Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Selleks, et leida õiget inimest, on Kaksikud nõus pühendama palju aega. Kui see üks ja õige on lõpuks leitud, siis pühenduvad nad talle täielikult ja eeldavad, et usaldus ja üksteisemõistmine on mõlemapoolsed. Kaksikud ise on väga truud. Kui neid on kord petetud, siis ei raiska nad oma aega sellele, et teha suurt draamat ja näidata välja oma emotsioone. Nad pakivad ilma pikalt mõtlemata oma kohvri ja liiguvad edasi. Kui keegi on juba kord nende usaldust petnud, siis läheb väga kaua aega, enne kui see usaldus suudetakse taastada. Kui üldse suudetakse.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Vähi jaoks on emotsionaalne petmine sama hirmus kui füüsiline. Nad võivad isegi kaaluda andestamist oma partnerile, kui petmine on ainult füüsiline. Kui aga mängus on tunded ja partneril on tugevad emotsioonid kellegi teise vastu, siis see haavab Vähki hingepõhjani. Nad tunnevad end täielikult reedetuna ning lõhkirebituna. See aga paneb Vähi emotsionaalselt täiesti lukku ning selle luku võti saab visatud põhjatusse kaevu. Kui Vähk on saanud korra valusalt haavata, siis käitub nii nagu seda inimest poleks tema elus kunagi eksisteerinudki.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Kui Skorpioni petta, siis peab arvestama, et mingit andestust sealt ei tule. Skorpion ei lase endast üle sõita ning haub kurja kättemaksu. Ta ei ole seda tüüpi inimene, kes andestaks, unustaks ja elaks edasi. Skorpion on väga emotsionaalne ning kui tema tundeid on haavatud, siis tunneb ta end väga halvasti. Ta hindab väga kõrgelt, kui teda austatakse ja talle ollakse truu. Kui usaldus aga puruneb, siis on parem tema silmist kaduda, sest midagi head sealt enam ei tule.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Amburid on unistajad ja romantikud. Nad vaatavad enamasti oma suhtele läbi roosade prillide. Kui aga nende usaldust petetakse, kukub kogu nende imekaunis muinasjutt kokku ja lööb nende südamesse valusa haava. Nad ei suuda andestada, sest pettumus, valu ja kurbus on liiga suured ja sügavad. Peale purunenud suhet vajab Ambur aega, et ennast turgutada ja taastada usku inimestesse. Neid petnud partnerist jääb aga alatiseks mõru maitse suhu.