Täiskuu ei jäta enamasti inimesi külmaks. Seekordne Kalade sodiaagimägi Kuu toob kaasa eriilmelisi energiaid - häid, keerulisi ja selliseid, mis aitavad kaasa muutustele ja arengutele. Kalade sodiaagimärgi mõjud muudavad inimesed unistavateks ning soovitakse rohkem tegeleda oma mõtete ja soovunelmatega, mitte reaalse maailma teemadega. Nüüd on ka intuitsioon tugevam kui tavaliselt, mistõttu võiks rohkem tähelepanu pöörata märkidele, mida universum saadab. Ka unenäod võivad nüüd näidata olulist juhatust ja anda juhtnööre, mida võiks uskuda.

Kuna Kaladele allub keha immuunsussüsteem, siis tuleks vältida kurnavaid ja füüsiliselt raskeid tegevusi ning kokkupuudet viirustega. Võib esineda suurenenud tundlikkust ravimite suhtes ja allergilisi reaktsioone.

Sobilikud tegevused on täna sellised, mis on seotud erinevate kunstiliikidega ja enese väljendamisega, samuti on hea aeg maagia ja rituaalide tegemiseks ning talismani väestamiseks.


Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Sinu suhtlemis- ja eneseväljendusoskused pannakse nüüd proovile. Kui oled millestki unistanud või soovinud oma partneriga mõnest suhet puudutavast küsimusest rääkida, siis nüüd on selleks õige aeg. Sinu ellu saabuvad võimalused, kus lausa pead oma arvamuse välja ütlema.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Pead olema oma soovide ja mõtete osas tähelepanelik. Seekordne täiskuu võib tuua sinu ellu eksitavaid sündmusi ja tundmusi. Ehk ilmub kusagilt välja vana kallim või oled sattumas mõne pahe võrku, millest oled jagu saanud. Ära libastu ega mine illusioonidega kaasa. Enne kui astud sammu minevikku, võta hoog maha.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Täiskuuaeg saab sinu jaoks olema erakordselt intensiivne. Sinu tunded lahvatavad üle pea ja sul on kohati keeruline mõista, mis on päris ja mis mitte. Katsu leida selles virrvarris võimalus kuulata oma südamehäält. Nii väldid sa vigade ja valeotsuste tegemist.


Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Tunned suur tõmmet pidude, inimestega suhtlemise ja väljas käimise vastu. Samas tahad ka omaette olla ning kodus rahulikult lõõgastuda. Sinu ülesandeks on leida tasakaal. Kui teed korralikud plaanid, siis jõuad nii seda kui teist teha.

Neitsi (24. august - 23. september)

Praegu peaksid aja maha võtma ja keskenduma oma suhetele ümbritsevatega. Peaksid üle vaatama, kas sina oled ainult andja, kes panustab suhtesse või on ka sinu vajadused kaetud. Kui oled olnud rahulolematu ja soovid teha muutusi, siis nüüd on selleks õige aeg.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Oled kõvasti tundlikum teiste arvamuse suhtes kui tavaliselt. Kui kuuled mõnda kuulujuttu või kui keegi kritiseerib sind, siis ära mine selle negatiivsusega kaasa. Katsu võtta asju mõistusega, mitte ära reageeri esimeste emotsioonide pinnalt. Sind päästab ainult rahulik meel.


Jäär (21. märts - 20. aprill)

Täiskuu toob sinu jaoks kaasa selgust ja vastuseid neile küsimustele, mis on juba mõnda aega sinu peas keerelnud. Võid saada ootamatuid uudiseid tööga seotud teemade osas. Usalda oma intuitsiooni. Juhindu oma sisetundest ka siis, kui kõik ümbritsevad teisiti arvavad.

Lõvi (24. juuli - 23. - august)

Sinu mõtted on suuresti raha ja oma majandusliku olukorra juures. Kas oled viimasel ajal liigselt kulutanud või ootad pangast vastust oma laenusoovile? Igal juhul saad sa nüüd oma finantside hetkeolukorra osas selgust. See laseb sul teha edasisi plaane teadlikult ja kaalutletult.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Kui sulle on viimasel ajal hakanud tunduma, et oled oma elu juba peaaegu kontrolli alla saand, siis seekordne täiskuu pöörab kõik täistuuridel peapeale. Võid tunda, et sul on raske oma emotsioone ja elu kontrolli all hoida ning igasugune tasakaal ja harmoonia on kõikuma löönud.


Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Täiskuu seab sinu elus suurelt esiplaanile kõik tööga seonduva. Just nüüd võid saada selgust küsimustes, mis on sind juba mõnda aeg vaevanud. Kui oled otsinud tööd või mõelnud, mis on sinu jaoks ideaalne karjäärivõimalus, siis just nüüd saad selle kohta märke ja selgust.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nüüd on aeg seada fookus iseendale. Sa tunned, kuidas vajad poputamist ja hoolitsemist. Luba endale lõõgastumist ja tee seda, millest oled juba mõnda aega unistanud. Sinu keha ja meel tänavad sind, kui lubad endale naudinguid.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Täikuu muudab sind eriliselt tundlikuks. Kui tavaliselt suudad säilitada kaine meele ja rahuliku oleku, siis nüüd võid tunda, et oled justkui emotsioonide keeristormis. Katsu leida midagi, mis sind rahustaks ning väldi igal juhul vaidlustesse ja konfliktidesse sattumist.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid