Need on kolm sodiaagimärki, kelle suhtes tasub sul olla pisut tähelepanelikum, kui soovid õppida tundma nende tõelist palet ja iseloomu.

Kaksikud

Juba nimi viitab sellele, et tegemist on kohati justkui kahe erineva inimesega. Kaksikud on segu paljudest erinevatest iseloomujoontest ja huvidest. Väga tihti on ka neil endal raskusi arusaamisega, mida nad just antud hetkel soovivad. Valikute tegemine ei ole kaksikutele kunagi liiga kerge. Üks pool temas soovib ühte, teine pool aga tõmbab hoopis mujale. Kaksikud on ka üsna mõjutatavad, seega kui keegi neid piisavalt kaua veenab, siis võib see nende arvamust muuta. Vahel ka otse vastupidises suunas kui veenja soovis, kuna neil võib tekkida kahtlus, et neid tahetakse ära kasutada. Kaksikud on väga uudishimulikud. Neile meeldib koguda infot ja ammutada teadmisi. Pidev uue info saamine aga paneb neid vastavalt ka käituma ehk siis jälle meelt muutma. Kaksikud ei saa sinna ise midagi parata, nemad järgivad oma mõistust ja südant, mis on lihtsalt üsna muutliku olemisega.

Kaalud

Kaalud ei väsi kunagi otsimast tasakaalu, täiuslikku ilu ja harmooniat. Seega, kui mõni asi kaotab nende jaoks oma võlu ja sära, siis liiguvad nad mujale. Nende eesmärk on täiuslikkuse poole püüdlemine. Kaalude jaoks osutub tihtipeale keeruliseks see, kui nad peavad võtma mõne kindla seisukoha või ütlema välja oma arvamuse, mis võiks kas ärritada või pahandada nende kaaslast. Üsna tihti kasutavad nad vältimistakitkat ja kipuvad inimesi nö peegeldama, selle asemel, et olla nemad ise. Kuna nad soovivad, et alati oleks rahu ja harmoonia, siis nad kipuvad oma negatiivseid tundeid alla suruma ning siis, kui need lahvatavad lõpuks, ei suuda keegi ära imestada, et tegu on tõepoolest selle õrna ja armsa Kaalude sodiaagimärgi esindajaga.

Skorpion

Skorpion on sodiaagi kõige salapärasem märk. Kuna Skorpion on tundlik veemärgi esindaja, siis kogeb ta juba noorest east peale müstilisi ja hinge jälgi jätvaid emotsioone. On tunne, juskui suudaks ta suhelda varjatud maailmaga ning ammutada oma teadmisi vaimumaailmast. Skorpionid ei ole alati just head suhtlejad ning lihtsalt niisama lobisemine ei meeldi neile samuti. Seetõttu jätavad nad tihti külma, üleoleva või tüdinud mulje. Samas, kui nende kaaslane neid köidab ja teema huvitab, võivad nad olla lausa suurepärased sõbrad. Nad lihtsalt ei suuda teha halva mängu juures head nägu ning nad ei vaevu pingutama, et jätta kõigile endast head muljet. Just seetõttu võivad inimesed olla mõnest Skorpioni sodiaagimärgi esindajast totaalselt erinevat poolt näinud.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid