Kuidas hakkab minema kõikide tähemärkidel saabuval aastal, saate varsti teada, kui hakkavad ilmuma prognoosid igale kuumärgile.

On selge, et mis iganes maja ja valdkond Ambur teie sünnikaardis valitseb, saab korralikult raputada. Toon kiire ülevaate märkide kaupa:

1. Jäär - 9. maja, suhted isaga, ülemustega, õpetajate, juhendajatega. Väärtushinnangud, doktriinid, reisid, bhagya ehk õnn

2. Sõnn - 8. maja, abieluline elu, tervis, psühholoogiline muude, traumad, hirmud, ootamatused, saladused

3. Kaksik - 7. maja, abielu, partner, reisimine, kokkulepped, kaubanduslik tegevus, äri

4. Vähk - 6. maja, võlad, haigused, tervis, konfliktid, takistused, inimesed, kes vajavad abi, igapäevased rutiinid, dieet

5. Lõvi - 5. maja, loov eneseväljendus, lapsed, intellekt, alluvad, spekulatsioonid

6. Neitsi - 4. maja, kodu, meelerahu, stabiilsus, turvatunne, hool ja hoolitsemine

7. Kaalud - 3. maja, suhtlemine, oskused, kolleegid, õed/vennad, naabrid, julgus, kognitiivne võimekus

8. Skorpion - 2. maja, väärtused, pere, varad, rikkused, verbaalne kõne, söömine,

9. Ambur - 1. maja, tervis, ego, reputatsioon, maine, elujõulisus, välimus

10. Kaljukits - 12. maja, spirituaalsus, isolatsioon, mediteerimine, kulutused, foobiad, kauged maad, välismaalased, ohverdamine ja vabaks laskmine

11. Veevalaja - 11. maja, rahavood, unistused, suhtlusvõrgustik, tutvused, autasud

12. Kalad, 10. maja, karjäär, töökeskkond, ülemus, avalik staatus, karma

Et leida, mis valdkonda antud kombinatsioon mõjutab, arvutage enda kuumärk selle kalkulaatori abil.

Mida see ühendus siiski tähendab? Eelkõige tähendab see tarkust, sest Veenus ja Jupiter on mõlemad õpetajad, kuid erinevat tüüpi õpetajad. Veenust nimetatakse deemonite õpetajaks ja Jupiteri jumalate õpetajaks. Üks õpetabfilosoofiat ja vaimsust (Jupiter) ja teine õpetab materialismi, hedonismi ja nautlemist (Veenus). Samuti on mõlemad suhte planeedid - naissoost isikutele sümboliseerib Jupiter abikaasat ja meessoost isikutele sümboliseerib Veenus abikaasat.

Ketu on meie 6. meel, andes meile intuitsiooni. Ketu on vabamine maistest kammitsatest. Ketu ei hooli materialismist, vaid tahab saada vabaks. Ketu on laialivalguv ja abstraktne energia, millel pole ei otsa ega äärt. Saturn on karma, süsteem ja normid, milles opereerimine. Saturn + Ketu = süsteem, mille oleme loonud, muutub ebastabiilseks ega oma samasugust väärtust, mis varasemalt.

On võimalik, et suhted, mis sel ajal luuakse, on loodud täiesti tavapäratult pinnalt. Otsitakse inimesi, kes on vaimsed ja intuitiivsed ja suudavad meile midagi õpetada. Konventsionaalsed inimesed ja suhted ei paku pinget. Otsitakse midagi, mis šokeerib ja pakub pinget, sest tavalisest tüdinetakse rutem kui muidu.

On tõenäoline, et teeme valiku ja toome esile muutuse, mis muudab kardinaalselt meie elu saabuvatel aastatel. Pole mõtet koos hoida midagi, mille elustamine hoiab kinni vaid minevikutaagast ega tee ruumi uuele, mis saaks asemele tulla. On selge, et vana struktuuri (Saturn) kooshoidmine ja jäik haldamine imeb endasse üüratult hulgal energiat, nagu must auk (ketu), seega on mõistlikum lahti lasta (Ketu).

Marss, sõdur ja tahtejõud, on liikumas Kaaludes. Kaalud on sodiaagi kõige ebatasakaalukam märk, sest tema eesmärk on saavutada tasakaal ja Marss tahab seda teha temale omasel moel - agressiivselt, julgelt ja sihikindlalt. Võidakse pidada läbirääkimisi, milles on tunda soovi lüüa tehing lukku võimalikult kiirelt. Igausugused suhted teistega peavad olema must-valgel ära kaardistatud ja selgesti mõistetavad, et saaks tekkida usaldus.

Kui puudub arusaam ja mõistmine, mis liidus või koosluses ollakse, hakatakse aktiivselt olukorda muutma ja pannakse paika õiglased kohustused ja vabadused. Suurepärane aeg korrastada igasugune segadus ja mõistmatus inimsuhetes, sest suudate efektiivselt kaardistada lepingupoolte nõrkused ja tugevused ning vastavalt neile olukorda parendada. Siiski ei tasu liialt "puusalt tulistada", sest diplomaatia on siiski vajalik ja poolte iseärasustega arvestamine on rangelt soovituslik.