erineva taustaga inimesi kokku. Pueblo Bonitos on ukseavad nii madalad, et 5-aastane võib vabalt sealt läbi kõndida, sellepärast käivad jutud, et selle koha on loonud tulnukad.

Kanjon näib olevat osa suuremast kompleksist teiste kaugemate asukohtade vahel, mida mööda käies võis välja kujuneda spirituaalne rännak nende inimeste jaoks. Iga küngas, mille Reeves on leidnud, on joondunud kas suvise või kevadise pööripäevaga. Chaco kanjonis näib suur roll olevat mõlemal, nii Päikese kui ka Kuu joondumistel.

Lovelocki koobas Nevadas ja jälgede katmine

Reeves: Uurides Rockwalli seina, puutusin kokku hiiglaste lugudega, mis pani mind mõtlema võimalusele, et nad võisid olla nende struktuuride autorid. Tahtsin minna tagasi kohta, kus neid viimati väidetavalt nähti. Selleks oli Lovelocki koobas, mis asub kõrvalises kohas ja võtab kaua aega, et sinna jõuda.

Väljakaevamised toimusid 1900-ndate alguses ning sealt avastati 2000 aasta vanused peibutuspardid. Kummalisel kombel leiti need aga olevat kaetud mullakihtidega, mis olid umbkaudu 12 000 - 13 000 aastat vanad. Kohalikud indiaanlased räägivad lugusid, kuidas nende esivanemad ajasid hiiglased sinna koopasse ja matsid tulega kinni.

Reeves arvab, et hiiglased põgenesid iidsest Lähis-Idast läände ning paljud nende luud on leitud, kuid ära peidetud. Smithsonian on tunnistanud, et on aegade jooksul palju artefakte merre visanud ning hävitanud esemeid, mille keelt nad ei ole suutnud identifitseerida.

Juba idee, et peavoolu akadeemia paika pandud ajaskaalat saab vaidlustada, näib tekitavat suuri probleeme võimustruktuurile. Mõned arheoloogilised kaevamised Rockwallis olid just kinni pandud "mustades meeste" poolt. See on avalik saladus, nagu vabamüürlased oma obeliskidega. Nad varjavad fakti, et inimesed on olnud maakeral palju kauem, kui meile on räägitud, ning selle väljatulek ei sobi nende plaanidega.

Mustriga künkad, maakunst ning Nazca jooned

Ohio orus on tohutult palju künkaid. Need kujutised pidid esindama kolme etappi teispoolsusest, millest räägitakse Tiibeti ja Egiptuse surnuteraamatutes. Ohio orus kasutasid nad erinevaid mullavärve, millest mõningaid toodi mitmete kilomeetrite tagant. Küngastel on kujutatud erinevaid stiile ja kujundeid, loomi nagu madu ja alligaator. Mustritest on võimalik aru saada ainult kõrgelt, samamoodi on Nazca joontega.

Maoküngas toodab samamoodi piesoelektrilist energiavälja nagu kivisein Rockwallis. Sealt on leitud ka suur kogus haruldlast metalli, mida meie kasutame näiteks kosmosesondides.

Helistaja Jerry Pennsylvaniast: Maoküngas on ehitatud meteoriidikraatri servale. Kas leidub veel teisi künkaid, mis on selliste huvitavate sündmuste puhuks tehtud?

Jah, Rockwalli sein on ka ühe meteoriidi osa lähedal. Tundub, et nende küngaste ehitamisega on tahetud teada anda tsüklilistest sündmustest, mis oleks hoiatusteks inimestele.

Helistaja Tanja Arizonast: Tahaksin soovitada kahte raamatut tänaõhtuseks vestluseks: "Urantia raamat", mida tuleks lugeda enne piiblit ning Phylose raamat "A Dweller on Two Planets", mis räägib Atlantisest. Nad ei taha, et me teaks seda kõike, uus ajastu on algamas ning nad proovivad seda tõkestada.

Jah, nad proovivad takistada inimeste teadlikkuse avardumist ja üldse mõtlemist selle kõige võimalikkusele. Ühte niidiotsa tõmmates variseb kõik koost ning kui nad valetavad selle kohta, siis tekib küsimus, mille kohta nad veel valetavad.

Josh Reevesi kodulehekülg

Allikas: Telegram.ee

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid