Nädala ülevaade: 2. - 8. september

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad kuu ja saude kaheksa. Uue kuu ja nädala algus toovad kaasa palju uudseid olukordi. Nüüd satud situatsioonidesse, mis on sinu jaoks kas päris uued või siis millest oled mõnda aega eemal olnud. Sul on hea võimalus teha muutuseid ja korrektuure kõigis neis asjus, mille osas oled rahulolematu olnud. Ära mine mugavusest taas vanale rajale. Leia endas julgus ja tahtmine pöörata uus lehekülg ja hakka looma paremat ja harmoonilisemat elu endale.

Suhete osas võid olla väga emotsionaalne ning nüüd võivad pinnale kerkida ka kõik need tunded, mis on vahepeal unne suikunud või oma aktuaalsuse kaotanud. Võid taaskohtuda mõne vana armastusega või siis avastada endas tunded kellegi vastu, kes on olnud pigem sõber. Ära suru oma emotsioone alla, vaid julge neid tunnistada.

Tööalaselt peaksid nüüd leidma endale kindlad eesmärgid, mis paneksid sind taas motiveeritult tegutsema. Kui otsid uut töökohta, siis peaksid pakkumiste vahel valides usaldama oma sisetunnet. Praegu on intuitsioon tugev ning kui teed oma valikuid sisetunnet alla surudes, siis annab universum sulle sellest kohe üsna jõuliselt märku.

Tervise osas tuleb nüüd teha kindlad plaanid. Kui sul on mõni terviseprobleem, siis ära ignoreeri seda, vaid mine arstlikku kontrolli. Praegu võivad välja lüüa ka kõik sellised teemad, mis on seotud meie sisemaailmaga. Kuna nii mõnigi füüsiline häda on seotud sellega, et vaimses plaanis on mõned blokeeringud või surutakse mõnda emotsiooni alla, siis nüüd peaksid just selle pilguga oma tervisele vaatama. Sel moel võid leida lahenduse nii mõnelegi füüsilisele probleemile, mille osas oled varem nõutu olnud.

Imelist nädalat!


Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõkade kuus. Oled nüüd leidnud endas sisemise jõu ning välised võimalused, et jätta selja taha oma aja ära elanud suhted võid ümbritsevad olud. Teed julgeid samme selleks, et edasi parema tuleviku suunas liikuda. Säilita optimism ja usk paremasse tulevikku, see aitab sul oma eesmärkidele keskenduda ja õigel rajal püsida.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab karikate paaž. Nüüd saad positiivse impulsi osaliseks. Olgu selleks mõni sõbralik žest, hea ja südamest tulnud pakkumine koostööks või hoopis oma romantiliste tunnete avaldamine. Igal juhul on sinu jaoks kasulikud ning hinge ja südant avardavad arenguprotsessid täie hooga toimumas.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate kolm. Kätte on jõudnud aeg, kus sinu elus on palju suhtlemist, rõõmsaid hetki ja põnevust. Saad nautida elu helgemat poolt ja tuled toime kõigega, mis su teele satub. Sinu ümbritsevad head sõbrad ja lähedased inimesed, kelle toetus ja olemasolu valmistavad sulle rõõmu.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädala kaardiks on mõõkade kümme. Nüüd tasub sul olla tähelepanelik ja hoolikalt kaaluda, keda tasub usaldada ja keda mitte. Ära usu pimesi seda, mida räägitakse, kui sinu süda ütleb sulle midagi muud. Praegu võivad suhted kergesti konfliktseks minna, seepärast mõtle enne hoolega kui midagi ütled. Ka mõned uksed võivad nüüd sinu elus sulguda, sest üks või teine eluetapp on ümber saanud. See aga ei tähenda lõppu, vaid pigem vastupidi. Nüüd pead silmad lahti hoidma, sest elul on sinu jaoks uued üllatused varuks.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab torn. Nüüd pead olema valmis ootamatuteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid elule. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Esialgu võid tunda justkui oled saanud löögi allapoole vööd, kuid kui suudad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade rüütel. Sinu elus on energiad, mida õige käsitlemise korral saad muuta enda jaoks väga kasulikeks tööriistadeks, kuid valede otsuste ja käegalöömise puhul võid oma hetkeolukorda ning positsiooni elus hoopis halvendada. Kui järgid oma südamehäält, oled aus ja suunad oma energia enese ja teiste heaolu parandamisesse, siis saavutad suurepäraseid tulemusi.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade neli. Nüüd saabub sinu ellu rahulikum aeg, kuid tundub justkui see puhkepaus oleks sulle peale sunnitud. Eemaldud oma aktiivsete tegutsemiste juurest ning pigem viibid omaette mõtiskledes ja jõudu kogudes. Katsu võtta antud olukorrast parim ja tööta oma emotsioonidega, et paremini iseennast tundma õppida.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on karikate viis. Nüüd oled sentimentaalsem ja melanhoolsem kui tavaliselt. Keskendud pigem sellele, mis su elus ei ole hetkel tasakaalus ja harmoonias. Ära lase end hingepiinadel liigselt närida, vaid leia üles tänases päevas rõõm ja ilu, mis sind taas positiivsele lainele viiksid.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate kuningas. Sinu jaoks saabub aeg, kus tegeled senisest enam oma hingeeluga. Tunned tõmmet vaimsete teemade suunas ning võid ka huvi tunda salateaduste vastu. Ole nüüd tähelepanelik, et märgata elu poolt saadetavaid märke, sest sinu intuitiivsed võimed pannakse proovile.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade kaheksa. Sulle tundlub, et oled sattunud väljapääsmatusse olukorda ning sul pole muud teha , kui situatsiooni ja asjaoludega leppida. Mõtle pisut järgi, kas see ikka on nii? Tegelikult on sul võimalus oma otsus teha ja soovi korral ka muutusi ellu viia, sest ainus, kes sind takistab, oled tegelikult sina ise, kui sa ei suuda võtta vastu konkreetseid otsuseid.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade kuningas. Oled nüüd hästi analüüsiv, praktiline ja mõistusest juhinduv. Otsid kõige taga peituvaid tagamõtteid ja soovid jõuda kõigi probleemide tõelise olemuseni. See kõik ei ole halb, kui suudad ise piiri tunnetada, mis on subjektiivsuse ja objektiivsuse vahel. On teemasid, kus ainult kaine mõistuse abil sihile ei jõua ning tasuks siiski ka oma südamehäält ja intuitsiooni kuulata.