Tugeva mehe kõrval naine saab lõõgastuda ja rahuneda. Ta teab , et ta on võimsa seina taga, mis kaitseb teda kõikide ebameeldivuste eest ja peamine, et mees kaitseb teda tema enda emotsioonide eest, mis ei lase mõistusel olla rahus.

Kui mees pakub naisele ustavust ja kaitstud tunnet, siis tema naiselikkus puhkeb õitsema. Naine muutub ilusaks, ta on rahuldatud ja õnnelik. Mees pole lihtsalt talle mees, vaid tema ainus kangelane.

Tugev mees pole see, kellel on musklid, vaid see, kes hoolitseb ja hoiab oma naist. Ta omab tarkust, mitte kunagi võidelda naisega. Naine jääb katsetama mehe jõudu ja loob temale ülesandeid, vaatab, kuidas ta saab hakkama, selline on naise loodus. Kuid kui naine näeb, et meest saab usaldada, kui tema sammud naise suhtes on ilusad, siis naine rahuneb ja mees saab veel rohkem boonuseid naise käest.

Naine täidab oma meest energiaga. Mees saab selliseks, millisena näeb teda naine. Kui naine näeb oma mehes hiilgust, ta saab selliseks. See on naise jõu saladus. Esialgu naine katsetab oma mehe liidri omadusi ning pärast täidab teda armastusega ja sisemise jõuga.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid