November tõstab esiplaanile teemad, mis on seotud partnerluse, suhtlemise ja tasakaalu leidmisega erinevate osapoolte vahel. Nii mõnelgi korral tunned, et sinu süda ja mõistus soovivad erinevaid asju. Nüüd on aeg tegeleda nö kuldse kesktee leidmisega, mis tooks ellu rahulolu ja kõhklusteta harmoonia. On aeg üle vaadata, kas ka andmine ja saamine on sinu elus tasakaalus. Kas on ehk mõni koht, kuhu panustad ja annad endast kõik, kuid ometi ei tule sealt vastu midagi? Isegi mitte hingerahu. Sel juhul peaksid ehk oma tegemised ja suhted üle vaatama selle pilguga, et mida võtta ja mida jätta.

Armastuses toob november kaasa aja, mis pakub rõõmu, rahuldust ja romantikat. Paljud tunnevad nüüd, et oma armsamaga on palju lihtsam ühist keelt leida ja asjad laabuvad paremini. Inimesed on avatumad oma soovide ja ootuste osas. See aga toob kaasa suuremat mõistmist ja arusaamist oma suhtest ja partneri vajadustest. Inimesed julgevad rääkida oma salajasematest mõtetest, soovidest ja fantaasiatest ning paljud neist saavad nii ka tõeks. Aga siinkohal on mõeldud neid soove, mis tulevad tõesti südamest. Kõik see, mis puudutab riskimist, hulljulgust ja katsetamist oma piiridega, ei tasuks praegu ette võtta. Sel juhul võib eufooria möödudes leida end hoopis murtud südamega.

Töö- ja rahaasjades pead olema praegu väga tähelepanelik ning pigem jälgima, et kõikidest tähtaegadest oleks kinni peetud, tööd oleks tehtud ja arusaamatusi töökaaslastega ei oleks. Asjad toimivad hästi siis, kui liigud mööda vana tuttavat rada. Kui tahad uuendusi või plaanid mõnda suuremat rahalist väljaminekut, siis katsu see lükata kuu lõppu. Sel juhul on elu majandusliku poolega seotud asjade puhul õnnestumise protsent suurem.

Tervise osas peaksid vältima ülesöömist, alkoholi, vähest und ja stressi. Kui sa enda eest ei hoolitse, siis praegu mõjuvad kõik sellised asjad topelt kahjulikult. Sa ei pea tegema palju, piisab ka elementaarsest oma tervise eest hoolitsemisest, piisavalt värskes õhus liikumisest ja positiivsest mõtlemisest, et sinu heaolu püsiks. Kui sul on mõni tervisemure, siis peaksid sellest kindlasti rääkima. Jaga oma muret mõne pereliikme, sõbra või terapeudiga. Just nii leiad sa enda jaoks sobiva spetsialisti, kes aitab sind.


Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Armastus.
Tunned end sel kuul ebakindlalt. Kipud muretsema oma südameasjade pärast rohkem kui vaja, sest kusagilt alateadvuse soppidest kerkivad välja lahendamata teemad, mis ikka ja jälle sind endasse tõmbavad. Oled sa suhtes või vallaline, mõlemal juhul peaksid lõpetama ülemõtlemise. Suhted on palju paremad, kui sa ei eelda teiselt poolelt midagi, vaid ütled oma soovid välja või räägid oma hirmudest. Kui oled vallaline, siis nüüd alanud suhete osas peaksid edasi liikuma pigem tasa ja targu.

Küllus.
Tööalaselt peaksid vaatama, et sinupoolne panus oleks vastavuses saadava tasu või tunnustusega. Kui asjad on tasakaalust väljas, siis saabub peagi rahulolematus ning kriis. Rahaasjade osas on see kuu positiivne. On võimalik võita loteriiga või mõne muu õnnemänguga.

Tervis.
Selleks, et tervis oleks hea, vajad eemaldumist oma tavaümbrusest. Kui oled terve ja tunned end hästi, siis võta ette väljasõit loodusesse, mis turgutab keha ja meelt. Kui oled mõne tervisemurega kimpus, siis on lootust leida õige terapeut või raviviis väljaspoolt sinu tavalist keskkonda.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Armastus. Südameasjade osas on oodata väga emotsionaalset aega. Asjad arenevad suhete osas kiiresti - võid sattuda peadpööritavasse armuromaani või vastupidi, leida et suhte osas allamäge minek toimub justkui üleöö. Vajadusel tõmba teadlikult asjade käigule pidur peale. Praegu ei ole hea aeg ülepeakaela tormata ei suhtesse ega sellest välja.

Küllus. Sa ei ole oma hetkeolukorraga päriselt rahul. Tunned, et tahaksid midagi muud, kuid sa pole isegi päris kindel, mida sa saaksid või julgeksid muuta. Raha osas peaksid olema pisut kokkuhoidlikum kui tavaliselt ning võimalusel ka pisut säästma, sest lähiajal ootavad sind ees väljaminekud, mis võivad tekitada rahakotti paraja augu.

Tervis. Kui oled oma vaimse või füüsilise heaolu pärast muretsenud, siis nüüd saad kinnitust, et asjad ei ole nii halvad kui kartsid. Sa leiad endas sisemise tugevuse, et saada üle nii meeleolulangusest kui ka tervisemuredest, mis ehk aegajalt kimbutavad.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Armastus. Südameasjade ladusa sujumise huvides pead sel kuul proovima midagi uut. Kui oled suhtes, siis võtke üheskoos ette midagi sellist, mis teid paarina lähendaks. Kui teil on olnud probleeme, siis katsetage uutmoodi lahendusi. Vabad ja vallalised peaksid sättima oma sammud sinna, kus tavaliselt ei käida. Just uutel radadel on lootust kohata enda jaoks huvitavat ja ligitõmbavat inimest.

Küllus. Tööalaselt võid sel kuul kokku puutuda konkurentsi, kadeduse või intriigidega. Keegi võib üritada sulle kaikaid kodaratesse loopida või sinu kohta alusetuid jutte levitada. Katsu jääda iseendaks ning alati ausaks. Nii ei suuda intrigandid sind kahjustada.

Tervis. Sinu vaimne ja füüsiline tervis peaksid sel kuul olema üsna head ning kui ka pisut lisaenergiat ja tähelepanu enda eest hoolitsemisele pöörad, siis saad tunda end tõeliselt suurepäraselt. Praegu on hea aeg alustada tervisliku rutiini sisseviimisega oma ellu. Liigu iga päev kasvõi pisut, joo rohkem vett, söö rohkem juurvilju. Ka need pisikesed muutused annavad peagi endast tunda.


Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Armastus.
Südameasjade osas on sind sel kuul ootamas ojektiivsest tunnetusest ja kindlameelsetest otsustest kantud aeg. Oled pigem praktiline ja kainelt kalkuleeriv kui romantiliselt unistav. Mõnes situatsioonis tuleb selline olukorra käsitlemine isegi kasuks. Tähtis on ainult tunnetada ära, kust läheb see piir, millest edasi ei saa ainult kaine mõistuse ja jalad maas suhtumisega minna, vaid tuleb kasutada ka südametarkust.

Küllus.
Töö osas oled sel kuul edukas, suudad lahendada justkui möödaminnes ka kõige keerukamaid olukordi ning pakud välja uusi ja huvitavaid ideid. Võid saada ka palgatõusu või ametikõrgenduse osaliseks. Rahaliselt peaks samuti olema üsna hea aeg. Võid isegi võtta mõningaid riske,

Tervis.
Praegu peaksid olema ettevaatlik liikumisel ja sportimisel tekkida võiva üleüpinge või vigastustega. Katsu hoida rahulikku ja mõõdukat joont, sel juhul ei tee sa endale viga ega kahjusta ise tahtmatult oma tervist. Hästi sobivad praegu kõndimine, jooga ja ujumine.

Neitsi (24. august - 23. september)

Armastus. Sind ootab ees suuremat sorti muutus. Nüüd tasub olla võimalikult avatud ja enda vastu aus. Ära klammerdu selle külge, mis on ilmselgelt oma aja ära elanud. Vabane vanast taagast ja murra välja mustrist, kuhu oled juba liiga kauaks toppama jäänud. On aeg pöörata oma armuelus uus lehekülg.

Küllus. Praegu pead oma elu maiste teemade osas keskenduma tänulikkuse praktiseerimisele. Kõik ehk ei liigu edasi nii sujuvalt ja kiiresti kui sa sooviksid ning ainus viis, kuidas saad oma motivatsiooni siiski üleval hoida, on see kui suunad oma tähelepanu neile asjadele, millega saad rahul olla.

Tervis. Sinu sisemine jõud on suur. Suudad tänu hingejõule saada jagu nii meeleolulangusest kui mõnest väiksemast tervisemurest, mis võib kimbutada. Just tänu usule ja tahtejõule suudad loobuda oma halbadest harjumustest ja võtta ennast kätte, et saavutada parem vaimne ja füüsiline vorm.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Armastus. Sinu armuelus hakkavad puhuma uued tuuled. Oled valmis avama oma südant tõeliselt suurele tundele. Kui oled vallaline, siis saad peagi millegi romantilise osaliseks. Kui oled suhtes ja õnnelik, siis leiad koos partneriga võimaluse anda oma suhtele uus tähendus. Kui sinu suhe on juba mõnda aega vindunud ja sulle meelehärmi tekitanud, siis on nüüd aeg võtta vastu otsus, kas minna edasi koos või eraldi.

Küllus. Tööelus on puhumas muutlikud tuuled. Sa ei tunne end väga kindlalt ning selleks, et oma tagalat kindlustada pead mõtelma välja plaani, kuidas oma tööasju edasi ajada nii, et see pakuks sulle ka edaspidi meeldivat väljakutset ja eneseteostusvõimalust. Rahaasju peaksid võtma hetkel hästi rahulikult. Liigseid väljaminekuid väldi, sest sind ootavad ees kulutused, mis võivad sinu rahakotile üsna suure põntsu panna.

Tervis. Sa oled enda eest üsna korralikult hoolitsenud ja nüüd peaksid saama näha tulemusi. Võiksid katsetada ka mõnd meelerahu toovat teraapiat või praktikat, sest kipud aegajalt üle mõtlema ja liigselt muretsema. Kui suudad oma sisemaailma tasakaalus hoida, siis tunned enda ka igati hästi.


Jäär (21. märts - 20. aprill)

Armastus.
Sa tunned end enesekindlalt ja hästi. Tead, mida tahad ja ei karda seda ka küsida. Mõnes mõttes see lihtsustab asju, kuid samas võib selle pinnalt ka ette tulla mõni konflikt. Kui järgid tõesti oma südame häält ning teed seda julgelt, ausalt ja kindlalt, siis ei peaks sa ka tekkida võivaid erimeelsusi kartma, pigem võtma neid kui õppetunde, mis lasevad sul liikuda suhteni, mis sulle tõeliselt rõõmu ja rahulolu pakub.

Küllus.
Tööasjad peaksid laabuma sel kuul väga hästi. Oled tegusam ja produktiivsem kui tavaliselt ning tänu sellele suudad soovi korral korda saata suuri asju. Raha osas peaksid oma kulutusi pisut kärpima. See ei tähenda, et sinu sissetulekud vähenevad, vaid pigem seda, et kipud praegu ostlemiselt pisut liiga hoogu sattuma.

Tervis.
Sa kipud üleliia muretsema nii iseenda kui teiste pärast. On väga oluline, et sa suudaksid leida vaimse tasakaalu ja hingerahu. Samuti võiksid oma südame eest hoolt kanda, et see toimiks laitmatult ja stressivabalt. Ka rohkem liigutamist ja õiged toiduvalikud aitavad alati kaasa heale enesetundele.

Lõvi (24. juuli - 23. - august)

Armastus. Südameasjadega seotud küsimustes pead nüüd andma endast parima, et õppida olemasolevast suhtest enda jaoks olulist. Võid tunda, et pead aegajalt väljuma mugavustsoonist selleks, et asjad toimiksid. Sinu pingutused kannavad aga ka vilja, mida rohkem sa tegeled enda suhte eest hoolitsemisega, seda jõudsamalt see toimib. Kui oled vallaline, siis võid kohtuda inimesega, kes on sulle lausa vastand, kuid seetõttu ka seda huvitavam.

Küllus. Tööasjade osas on sind sel kuul ootamas keeruline periood. Tunned, et sa pole õiges kohas või on tööd liiga palju, või oled lihtsalt tüdinud ja vajad vaheldust. Ära lase meeleolul langeda, vaid katsu leida enda jaoks midagi, mis sind huvitab ja väljakutseid pakub. Kui tunned, et vajad suuremat muutust, siis hakka väikselt tööpakkumisi vaatama.

Tervis. Sa hoiad endas vanu teemasid, mis ei lase su meelt vabaks. Katsu leida end vaevavatele küsimustele lahendused või õpi oma meelt rahustama, sest pidev pinge, mis sind igapäevaselt saadab, mõjub lõpuks sinu tervisele halvasti. Proovi mediteerimist või positiivseid afirmatsioone. Kõik, mis parandab meeleolu ja toob hingerahu, mõjub sulle tervendavalt.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Armastus. Sinu armuelus on puhumas soodsad tuuled. Nüüd on võimalus oma olemasolevat suhet parandada ning suurendada üksteisemõistmist, hoolivust ja lähedust. Kui oled veel vallaline, siis tasub teha oma elus ruumi sellele, keda ootad. Luba endale rõõmu, naudinguid ja vabadust. Kui sinu süda oma avatud, siis jõuab ka armastus sinna.

Küllus. Tööasjade osas ootab sind pisut keerukam periood. Võid tunda muret oma tuleviku ja oma sissetulekute üle. On oht sattuda illusioonide ja õhulosside petlikku lõksu. Et vältida sekeldusi, püstita oma ootused vastavalt sellele, mida suudad saavutada. Samuti tasub olla hoolikas ja korrektne, väga lihtsalt võivad tekkida vead ning tänu sellele võivad nii mõnedki lootustandvad tehingud ära jääda.

Tervis. Nüüd pead olema pisut tähelepanelikum oma heaolu suhtes. Külge võivad hakata nii külmetushaigused kui ka võid end suhteliselt ohututes olukordades tahtmatult vigastada. Kui mõni tervisehäda endast märku annab, siis suhtu asjasse täie tõsidusega ja anna endale aega ja rahu, et saaksid täielikult taastuda.


Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Armastus.
Suhete teema on sinu elus sel kuul kahtlemata esiplaanil. Ühelt poolt saad kogeda suuri tundeid, kuid teisalt tuleb sul seoses oma armueluga ka vastu võtta üks tähtis otsus. See on vajalik selleks, et saaksid hüljata enda jaoks ebaolulise ning keskenduda suurele tundele, mis muudab su elu. Otsustamine ei ole alati lihtne, kuid vaid sel moel saad sa võtta endale oma elu eest vastutuse.

Küllus.
Töid ja tegemisi on sel kuul hulganisti. On suurepärane, kui suudad leida abilise või koostööpartneri, kes aitab vajadusel nõu ja jõuga. Praegune aeg on väga viljakas ning kõik ettevõetud tegemised toovad kaasa positiivset tagasisidet, olgu selleks siis tunnustus, mõni koostööpakkumine või hea sissetulek.

Tervis.
Sa peaksid hoidma meeles, et sinu keha ja vaim on väga tihedalt seotud. Kui üks ei funktsioneeri nii nagu peab, hakkab peagi ka teine pool kannatama. Hoia oma tervist - liigu, toitu korralikult, puhka ennast öösel välja ning ära unusta ka oma meele eest hoolt kanda. Vaimne tasakaal ja positiivne meelestatus on väga olulised.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Armastus. Nüüd pead rutiinist välja murdma! Olgu selleks mõni pöörane seiklus, välisreis või hoopis romantiline õhtusöök peenes restoranis. Sa vajad midagi, mis raputaks sinu keha ja vaimu ning muudaks meeled taas ergaks. Kust eemaldumine tavapärasest keskkonnast on see, mida hetkel oma armuelu edendamiseks vajad.

Küllus. Tööl pead olema valmis silmitsi seisma rahutute aegadega. Sul tuleb hakkama saada nii konkurentide kui ka kaastöötajatega, kes oma käitumisega ei tee sinu argipäevi just liiga lihtsaks. Pead rakendama oma parimat suhtlemisoskust ning nutikaid nippe, et kogu selles ärevas ajas edukalt hakkama saada. Praegu peaksid ka mõned investeeringud, mida oled lähiminevikus teinud, hakkama sulle kasumit tooma.

Tervis. Oma tervisega tegeled sel kuul väga pühenunult. Sa lausa naudid kõike seda, mis pakub sulle kehalist ja vaimset koormust. Oled väga motiveeritud ja plaanid end lausa supervormi viia. Sinu panus tasub end igati ära ning tänu sellele tunned end terve ja elujõulisena.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Armastus. Sinu suhted võivad olla vajunud pisut talveunne. Selleks, et saaksid taas oma armuelu üle rõõmu tunda, vajad sa äratust. Selleks võib olla iseenda jaoks selgeks tegemine, mida sa oma ellu vajad või ka vestlus oma partneriga, et selgitada, kuhu te teel olete. Just selged sihid seavad sinu südameasjad taas õige joone peale.

Küllus. Praegu on õige aeg selleks, et unistada suurelt ja ka mõningaid riske ette võtta. Sul on head võimalused edu saavutada ja ka majanduslikku kasu saada. Riskida võiksid muidugi ainult siis, kui ka ettevõtmise ebaõnnestumisel see sulle suuremat majanduslikku põntsu kaasa ei too. Mängi julgelt aga läbimõeldult.

Tervis. Enda vaimse ja füüsilise heaolu eest hoolitsemisel võiksid sellel kuul keskenduda uute nippide omandamisele. Olgu need siis mõned uued harjutused, teistmoodi toitumine või hoopis mõni lõõgastustehnika, mis aitab stressi eemal hoida. Uudsus toob su ellu vaheldust, põnevust ja tulemusi, mis vanaviisi toimides ei oleks saavutanud.