Alates pööripäevast hakkavad ööd muutuma aina pikemaks ja pikemaks ning valget aega jääb aina vähemaks. Kuid ka see aeg on meile väga vajalik. Tuleb hinnata pimeduse, puhkeaja ja rahulikuma perioodi võlusid, sest just see on aeg, mida inimene vajab arenguks, kasvuks ja liikumiseks uuele tasandile.

Pööripäevaaeg on alati pisut müstiline, kandes endas maagilist salapära. See on nihe, mis ei vii meid ainuüksi järgmisse aastaaega, vaid muudab nii mõndagi ka inimeste teadvuses, emotsioonides ja käitumises. Sügisene aeg on suurepärane, et tegeleda oma sisemaailmaga, teadlikult jälgida oma tundeid ja mõtteid ning hoolitseda oma keha ja meele eest.

Kuna pööripäev kannab endas suurt muutuste jõudu, siis tasub nüüd lugeda, kas peaksid pigem käised üles käärima ja asuma aktiivselt tegutsema, või suisa vastupidi - andma endale puhkust ja nautima elu rahulikumat perioodi.

Vaata, mida toob pööripäev kaasa sinu sodiaagimärgile!


Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Pööripäev toob kaasa uued ajad ja energiad. Sina tunnetad neid eriti tugevasti ning see toob endaga uued mõtted, ideed ja emotsioonid. Ära suru oma tundeid alla, vaid usalda ennast ja järgi oma südamehäält. See, et asjad muutuvad, on elu loomulik käik. Ole paindlik, see laseb sul hingena kasvada ja areneda.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Sügisene pööripäev toob sinu jaoks kaasa muutuste aja. Tunned, kuidas oled viibinud mingis suhtes või olukorras juba liiga kaua ning soovid seda mustrit muuta. Kui midagi ei tööta sinu elus juba pikemat aega, siis pole mõtet sellest kinni hoida. Ära kõhkle, astu need sammud, mida sa vajad ja ära unusta, et ainult siis saab su ellu tulla midagi uut, kui sa millegi vanaga lõpetad.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Sind ootab ees üsna maagiline periood. Kui oled vahepeal tundnud, et oled iseennast justkui kaotanud ja oled kahelnud, kas valitud rada on ikka õige, siis nüüd leiad end taas. Just nüüd on sul häid ideid ja palju energiat, mis lasevad sul käia just seda teed, mis pakub su südamele ja hingele rahulolu.


Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Uus periood toob alati kaasa muutused. Nüüd tunned ka sina vajadust asuda oma elus ümberkorraldusi tegema. Uuteks algusteks on nüüd suurepärane aeg, kuid ära unusta, et kõik see, mis kasvab tugevaks, nõuab aega, hoolt ja armastust. Seega, liigu edasi väikeste aga hoolikalt valitud sammudega.

Neitsi (24. august - 23. september)

Koos sügisese pööripäevaga jõuab sinuni suur hulk positiivset energiat, mis laseb sul tunda end teotahtelisena ja motiveerutuna. Nüüd on suurepärane aeg selleks, et teha plaane ja panna paika oma edasisi samme. Oma sissetulekutega ja tööeluga seonduv tuleks nüüd samuti üle vaadata. Su on häid ideid, kuidas olla edukam ja suurendada oma elus küllust.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Sind ootavad ees muutused, mis puudutavad eelkõige sinu karjääri ja tööelu. Sul on olemas kõik eeldused selleks, et teha oma unistused tõeks. Praegu satud olema justkui juhuslikult õigel ajal õiges kohas ning kohtud nende inimestega, kes saavad sulle kasulikud olla.


Jäär (21. märts - 20. aprill)

Sinu jaoks tõusevad nüüd esiplaanile suhetega seotud teemad. Nii töö-, sõprus- kui armusuhted nõuavad tähelepanu ning nüüd võid vajada ka väikeste korrektuuride tegemist. Ehk oled kedagi alahinnanud või hoopis liigselt usaldanud? Nüüd pead oma piirid kindlakäeliselt paika panema.

Lõvi (24. juuli - 23. - august)

Sa naudid esiplaanil olemist, juhtimist ja õpetamist. Tead täpselt, kuidas asjad peaksid olema, et kõik suurepäraselt toimiks. See kõik on tore, kuid nüüd peaksid oma arvamust pigem pisut vaos hoidma. Igasugune sinupoolne liigne sekkumine seal, kus tegelikult pole vaja, toob kaasa konflikte ja probleeme sulle endale.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Sügisene pööripäev avab sinu jaoks ukse imede maailma. Kui oled millestki juba pikemalt unistanud, siis just nüüd hakkavad sinu lootused tõeks saama. Sa oled täis energiat ja inspiratsiooni. Kui soovid midagi saavutada, siis tasub sul just nüüd tegutseda, sest sinu jaoks on käes tõeliselt maagiline aeg.


Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Sinu elus on romantika viimasel ajal liigselt tahaplaanile jäänud. Sügisene pööripäev toob aga armuasjade osas kaasa suured muutused. Tunned nüüd end taas piisavalt hästi ja enesekindlana, et minna ja vallutada südameid. Luba oma ellu rohkem rõõmu ja naudinguid.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Kui sind olid vaevanud mingid kõhklused, siis nüüd saad tunda kergendust - sügisene pööripäev pühib kõik segaduse ja ebakindluse ilmingud ning sa oled otsustuskindlam ja praktilisem kui kunagi varem. Nüüd tasub tegeleda kõigi nende teemadega, mis sind on muretsema pannud. Suudad oma elus taastada harmoonia ja õigluse.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Sügisene pööripäev ja sellega kaasnevad muutused panevad sind mõtlema eksistentsialistlike küsimuste üle. Võid tunda melanhooliat ja olla kohati väga emotsionaalne. Samas, see on loomulik, et muutused nõuavad harjumist. Luba endale rahu ja vaikust. Mine loodusesse ja mediteeri. Kõige olulisem on, et sa ei kaotaks oma sisemist tasakaalu.