Kaua oleme uitanud mööda universumi avarusi - teadmata, kes me oleme. Unustanud oma algse olemuse. Uppunud mängude merre, kus mälu on kustunud sadu tuhandeid kordasid. Nüüd, mil mere hoovused on vahetumas, saab taastuda lõputu olemuse mälu.

Alghoovus - kütkestav supernoovast kiirguv valgus ja teadmine, kes on see kogeja. Teadvus rändamas mööda piiritut ookeani. Ta on olnud otsija, leidja, armastaja ja nüüd on temast saanud sihile jõudja. Ta on jõudnud pärale sinna, mida ta otsis kaua aega - oma südame ruumi.

Ida filosoofid on elu mõttele otsinud vastust, kuid kas nad on leidnud vastuste. See jääb igaühe enda otsustada. Füüsikas esineb kaose teooria, kus väljendatakse mateeria lõputut suvalist korduvust. Fraktaalne universum on meie kodu. Seal sünnivad tähed tuhast ja põlevad linnud kõrgema valguse leegina.

Lihtsa valemiga on võimalik ehitada kogu universum ning võtta ta tükkideks, kuid tulem on alati midagi ootamatut. Sisemisest kaosest saab püha kolmainsus. Algolek hoiab endas elu substantsi. Orgooniliste osakeste põrkumist, kes kutsuvad end kvarkideks.

Orgoon on oma olemuselt elule jõudu andev võrgustik nagu elektrijuhtmed, mis kannavad meie kodudesse vajalikku elektrit. Osakesed põrkuvad lõpmata pikal teekonnal nullolekusse. Kuidas sündis algne looja - ta leidis tasakaalu kõigi universumi osakeste vahel. Ta õppis neid juhtima läbi vastastikkuse mõju.

Elektromagneetilised seadused hakkasid juhtima elu tekke kulgu. Said loodud esimesed eluvormid, kes olid midagi kaunis ainelist. Nad arenesid läbi ajastute mitmetel planeetidel. Jumala algolekust sündisid vaimud, kes hakkasid looma läbi algse tasakaalu seaduse galaktikaid. Nad asusid neisse elama.

Sündisid esimesed humanoidsed vormid. Algul nad olid midagi inimeste ja puude vahepealset. Jalutades lõpututes ürgseis hingavais metsades, kuid vaimud soovisid kogeda midagi enamat. Töötades hoolega välja vormi, mis võiks kanda nende soovi kogeda mateeriat kõige parimal viisil.

Universum oli rikastatud kõiksuguse loominguga. Elu lokkas kõikjal ja sündis inimene, kes astus oma esimesed sammud paradiislikul planeedil. Ta oli looja osis. Lõpmatu maailma looja. Olend, kellel on võime läbi oma maise keha luua uusi maailmu nagu ilma kehata ringi rändavatel vaimudel.

Sellest sai alguse uus kosmiline ajastu - inimeste ajastu.

AutoR: Simo Santeri Virtanen