Sa ju tead, kui Sa näiteks ostad poest leiba, kui palju tööd, aega ja energiat on inimesed panustanud selleks, et see leib jõuaks Sinuni. See on energiavahetuse põhiseadus - "elu on olemas seal, kus toimub vahetus".

Et olla armastatud, pead Sa armastama iseennast. Kui tahad olla terve, tuleb enda keha eest hoolitseda (liikumine, toit, uni, igapäevane tegevus jne), kui alustad ettevõtlust peab esialgu panustama oma energiat, jõudu, usku endasse.

Kui Sa annad midagi Universumile, ta kindlasti annab Sulle ka vastu. Sa võid lihtsalt suunata Universumile tänulikkusega oma energiat ja mõne aja pärast Sinu elus toimuvad üllatavad sündmused.

Oska teha kingitusi. Need ei pea olema vaid materiaalsed asjad. Kingi teisele toetavad ja soojad sõnad siis, kui keegi on keerulises olukorras ja ei näe väljapääsu, ega oska teha valikuid. Pole tähtis kui kallis kingitus on, peamine on see, et soov tuleb südamest. Sinu naeratus on kingitus armsale inimeesele.

Suhtu heatahtlikult ümbritsevasse maailma ja ole sõbralik inimeste suhtes. Ära tooda negatiivsust. Me oleme harjunud oma aega kulutama ebameeldivate teemade jahvatamisele, kuid unustame toetada, kiita ja armastada ennast. Kui Sind ümbritseb õnn ja rõõm, siis Universum toetab seda tunnet ja Sinu usku. Kui sa kiirgad endast positiivset energiat, siis teised inimesed tunnetavad Sinu soojust ja headust.

Meie südamlik suhtumine tõmbab ellu sama sagedustega inimesi ja meeldivaid situatsioone. Kui Sa arvad, et saad rikkaks siis kui oled kokkuhoidlik, siis raha tuleb Sulle raskelt ja ei too rõõmu, sest sa pidevalt kiirgad puudust. Kui Sa annad midagi maailmale, siis Sa avad ukse selleks, et Sulle tuleks tagasi heaolu, küllus rõõm ja õnn.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid