Ma armastan sind ...

Jäär

... kuni sa mind petad.

Jäära juhtplaneediks on Marss, mis on üsna sõjaka kuulsusega. Seega pole ime, et ka Jäär on valmis võitlema kuni lõpuni. Kui sa oled Jääraga suhtes, siis selleks, et hoida teda huvitatuna ja tegevuses, tasub anda talle pidevalt midagi, mille ta peab alistama või saavutama. Nii hoiad sa Jäära enda juures kuni aegade lõpuni. Samas, kui sa petad teda ja tema armastust, siis alustab ta sõda sinu vastu.

Sõnn

... kuni sa murrad mu südame.

Sõnni on kerge haavata aga väga raske hävitada. Ta on vapper ja peab eluraskuste all kaua vastu. Kui soovid teda kritiseerida, siis leia selleks loominguliselt leebe viis, sest kui sa solvad teda, siis jääb ta sinu peale väga pikaks ajaks vimma pidama.

Kaksikud

... kuni sa mind intellektuaalselt ületada üritad.

Kaksikud on trikitamismeistrid ja seega mõtle kaks korda järele, enne kui otsustad nendega mängida. Kaksikuid valiteb Merkuur, mis teeb neist äärmiselt kõneosavad inimesed ja head suhtlejad. Kui Kaksikute sodiaagimärgi esindaja avastab, et sa üritad teda petta, siis on kogu suhtel lõpp. Ta on piisavalt osav, et sulle väga peenelt ja nutikalt koht kätte näidata.

Vähk

... kuni sa mind hooletusse jätad.

Vähi jaoks on kaaslasega koos veedetud aeg üliolulise tähtsusega. Ta väärtustab õdusat koosolemist, turvatunnet ja mugavust. Vähk on võimeline sind armastama tõesti elupäevade lõpuni. Kuid! Kui sa paned ta olukorda, kus ta hakkab tundma, et sa ei ole tema armastust ja hoolimist väärt, käitudes nendega külmalt, on ta valmis sulgema kõik oma armastusekraanid. Ja sealt ei ole enam mingit tagasiteed.

Lõvi

... kuni sa mind lolliks teed.

Lõvi jaoks on väga oluline, et ta oleks hinnatud ja armastatud. Tema jaoks on tähtis inimeste arvamus ja heakskiit. Ära kunagi solva teda, eriti ei maksa puudutada neid asju, mis on tema nö õrnad kohad. Lõvi jaoks on ausus väga oluline ja ta tahab tunda lisaks sinu tugevustele ka sinu nõrkusi. Ta soovib armastada tõelist sind.

Neitsi

... kuni sa valetad mulle.

Neitsit juhib Merkuur, mis esindab tõearmastust ja kriitilist meelt. Neitsi jälgib pidevalt, mis tema ümber toimub ja ta on kõigega kursis, eriti mis puudutab teda ennast. Kui Neitsi avastab, et tema usaldust kuritarvitatakse ja teda üritatakse petta, siis oled ta ka samal hetkel kaotanud.

Kaalud

... kuni sa ei austa minu rahuarmastust.

Kaalud on väga tolerantsed ja nad on nõus kompromissile minema selleks, et hoida ära tüli ja arusaamatusi. Nad soovivad, et nende suhetes valitseks harmoonia ja tasakaal. Kui nende partner kisub alatasa tüli ja ei hinda seda, mida Kaalude esindaja tähtsaks peab, siis ei jätku ka armastust pikemaks ajaks.

Skorpion

... kuni sa hakkad minu eest saladusi varjama.

Skorpioniga ei maksa jamada! Kuna ta suudab palju taluda, siis pigem räägi talle alati tõtt, ükskõik kui hirmus see ka on. Skorpion tuleb toime ka sinu veidrust, nõrkuste ja omapäradega, kuid mitte sellega, et teda petetakse. Kui sa soovid, et ta sind austaks, siis räägi talle alati tõtt.

Ambur

... kuni ma kaotan sinu suhtes lootuse.

Ambur armastab sind elu lõpuni, kui sa suudad hoida üleval tema optimismi ja toita tema unistusi. Ambur on väga ambitsioonikas, seega ta soovib enda kõrvale inimest, kes suudab temasse uskuda ning tema hoogsa rütmiga kaasas käia.

Kaljukits

... kuni sa alla annad.

Kaljukitsed oskavad suhteid toimima panna ja neid hoida. Nad peavad saama oma kaaslasele alt üles vaadata ja teda imetleda. Kui nende kallim on allaandja ning loobub kergekäeliselt oma elus olevatest väljakutsetest ja ettevõetud projektidest, siis Kaljukits ei suuda enam teda austada ja armastada.

Veevalaja

... kui sa oled nagu kõik teised.

Veevalajat köidab inimene, kes on omapärane ning kelle mõtte- ja tundemaailm ei ole teps mitte tavaline. Ole enda üle uhke ja väärtusta just neid külgi endas, mis teevad sinust sinu. Ära väsi Veevalajat üllatamast, sest kõik eriline ja unikaalne tõmbab teda magnetina ligi.

Kalad

... kui sa ei pane mind enam endast unistama.

Kuigi Kalad võivad tunduda külmad, on nad tegelikult väga tundlikud ja õrna hingega. Nad elavad oma unistustes ja otsivad pidevalt inspiratsiooni, mis nende janust hinge toidaks. Ära kunagi lõpeta oma partneri kannustamist ja motiveerimist, toida tema fantaasiaid ja sa näed, et sinu Kaladest kallim on sinu järele lausa hull.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid