Seks ja seksuaalsus on pühad. Armastus ja kirg on pühad. Suguelundid on pühad. Missugune on teekond teadliku ja püha seksuaalsuse poole? Kui meie piirid on selgelt paigas ja väljendatud, julgeme jääda endale kindlaks, aga vajadusel olla ka paindlik ja lasta lahti see, mis enam ei tööta. Kui oskame öelda vajadusel nii jah kui ei. Meis on valmisolek mõista teiste inimeste seksuaalseid suundumusi, vajadusi ja väljendust. Me oskame hinnata erootilise maastiku eksperimente, uurimusi ja peegeldusi. Võime vaadelda ja mõista oma sisemiste vajaduste ja väljastpoolt tulevate seksuaalsete impulsside erinevust. Võtame vastutuse oma emotsioonide eest.

Üksi või partneriga?

Kui naine elab parasjagu üksi ja tal pole kindlat partnerit, kellega aeg-ajalt õrnusi jagada või seksida, või kui keegi on teinud teadliku otsuse, et ta jätkab selles elus oma eluteed üksi või mõne perioodi vältel üksi, siis ei pea see tähendama, et seksi polegi, pole kontakti oma seksuaalsusega või seksuaalenergiad enam ei liigu. Liiguvad küll ja ollakse seksuaalne olevus ikka ja kindlasti edasi. Ka ilma seksita võib oma seksuaaleluga väga rahul olla, lasta mahlad valla ja energial voolata. Tuleb teha individuaalpraktikaid, hingamisi, rinnamassaaži, yoni-massaaži, yoni-muna praktikaid. Seksuaalenergiat saab teadlikult äratada, kasvatada, tugevdada ja juhtida. Kogu seda head energiat saab kasutada eluenergia suurendamiseks ja tugevdamiseks, loomiseks, loovuseks, tervendamiseks, manisfesteerimiseks.

Naise otsus olla mõnda aega üksi, aga mitte üksik, ning keskenduda iseenda uurimisele, tundmaõppimisele, väestamisele, avamisele võib osutuda kuldaväärt otsuseks, sest me peame ise vastutuse võtma selle eest, mida soovime, mis meile meeldib, kes me oleme. Seda ei saa kivisse raiuda, kuna me õpime, muutume ja kasvame kogu aeg, terve elu, aga saame kohal olla hetkes ja seal ära tunda tõe, mille järgi elada või otsuseid vastu võtta, mis on parimad just selles hetkes. Hoopis omamoodi kasvamine on suhtes koos partneriga, kui nii valime.

Yoni-massaaž

Yoni on sanskritikeelne sõna, mis tähendab püha avaust. See on hea ja ilus nimi naise suguelundkonna kohta, mis hõlmab nii sisemisi kui välimisi suguelundeid, kirjeldades nende nii energeetilist kui füüsilist olemust. Lingam omakorda tähendab märki, sümbolit, valgussammast, jumalikku loomingut. Lingam tähistab mehe suguelundite nii energeetilist kui füüsilist olemust.

Yoni-massaaži võib naine endale teha ise, seda võib pakkuda naisele tema partner, sõber, sõbranna või terapeut. Kui yoni-massaaži teeb naisele partner, siis on väga oluline selge kokkulepe partnerite vahel, mis eesmärgil massaaži tehakse ja kus on piirid ning kõige selle selge väljendamine.

Yoni-massaaž on kogu keha massaaž, mis võib sisaldada nii rinna- kui tupemassaaži, see annab naisele võimaluse kogeda terviku tunnet. Yoni-massaažiga pakutakse naisele võimalust lõdvestuda, nautida ja vastu võtta. Naisel ei ole sel ajal kohustust midagi teha, saavutada ega näidata. See on tema aeg, kus ta saab end tunda hoituna ja hellitatuna, ta on nähtud ja kuuldud. See annab naisele võimaluse suurendada oma tundlikkust.

Naise tuppe ja emakasse võib olla kogunenud kinnijäänud energiaid, tuimi kohti, mis takistavad naisel tunda mõnu, olla avatud ja oma seksuaalsusega kontaktis.

Tundlikult tehtud yoni-massaaž võib need kinnijäänud energiad vabastada ja tundlikkuse taastada. Ka jaadist muna on muidugi imeline tööriist, mis kergendab, lõdvestab ja vabastab seismajäänud energiad tupes.

Yoni-massaažis ei jäeta midagi välja, midagi ei ole tabu. Seda oleks hea teha ilma igasuguste ootuste ja saavutusvajaduseta, nii mehe kui naise poolt vaadatuna. Kui jõutakse orgasmide või ejakulatsioonini, siis see on suurepärane, kui ei jõuta, siis on see samuti suurepärane - orgasm pole siin eesmärk. Kõige olulisem on luua turvaline, avatud ruum, kus naine saab lõdvestuda, alistuda ja avaneda.

Naine on tõeline kunstiteos. Teda tuleb osata ja soovida lugeda, nii nagu ka olemasolevat hetke, olukorda. Lugemisoskus, õrn suhtlus ja tahe mehe poolt naist päriselt lugeda on yoni-massaaži õnnestumise võti. Tavaelus ühtmoodi käituv naine võib seksuaalsuses olla hoopis erinev. Kindlasti ei tohi yoni-massaaži teha kohusetundest ega vastumeelselt, mees peab tahtma seda naisele pakkuda, peab tahtma naist lugeda, siis on naine usaldav ja valmis alistuma. Hea on erutust pikendada ja mitte liiga kiiresti tippu jõuda.

Tuleb valmis olla, et naisel võivad sellise massaaži käigus vallanduda emotsioonid: nutt, naer, kurbus, viha... Siis tuleb naist lihtsalt hoida. Neid reaktsioone ei tasu karta, see ongi tuumani jõudmine, väga teraapiline. See ei ole mehe ega kellegi teise süü, see lihtsalt on nii, et võivad vallanduda emotsioonid, vanad traumad, põlvkondadetagused emotsionaalsed haavad, mis on naise tuppe või emakasse talletunud ja takistavad vaba seksuaalset energeetilist voolu. Naisel tuleb sel ajal lihtsalt hingata neisse tundmustesse.

Kui naisel on yoni's palju emotsionaalseid ja füüsilisi pingeid, valu jms, siis võib ta massaaži ajal tunduda ka tuim, liikumatu, aga tegelikult energia tema sees liigub ikkagi, tunded on päris, joosta võivad pildid. Juba see võib naisele olla suur muutus ja kingitus, et temaga tegeletakse õrnal ja austaval moel. Naine ei pea kandma maske, teesklema, et tal on hea või mõnus, kui ta tahab lihtsalt sügavamale endasse vaadata ja läbi oma valude või hirmude hingata. Hingamine on kogu massaaži vältel väga oluline nii mehele kui naisele. Sügav, rahulik kõhuhingamine. Kui naine hingamise unustab, siis mees tuletab oma sügava hingamisega talle seda meelde.

Kogu naise keha on erogeenne, see vajab järkjärgulist ülessoojendamist ja erutamist. Ka naise orgasm tuleb järk-järgult üles ehitada, tervet keha mängu võttes, mitte keskendudes ainult rindadele või yoni'le. Niimoodi saavutab naine väga võimsa elususe ja erutuse taseme ning orgasmid võivad olla ääretult sügavad, kauakestvad, hingekosutavad ja ühendavad.

Kõike, mida tehakse, oleks hea teha pikalt, põhjalikult, aeglaselt, kordustega. Enne yoni'sse sisenemist sõrmega tuleb naiselt üle küsida, kas võib sügavamale minna ning kas praegu on üldse ruumi sisenemiseks. Tuppe sisenemine peab olema hästi aeglane, millimeeter millimeetri haaval. Tuppe sisenemisel tuleb peatuda ja lihtsalt hoida oma sõrme liikumatult naise sees. Naine vajab aega harjumaks tundega, et tema sisse tuli külaline ning mis tundeid see külaline temas tekitab. Sama kehtib ka sisenemisel lingamiga.

Väga oluline on selge kokkulepe partnerite vahel, mis eesmärgil yoni-massaaži tehakse ja kus on piirid ning kõige selle selge väljendamine. Mis peaks juhtuma hakkama? Kas eesmärgiks on tervendamine ja tervenemine, trauma ja pingete vabastamine, aktiveerimine, armastuse jagamine, naise avamine armastusele? Kas see on eelmänguks suguühtele? Kas massaaž võib üle minna seksiks või mitte, kas oraalseks on lubatud jne. Kas anaalmängud on lubatud või mitte, aga seda ma ei soovitaks yoni-masaažiga segada, kuna tegu on täiesti uue tundliku piirkonnaga, mõnele tuttava, teisele väga tabupiirkonnaga. Anusemassaaži tegemiseks on oma aeg, koht ja tehnikad. Neid kahte massaaži segades võivad jämesoole bakterid sattuda tuppe ja kuseteedesse ning võib tekkida põletik. Minu isiklik soovitus on jätta yoni-massaaž puhtalt massaažiks, oma alguse ja lõpuga, mille ajal on selge, et seksi ei ole ja naine ei pea midagi tegema ega ole millekski kohustatud.

Soovitan yoni-massaaži teha kindlasti käte ja sõrmedega, sest kätest ja sõrmedest voogab puhast armastust, tervendavat energiat. Sõrmed on nagu tervendavad valguskiired! Seepärast ei soovita ma kasutada lelusid, vibraatoreid ja muud sellist, sest sõrmed on sobivaim tööriist nii oma tekstuurilt kui tundlikkuselt. Sõrmed lisavad intiimsust ja erootilisem on katsuda ennast või partnerit oma elavate, soojade sõrmedega, energia liigub autentselt. Sõrmeotstest liiguvad impulsid otse ajju ja tagasi.

Hea oleks massaaži ajal oma yoni'ga suhelda, temalt aeg-ajalt küsida, kuidas ta ennast tunneb, mida ta veel vajab, kust ta tahab puudutamist. Seda võib teha mõttes ka siis, kui ise endale massaaži teed, aga seda saab teha ka su partner oma mõttes, paludes su yoni'l ennast juhendada. Sama kehtib ka naise poolt mehele pakutava lingamimassaaži ajal.

Tupesiseseks massaažiks ei ole eraldi tehnikaid, lihtsalt liigu õrnalt ja tundlikult, vaistlikult tupes ringi oma sõrmedega, uuri, küsi, peatu seal, kus tundub pingeid või valusaid kohti, masseeri neid, hinga läbi nende. Samuti on su partneriga, ta tunnetab, kust on vaja mudida rohkem või vähem, tugevamalt või õrnemalt. Peatuda võib nii nendes kohtades, kus on pingeid, valu ja ebamugavust, aga ka seal, kus on mõnus, erutav ja hea. Su vagiina juhib sind ja su partnerit.

Yoni-massaaž on puhas looming ja kunst!

Kallis Naine, armasta, austa ja imetle oma yoni't!

Kallis Mees, palun armasta, austa ja imetle oma kullakese yoni't!

Alati.

Aamen.

Aitäh.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid