Tuled põlevad, aga kedagi pole kodus

Kui naiste lemmiklahenduseks on tavaliselt leida usaldusisik ja kõik südamelt ära rääkida, sest jagatud mure on nende jaoks tihti pool muret, siis haavatud rüütel tahab enamasti kõigepealt omaette kiire kahjude hindamise teha ja alles siis heal juhul muret jagada, kui ta ise lollikindlat plaani välja ei genereeri.

Kuna naised on nagu superradaritega allveelaevad, siis tajuvad nad intuitiivselt kohe ära, kui mees on sisemiselt lukus ja nii-öelda koopas peidus. See pole ka kuigi raske, sest mees näeb enamasti sellisel hetkel selline välja, et tuled põlevad, aga kedagi pole kodus. Ja kui naine ei mõista, miks mees järsku nii kauge ja eemalolev on, siis kipub ta sellisel hetkel tihti üle mõtlema, end süüdi tundma, muretsema ja kartma. Mida teha, et nii ei juhtuks?

Enne kui mõneks ajaks endasse tõmbuda, tasuks ka naist põgusalt informeerida, mis su sisemuses toimub. Näiteks ülilihtne viis seda teha on minna naise juurde, teda kallistada ja silma vaadates öelda umbes midagi sellist: "Kallis, olen hetkel pinges ja vajan enda jaoks aega, et paar asja selgeks mõelda". Kui lisada, mis teemal väljakutsega parasjagu maadled, hindab naine seda kahtlemata kõrgelt, et tallegi teada andsid, enne kui enda "mute" nupu sisse lülitad.

Kui tahad naise suhtes veel eriti tähelepanelik ja armas olla, siis lisa ka see, et arutad temaga hiljem hea meelega enda väljakutset ja jagad oma mõtteid. Iga emotsionaalselt intelligentne naine muutub sel hetkel tavaliselt täielikuks miisuks, sest ta tunneb, et tal on nii hea mees, kes oskab enda tundeid hästi väljendada ning lisaväärtusena saab ta ju vastavalt su sõnadele hiljem ka teada, milles asi oli, ja enda naiselikku uudishimu rahuldada. Selline ettevalmistus tehtud, tõmba rahulikult kardinad ette ja rooma koopast välja alles siis, kui pinge enda sees lahendatud.

Alati ei pea olema nii, et kõige õnnelikumad inimesed maailmas on abielus naised ja vallalised mehed. Ka suhe võib olla tõeline kunstiteos, kui selle selliseks disainite.

Autor: Margus Vaher

Allikas: Margus Vaher "Kuidas armastada naist?", kirjastus Pilgrim