Me ei karda uuesti küsida, kui ei mõistnud. Riietume nii kuidas tahame, peamine, et oleks endale mugav. Meil on, mida selga panna suvel, sügisel, talvel, kevadel ja see pole probleem. Me ei pea olema vastavuses kellegi ootustele. Meie eludes on selged mustrid ja puuduvad varjatud asjad, mida me endast ei teaks. Me teame, et ilu on sees ja see loob meie välimuse. Me ei karda uppuda, sest juba ammu elame oma sügavuses. Meil pole häbi nutta leinast ja rõõmust. Me oskame naerda ja rõõmustada.

Me ei karda halle juukseid, ega kortse näol. Meil on liiga hilja karta seda, mida keegi meist arvab. Kolleegid, ema, ämm, abikaasa. Me ei hooli sellest, kas see on pestud või kooritud, kas gluteeniga või ilma. Me sööme, mida tahame ja millal tahame, me ei sõltu reklaamist ja meedia teemadest. Me sööme siis kui tahame ja rohkem ei häbene ... Me oskame ennast võtta vastu ja olla rahul oma kehaga. On kahjulik mitte hingata, mitte tahta ega soovida.

Meid ei huvita, mis kell abikaasa tuleb koju. Peaasi, et ta on olemas, et armastab ja kiirustab koju. Me ei karda enam üksi olla. Me oskame mitte märgata neid, kes meid ei märka ega tunne meie vastu huvi ja eemaldume nendest, kes meiega võitlevad. Me teame, millest rääkida ja ka teame, millest vaikida. Me teeme kõike oma Hingest ja oleme kellegi hingesõbrad. Me ei karda olla rumalad, ülekaalulised või saledad, aktsepteerime ennast sellistena nagu oleme. Me ei taha teeselda ja valetada endale, me hakkame elama ja olema.

Me teeme seda, mis meile meeldib, armastame neid, kes armastavad meid, magame nendega, kellega tahame magada. Ütleme otse ja rohkem ei jahvata endas probleemseid teemaid. Me oskame lahti lasta, andestada ja olla tänulikud. Hoiame enda selja sirgena, väärtustame ja austame ennast. Vaatame läbi sõrmede inimesi, kes on jäänud kinni oma igavas maailmas, ei torma päästma ja abistama, kui keegi ei palu.

Me oskame kuulata vaikust. Me oskame hinnata aega, päeva ja ööd. Me ei survesta oma lapsi, ei nõua, virise ega hüsteeritse. Me oleme hõivatud asjadega, mis meile meeldivad, sest oskame olla need, kes me oleme. Me ei süüdista oma vanemaid ja ei karda surma, sest oskame elada. Armastus pole emotsioon, armastus on kõikjal. Me lubame asjadel toimuda. Me oleme need, kes enam ei karda!