Nad ei suuda minna lasta

Neil naistel on komme klammerduda oma partneri külge ja jääda suhtesse ka siis, kui see ei paku neile enam midagi positiivset. Nii nagu nad kunagi otsisid oma vanemate käitumisele vabandusi, otsivad nad nüüd neid oma partnerile. Isegi, kui tegemist on vägivaldse suhtega, võivad nad leida enda jaoks mõne selgituse, miks asjad on just nii nagu nad on.

Nad sulguvad endasse

Mida tõsisemaks suhe läheb, seda rohkem need naised endasse sulguvad. Kui asjad on hästi, siis hakkavad nad muretsema, et kohe juhtub ilmtingimata midagi halba. Nad ei usu õnnelikku lõppu ning kardavad, et varem või hiljem nende partner petab neid või jätab maha.

Nad ei näita oma emotsioone välja

Nende jaoks on hirmutav näidata oma tõelisi tundeid, sest sel juhul võib keegi nende üle naerda või seda nende vastu kasutada. Kõige turvalisem tundub neile olukord siis, kui nad jäävad võimalikult külmaks ja emotsioonituks. Nad pigem loobuvad headest emotsioonidest, kui võtavad taas kord vastu midagi negatiivset.

Nad ei suuda usaldada

Nende jaoks on kellegi usaldamine keeruline, sest nad on nii palju pettunud ja haiget saanud. Kui täiskasvanueas on loodud suhe ning partner ei ole pidanud oma lubadusi, siis saab jälle kinnitust see, et inimesi ei tohi usaldada. Need naised tunnevad, et neil ei ole kellegi teise peale loota kui iseenda.

Nad ei tunneta oma piire

Kui ühelt poolt on probleemiks see, et need naised ei suuda nii palju usaldada, et lasta teist inimest endale tõeliselt lähedale, siis teiselt poolt on neid ka raskusi tunnetamisega, kust läheb see piir, millest üle astuda ei tohiks. Seda eriti vaimse ja füüsilise vägivalla puhul.

Nad kahtlevad endas pidevalt

Lisaks sellele, et nad ei suuda usaldada teisi inimesi, kahtlevad nad pidevalt endas. Nad ei tunne ennast ja oma vajadusi, sest nad pole kunagi julgenud olla päriselt nemad ise. Nad ei usu, et võiksid väärida armastust.

Nad tõukavad armastuse eemale

Kui keegi neisse tõsimeeli armub ning oma tähelepanu, headust ja hoolt pakub, siis võib see neile mõjuda hoopis vastupidiselt. Nad hakkavad armastust eemale tõukama, kuna arvavad, et ei vääri seda või mis veelgi hullem, kuna nad arvavad, et ei vääri seda, siis järelikult üritatakse nende üle nalja teha.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid