Feng shui on iidne Hiina kunst, mille ajalugu ulatub kuue tuhande aasta taha. Kokkuvõtvalt võib öelda, et feng shui tegeleb energiavoogudega ruumis, pöörates tähelepanu sellele, kuidas esemete paigutus mõjutab selles keskkonnas viibivaid inimesi.

Feng shui järgi suurendab paaris esemete kasutamine romantilise suhte võimalusi. Kaks patja, kaks pilti, kaks küünlajalga loovad atmosfääri harmooniliseks suhteks ja läheduseks.

Kui soovite romantilist suhet oma ellu, siis feng shui järgi on hea, kui ruumis on esindatud nii nais- kui ka meesenergiaid kandvad esemed. Kui te olete naine ja teie kodus on palju kohevaid, pitsilisi, lillelisi detaile, siis tasakaalustage seda pisut mehelikumate värvide, kujunduse ning motiividega ja vastupidi. Yin- ja yangenergia tasakaalustamise soovitus kehtib ka samasooliste suhete puhul.

Kui soovite, et teie ellu tuleks suur armastus, siis tehke kindlaks, et teid ümbritsev keskkond oleks selleks avatud. Isegi juhul, kui teie kodu on liiga väike kahe inimese jaoks ja te olete kindel, et koos koliksite siis kindlasti mõnda teise korterisse, on oluline, et teie praeguses elamises oleks ruumi selle inimese tarbeks, kasvõi ainult sümboolsel moel. Selles vanas ütluses on palju tõde: kui tahate suhet luua, minge ja ostke kaheinimesevoodi.

Magamistoal on kaks eesmärki: puhkus ja intiimsus. Kui olete oma magamistuppa üles sättinud kontorinurga või tegelete seal veel millegi muuga, siis kaaluge selle kõige viimist mõnda muude kohta või asetage ööseks sinna ette sirm. Teie magamistuba on teie personaalne ruum ja on oluline pühendada see ruum ainuüksi enese taastamisele, armastuse, soojuse ja läheduse jagamisele.

Kui teie magamistuba on täis lapsepõlveaegseid mänguloomi, pilte vanematest, mälestusi eelmistest suhetest või raamitud lõputunnistusi, siis palun ma teil veel kord üle kaaluda, kuidas seda ruumi võiks paremini kasutada.

Oma elu armastuse jaoks ruumi tegemine ei tähenda ainult füüsilise keskkonna muutmist. Jälgige, et teie päevaplaanis oleks ruumi ka uutele suhetele ning uutele inimestele. Võib-olla olete harjunud oma elu täitma pideva tegutsemisega, et ei tekiks tühjustunnet. Tean paljusid inimesi, kes otsivad endale pidevalt tegevust, et vältida kurvastust, mis tekib, kui nad tulevad õhtul tühja koju. Tühjustunde talumine ei ole just nõrganärvilistele. See on sõdalastele, kes on valmis lahinguks nende hirmudega, mis selles tühjustundes kohe pead tõstma kipuvad.

Kas otsite oma elule sügavamat mõtet või on teil raskusi "ei" ütlemisega või olete lihtsalt inspireeritud ja entusiastlik, siiski võib mõningate asjade vabastamine ka teile vajalik olla. Me kõik peame õppima, kuidas lasta lahti sellest, kes me hetkel oleme, et saada kellekski, kes me hetkel veel pole. Nagu öeldakse: "Selleks et lennata, tuleb maapinnast lahti lasta."

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid