Kui Sa lased lahti 3D-maailma loomulikult Sinu teadvus hakkab laienema kõrgematesse dimensioonidesse eriti 4D ja 5D. On võimalikud perioodid, millal tunned sügavat rahu ja laienemise tunnet. Samas võid tunda , et aeg on peatunud või kuidagi lihtsalt märkamatult kadunud. Võid tunnetada seost teiste olenditega ja loodusega. Süda täitub tänulikkusega ja armastusega.

Kui sa laiened 5D teadvusse ja oled kooskõlas energia hoovusega hakkad märkama rohkem märke ja sünkroonsust, mis viitab sellele, et oled õigel teel. Oleme vana ja uue vahel. Paljud jäävad vanades mustrites kinni ja veel rabelevad teadvuse niitides, mis säilitavad endised sidemed ja suhted, samal ajal kui Hing soovib neid muuta ja uuesti luua. Siit tekkib tunne, et nagu tõmbab minna kahes erinevas suunas. Vahel võid tunduda, et lausa sured, see tunne tekib siis, kui ego hakkab võitlema oma paratamatu surmaga - vale "mina" laguneb. Sinu isiksus muutub.

Ka siis, kui Sa laiened kõrgematesse vibratsioonidesse Sa võid tunda eraldatuse tunnet, lootusetust, masendust ja depressiooni. Tekib soov ennast puhastada nii füüsiliselt, emotsionaalselt ja ka vaimselt. Võib olla selline seisund nõuab rangemat dieeti, paastumist, sügavat teadlikku tööd endaga ja vaimseid praktikaid. Kui Sa muudad oma teadvust peegeldub see välismaailmas soovis muuta oma elukohta või olla kohas, mis vastab Sinu uuele "mina"-le. Sisemiselt tunned tugevat soovi, et suhted teiste inimestega oleksid ehtsad ja ausad. Tunned, et Sa rohkem ei taha oma aega veeta tutvumisportaalides ja sotsiaalvõrgustikus.

Esiplaanile tuleb looming ja Sa tahad luua vaid sellepärast, et see Sulle meeldib ja tunned rõõmu. Samas võid muuta karjääri või töökohta ja tahad mõista oma ettemääratust ja suunda. Saad tunda kuidas energia liigub Sinu sees, mis juhib keha ja emotsioone, mis suurendab loomingulist võimet ja sünkroonsust.

Võid näha prohvetlikke unenägusid, mis näitavad milliseid samme saad teha, et avada oma hinge ja laienenud olemist. Kohati võid tunda, et viibid ruumist väljaspool, oled seisundis "siin pole kedagi!". See on vaikuse ja kohalolu tunne ja see on Sinu ehtne seisund.

Sageli võib olla tunne, et tahaksid tagasi koju minna, kuid ei mõista mida see tähendab. Tegelikult tahad minna kõrgemale tasemele, kus on rohkem harmooniat, rahu ja kohalolu. Sinu hing kuulub hingegruppi, perekonda või "meeskonda", mis on seotud Sinu vibratsiooniga, kes mõistavad, armastavad ja toetavad Sinu teed. Olles seisundis siin ja praegu Sa võid tunda sügavat suhtlemist oma hingegruppiga.