Neitsi märgis toimuv noore Kuu loomine pakub võimalust muutusteks, arenguteks ja uuteks algusteks. Eriliselt tõusevad esiplaanile enda, oma suhete ja emotsioonide tervendamine. Nüüd pööratakse rohkem tähelepanu detailidele ja soovitakse ära klaarida kõik ebakõlad ja arusaamatused. Seda tehes usalda oma sisetunnet ja intuitsiooni, sest see juhatab sind kõige õigemate tegutsemisviiside ja lahenduste juurde.

Neitsi märk aitab meile meenutada, et me ei otsiks väljastpoolt kedagi või midagi, mis meid õnnelikuks või terveks teeks, vaid leiaksime iseendas selle, mis toob tasakaalu ja harmoonia. Harmoonia ja kord on suurepärased, kuid väldi liigset kriitikat ja pedantsust...luba endal olla see, kes oled. Lihtsalt teadvusta, et soovid luua paremat, tervemat, tugevamat ja õnnelikumat versiooni iseendast.

Loe, kuidas mõjutab Kuu loomine sinu sodiaagimärki:


Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Tunned end tänu noore Kuu energiale kuidagi eriliselt elurõõmsalt ja hästi. Julged nüüd oma mugavustsoonist väljuda, soovid rohkem suhelda ning võtad ette selliseid asju, mida muidu ehk julgenud ei ole. Nüüd on hea aeg lasta oma sisemine sära valla!

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nüüd peaksid end pisut lõdvaks laskma. Oled teinud tööd ja näinud vaeva ning see on kaasa toonud ka pisut sisemist stressi. Luba endale nüüd naudinguid ja lõbustusi. Kohtu sõpradega, veeda mõnusasti aega ja naudi elu.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Kuu loomine toob sinu ellu tõeliselt roosilise aja. Keskendud eelkõige armastusele ja tunnetele. Nüüd on hea aeg koos kallimaga ette võtta mõni ühine väljasõit või romantiline õhtusöök. Kui oled vallaline, siis peaksid silmad lahti hoidma, sest sinu teele satub keegi väga eriline.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Noore Kuu loomine puhub sinus lõkkele romantika ja kire. Tunned, et sooviksid oma kallimaga rohkem aega veeta ning kõik see, mis on seotud armastuse, seksi ja suurte tunnetega, kõnetab sind nüüd eriti häälekalt.

Neitsi (24. august - 23. september)

Sa tunned soovi ja kohati lausa vajadust luua oma elus korda. See on oluline, eriti sinu meelerahu silmas pidades, kuid nüüd pead endale meenutama, et hambad risti oma eesmärkide poole rühkimine võtab elust kogu naudingu. Luba endale ka puhkust ja lõõgastust.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nüüd pead küll lubama endale puhkust! Sa tunned lausa sisemist vajadust pakkida asjad, et sõita loodusesse. Tahad olla inimkärast eemal, et koguda mõtteid ja lasta looduse jõul oma akusid taas täis laadida.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Sinu ellu toob Kuu loomine võimaluse saada oma töödesse, tegemistesse ja suhetesse rohkem korda ja selgust. Tunned ka ise, et vajad justkui uut algust, et saaksid värskema pilguga oma elule vaadata.

Lõvi (24. juuli - 23. - august)

Nüüd on aeg oma rahaasjad üle vaadata. Vaata oma kulud-tulud üle ja tee plaanid, kuidas tulevikus veel paremini oma finantse majandada. Sul on häid ideid, kuidas oma säästud tõhusalt kasvama panna.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Sinus on praegu palju jõudu, et manifesteerida oma soove. Eriti neid, mis puudutavad sinu tööelu ja rahaga seotud asju. Tee plaanid ja usu endasse ning üsna pea saad näha, et sinu soovid täituvad justkui maagilise väe abil.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Tunned endas uut energiat ja soovi viia ellu uuendusi. Avastad, et tahad kodu koristada, teha remonti, tõsta ümber mööblit või ümber korraldada oma aiamaad. Asu tegutsema, sest sinu energiatase on kõrgel ning ideedest puudu ei tule!

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Tunned, et soovid praegu mõneks ajaks aktiivsest suhtlemisest ja väljas käimisest eemalduda ning mõnusasti koduseinte vahele maanduda. Kasuta praegust perioodi lõõgastumiseks, enese eest hoolitsemiseks ja kodu korrastamiseks.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

On aeg võtta kätte märkmik ja panna oma plaanid kirja. Sul on suurepäraseid ideid ja ka motivatsioonist ei tule sul puudu. Seega, haara härjal sarvist ja hakka oma plaane ellu viima. Sind saadab praegu edu!