August algas noore Kuu loomisega jõulises Lõvi sodiaagimärgis. See seadis esiplaanile suhted ja seksuaalsuse. Praegu oleks oluline tegeleda nende teemadega, mis on kooskõlas sinu südame ja hingega. Kõik see, mis on vale ja võlts, hakkab vastu ning sellest soovitakse eemalduda. Väga kergesti võivad tekkida lõhed inimestevahelistes suhetes. Inimesed võivad avastada, et nad ei tunne end enam hästi nende inimeste seltsis, kellega varasemalt oli kerge ühist keelt leida. Praegu joonistuvad inimeste eripärad väga jõuliselt välja ning see tekitab teatavaid vastuolusid.

On ka justkui silmade avanemise aeg. Pinnale kerkivad paljud aspektid, mis varem olid varjatud. Uue info pealetulek võib aga segi lüüa nii plaanid kui ka inimeste emotsioonid. Kiirustada ega paanikasse sattuda siiski ei maksaks. Ka siis, kui tundub, et käes on lausa kriisihetk, peaks proovima hoida pea selge ning mitte lasta endal hirmuga kaasa minna. Läbi hirmu ja ebakindluse ei sünni ühtegi head otsust. Anna endale aega, et tagasi rahu ja armastuse seisundisse tulla ning tee oma edasised valikud sellelt pinnalt.

Kui tunned ärevust või oled kergesti ärrituv, siis tuleta endale meelde, et kui kusagil leiab aset konflikt, siis järelikult suunab universum sind mingite teemadega enda sees tegelema. Kõik see, mis sind ärritab, ei ole sinu hinges lahendust leidnud. Kõik see, millega sa oled rahu teinud, ei saa sind kõigutada, sest sa lihtsalt ei haaku sellega. Õpi märkama, millised olukorrad sinus ebamugavust tekitavad ja proovi leida läbi selle endale võimalus sisemiseks kasvamiseks ja tugevamaks saamiseks.

Armastuse osas peaks nüüd saabuma sinu ellu suurem selgus. Tunnetad üsna tugevalt, mida sa vajad ja oled nõus ka oma elus vajalikke muutusi tegema, et saavutada suhe, mis vastab tõeliselt sinu soovidele ja unistustele. Suhtealased muutused võivad nüüd saabuda üsna ootamatult, seega peaksid olema valmis endale ja partnerile piisavalt aega andma kohanemiseks. Märksõnadeks, millest juhinduda, võiksid olla teadlikkus oma soovidest ja ausus. Ainult nii saab jõuda armastuseni, mis täiustab, laseb mõlemal partneril areneda ja kingib hetki, mis on imelised ja meeldejäävad.

Töö- ja rahaasjades võib sind oodata samuti ees midagi uut. Riskantseid pakkumisi ja hetkeemotsioonidest juhitud otsuseid ei maksaks vastu võtta. Samas, kui oled pikalt plaaninud mõnda sammu ning tunned, et oled lõpuks täiesti valmis, siis sel juhul on praegu muutuste tegemisek sobiv aeg. Muutused, mis tulevad südamehäält jälgides, viivad sind ka elu majanduslikku poolt silmas pidades eduni.

Tervist silmas pidades peaksid sa endale meenutama, et kannatamine teeb sulle halba. Nii sinu vaimsele tervisele kui füüsilisele kehale. Kui sa oled juba pikka aega millegi käes vaevelnud - olgu see mõni vinduv suhe, halb töökoht või sobimatud elamistingimused, siis nüüd pead sa hakkama ette võtma muutusi. Vastasel juhul hakkab see kõik ajapikku tervisehädades välja lööma. Anna endale puhkust, otsi lahendusi, leia mõni mõttekaaslane. Astu kasvõi sammhaaval lähemale oma hinge rajale.


Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Armastus.
Südameasjade osas võtad nüüd vaatluse alla kõik ebakõlad ja teemad, mis on sulle suhete osas probleeme valmistanud. Oled valmis oma aega ja energiat pühendama selleks, et vanad võlad ära klaarida ja puhtalt lehelt alustada. Sa soovid, et sinu armuelu oleks igas mõttes rahuldustpakkuv. Kui oled vallaline, siis võid nüüd kohtuda inimesega, kes oma olemuse poolest pigem romantik ja traditsioonide austaja, see aga tundub sulle isegi väga meeldivat.

Küllus.
Tööasjade osas on sind peagi ees ootamas head uudised. Hoolimata sellest, kas praegu saadab sind tööalane edu või pigem alles otsid seda, mis sulle ametialaselt kõige paremini sobiks, üsna pea hakkad nägema muutusi paremuse poole. Rahaasjade osas võib olla hetkel väike seisak või mõõnaperiood sissetulekute osas. Oleks aeg oma kulud-tulud üle vaadata ja selle põhjal uued finantsotsused teha.

Tervis.
Tunned, et oled rohkem pinges kui peaksid. Leia endale viis, kuidas lõõgastuda ja lasta oma meelel puhata. Sa kipud tihti liigselt muretsema ja ka võtma asju tõsisemalt, kui need on. See aga ei aita sugugi positiivse lõpptulemuse saamiseks kaasa. Lõõgastu, puhka ja vajadusel võta kasvõi paar vaba päeva, et ära sõita ja oma elule uue pilguga vaatama hakata.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Armastus
. Südameasjade osas ei näi sel kuul miski kontrolli all püsivat. Sinu poolt tehtud plaanid pannakse ootele, ideed ei realiseeru nii nagu lootsid ning puutud kokku ootamatute olukordadega, milles sul pole aimugi, kuidas peaksid käituma. Ära sellest heitu, see on vaid elu poolt saadetud õppetund, et usaldaksid valikute tegemisel eelkõige oma südant. See juhatab sind õigele teele ka siis, kui kõik on segamini paisatud.

Küllus. Tööasjade osas tegeled sellega, et enda jaoks välja selgitada, mis takistus on sul seganud jõudmas selleni, et saaksid rakendada oma täielikku potentsiaali. Mõtle, millele oled liigselt energiat kulutanud ja mis valdkond on võib-olla teenimatult tähelepanuta jäänud. Sel kuul on oodata ka mentori saabumist sinu ellu. Kohtad kedagi, kes annab head nõu ja suunab sind karjääri osas õigeid valikuid tegema.

Tervis. Sinu vaimse ja füüsilise heaolu kohalt on oodata positiivseid muutusi. Oled õppinud hindama seda, mis sul olemas on ning kuulama oma keha. See annab sulle hea ülevaate, mida sa tegelikult vajad ja mida mitte. Seda järgides on lihtne saavutada enda jaoks parim võimalik tulemus.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Armastus. Suhete osas oled juba mõnda aega triivinud romantilisel lainel. Su südames on armastus, kuid see ei ole armumise tunnetetorm, vaid küpsem ja rahulikum tunne, mis soojendab hinge ja paneb su silmad särama. Kui oled veel vallaline, siis võid leida meeldiva kaaslase, kes on seotud sinu tööga. Oled selle inimesega ka varasemalt kokku puutunud, kuid just nüüd viib saatus teid tihedamalt kokku ning leiate kergesti ühise keele.

Küllus. Tööasjades pead praegu pikemaajalistele eesmärkidele keskenduma. Pane paika tulevikuplaanid ja vaata üle tehtud edusammud. Võib-olla tunned, et oled liiga kaua ühele kohale jäänud või ei saa praegusel ametikohal oma tõelisele kutsumusele pühenduda. Tee kokkuvõtteid, siis saad parema pildi oma reaalse olukorra osas. Rahaasjade osas tekivad sul nüüd uued ideed ja võimalused, mida ära kasutades saad teenida suurepärast sissetulekut.

Tervis. Enda heaolu silmas pidades on nüüd aeg vanadel muredel minna lasta. See parandab haavad ja laseb sul edasi liikuda. Oluline on enda jaoks ära lahendada stressist ja inimestevahelistest ebakõladest põhjustatud pingeseisundid, mis on võtnud füüsilise terviseprobleemi kuju.


Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Armastus.
Suhete osas oled sel kuul pigem ettevaatlik ja seda seetõttu, et oled kogenud lähiminevikus emotsioone, mis on sind pannud kahtlema nii mõnegi enda armuasjadesse puutuva teema suhtes. Hoiad oma emotsioone tagasi, et vältida asjatut pettumist ja haiget saamist. Soovituseks oleks sulle muuta oma meelelaadi. Lase end elul üllatada, mitte ära hoia kramplikult kinni oma nägemusest. Nii ei pea sa pettuma, vaid saad hoopis uute toredate kogemuste osaliseks.

Küllus.
Tööalaselt võid nüüd vaadata tehtud töödele ja rahulolevalt nentida, et võetud kohustused ja pingutused on olnud seda väärt. Sa oled kindlustanud endale pinnase, mille najalt saad edukalt edasi liikuda veel suuremate eesmärkide suunas. Küll aga on oluline, et sa võtaksid oma töö- ja rahaasjade osas vastu otsuse, et tegeled vaid sellega, mis pakub midagi ka sinu hingele.

Tervis.
Just füüsilise heaolu osa tunned ise, et oled üsna tubli olnud ja ka korralikult enda eest hoolitsenud. Samas oled ka piisavalt suve nautinud ja selle kõige kõrvalt tööd teinud. Luba endale üks nädalalõpp, kus lihtsalt puhkad ja magad. See kosutab sind ja paneb ennast paremini tundma.

Neitsi (24. august - 23. september)

Armastus.
Südameasjade osas on hakanud toimuma intensiivsed muutused. Seda just sinu käitumise osas. Kui tavaliselt eelistad oma sügavamad emotsioonid pigem enda teada jätta, siis nüüd oled väga avatud ja näitad kogu maailmale, mis tunded su südame on vallanud. Selline käitumine ei ole tulnud muidugi päris niisama, just nüüd tunnetad, et lõpuks ometi on keegi tõeliselt eriline sinu ellu saabunud. Tunned end sõiduvees olevana ja naudid iga hetke.

Küllus. Tööasjades tasub nüüd lõpule viia pikalt vindunud ettevõtmised. Isegi kui need nõuavad eneseületamist ja tunduvad tülikate kohustustena, siis hiljem kui vabaned sellest taagast, saad tunda end hoopis värskema ja uusi ideid täis olevana. Rahaasjade osas on nüüd vaja langetada mõned tähtsad ja mõistusel põhinevad otsused.

Tervis. Nii vaimne kui füüsiline tervis peaks sel kuul jõudsalt paremuse suunas liikuma. Sa suudad ammutada energiat kõigest heast, mis sind ümbritseb. Eriliselt hästi mõjub sulle värskes õhus viibimine. Kontakt looduse ja maaga on sulle tervendav ja jõuduandev.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Armastus. Südameasjade osas ootab sind ees aeg, mis on tulvil romantilistest tunnetest ja uutest algustest. Praegu on aeg soosiv mitte ainult uue armastuse leidmiseks, vaid ka juba olemasolev suhe saab uue impulsi, mille pinnalt liigutakse üheskoos uute plaanideni. Aeg on soodne kihlumiseks, abiellumiseks ja perelisa planeerimiseks.

Küllus. Töö osas pead nüüd aja natuke maha võtma ja tegema kokkuvõtteid. Võta endale aega, et mõelda, kus sa hetkel seisad ning kuhu sa teel oled. Kas praegune töökoht ja valitud valdkond pakuvad sulle põnevust, väljakutsid ja rõõmu? Rahaasjade osas tasub olla pigem konservatiivne ning vältida liigseid ja hetkeemotsioonidest põhjustatud kulutusi.

Tervis. Võid sel kuul kokku puutuda väiksemate tervisemuredega, mis küll õnneks mööduvad. Peaksid suutma end pingelistest ja stressi tekitavatest olukordadest piisavalt distantseerida, et mitte muretsemisega endale liiga teha. Vajaduse või soovi korral käi massaažis, mõnes teraapias või looduslaagris.


Jäär (21. märts - 20. aprill)

Armastus. Südameasjade osas saad olulise kogemuse võrra rikkamaks. Tajud oma käitumise tagajärgi ja märkad mustreid, mida kipud kordama. Praegu on hea aeg selleks, et leida oma tunnetes ja mõtetes selgus ning panna paika suunad, kuhu soovid edasi liikuda. Kui sul veel ei ole kindlat suhet, siis nüüd mõistad, et ei soovi kulutada aega ja energiat mõttetute flirtimiste peale, mis kusagile ei vii. Koondad oma tähelepanu ühele kindlale inimesele ja saad seda, mida soovisid.

Küllus.
Töö osas saad nüüd ülesandeid, mille osas oled esialgu kahtleval seisukohal või lihtsalt tõrges. Võta endale aega ja mõtle hoolega läbi, miks sa just selliseid tundeid koged. Katsu leida viis, kuidas sulle antud ülesannetest enda jaoks parim lõpptulemus välja mängida. Rahaliste otsuste osas on hetkel mõistlik keskenduda pikaajalistele plaanidele, samuti on hea aeg teha algust raha kogumisega nn mustadeks päevadeks.

Tervis.
Kipud rohkem muretsema, kui asi väärt on ning võid sellega endale hoopis mõne tervisehäda juurde mõelda. Kui tõesti tunned end halvasti, siis ära oota, vaid räägi mõne spetsialistiga. Kui sa aga pole isegi kindel, kas muretsemiseks on põhjust, siis ära mõtle üle ja keskendu pigem positiivsetele mõtetele.

Lõvi (24. juuli - 23. - august)

Armastus. Tunnete osas pead sel kuul olema hästi aus ja sirgjooneline. Puutud kokku varasemaltki sulle armuasjades takitsuseks saanud küsimustega. Võta endale aega, et välja selgitada, mis on see, mis toob sarnaseid situatsioone ikka ja jälle sinu teele. Võibolla oled püüdnud enda tõelisi tundeid eirata ja lootnud, et asjad lahenevad iseenesest? On aeg haarata ohjad ja lahendada ka valusaid küsimusi. See teeb õhu klaariks.

Küllus. Tööasjad tuleks hästi realistliku pilguga üle vaadata. On oht sattuda illusioonide ja õhulosside petlikku lõksu. Et vältida sekeldusi, püstita oma ootused vastavalt sellele, mida suudad saavutada. Liigset rahakulutamist tasub vältida. Kõik lepingud ja kokkulepped tasub enne eriti hoolikalt läbi lugeda, kui kusagile alla kirjutad.

Tervis. Pead nüüd endale rohkem tähelepanu pöörama kui paaril eelneval kuul. Katsu suhtuda esilekerkinud probleemidesse täie tõsidusega ja need lõplikult välja ravida. Kui mõnikord läheb õnneks ja probleem möödub iseenesest, siis praegused tervisemured nõuavad sinult muutuste tegemist ja korralikku tähelepanu.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Armastus. Romantiliste suhete osas on nüüd oodata häid uudiseid. Oled valmis seiklusteks ja võtad avatud meelel vastu uued emotsioonid ja kogemused, mis sinu ellu saabuvad. Kui oled otsimas uut armastust, siis tasub nüüd eriti tähelepanelik olla reisil või pikemal väljasõidul. Just seal võid kohtuda inimesega, kellega tärkavad vastastikused tunded.

Küllus. Töö osas on üldiselt hea kuu, kuna plaanid hakkavad teoks saama ning algatatud tööd edenevad jõudsasti. Samas on näha, et hinge on närimas pinge või hirm konkurentide ees. Õnneks pole sellel hirmul päris elus eriti palju alust. Ka rahaasjad liiguvad sel kuul sujuvalt. Võid leida võimaluse suurendada oma sissetulekuid.

Tervis. Sinu enesetunne ja tervise olukord saab olema seda parem, mida rohkem sa endasse elurõõmu, uusi kogemusi ja joovastavaid elamusi ammutad. Jäta muretsemine ning kui vaja kasvõi laiskle terve päev. Tee seda, mida tõeliselt naudid ja energiat tuleb juurde koos positiivsete emotsioonidega.


Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Armastus.
Südameasjade osas ootab sind ees aeg, kus koged partneri poolt kõrgendatud tähelepanu ning hoolitsust. Kui olete varasemalt püüdnud tulutult mingis küsimuses ühele meelele jõuda, siis nüüd lahenevad kõik probleemid justkui iseenesest. Kui oled vallaline, siis nüüd on lootust kohata kaaslast paikades, mis on seotud kunsti ja kultuuriga. Leiad sarnaste vaadetega inimese, kes pakub sulle väga huvitavat ja romantilist seltskonda.

Küllus.
Tööasjades tunned, et sul ei ole piisavalt valikuvabadust ning oled märkamatult jõudnud olukorda, kus pead tegutsema eelkõige teiste plaanide ja soovide kohaselt. Ära liigselt masendusse satu. Tee teadlik valik ning vii ellu väiksed muutused, mis laseksid sul areneda ja liikuda siiski sinu poolt soovitud suunas. Rahalises mõttes võivad sind lähiajal ees oodata pisikesed raskused, kuid kui kainelt ja praktiliselt majandad, saad neid üle.

Tervis.
Oma heaolu ja vaimset tasakaalu silmas pidades pead olema sel kuul tähelepanelik. Eriti peaksid rõhku panema sellele, et su meeleolu oleks rahulik ja rõõmus. Katsu säilitada optimism ja positiivsus, sest just emotsionaalne tasakaal ja harmoonia tagavad sulle ka kehalise heaolu.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Armastus. Südameasjade osas tunned, et vajad veidi rohkem omaette olemise aega, et oma tunnetes selgusele jõuda. Sa võid kogeda seletamatut rahulolematust ja see paneb sind enda ärevalt ja ebamugavalt tundma. Võta endale aega, et asjade üle rahulikult mõelda. Ehk ei olegi lood sinu südameasjadega tegelikult nii nagu nad sulle sinu masendushetkedel paistavad?

Küllus. Tööalaselt läheb praegu kõige edukamalt neil, kes on seotud loomingulise valdkonnaga. Tunned, kuidas saad inspiratsiooni igal sammul ning kibeled oma plaane ellu viima. Ka rahalises mõttes peaks käesolev kuu sulle heameelt valmistama. Saad võimaluse oma sissetulekuid suurendada või jõuab sinuni mõni hinnaline kingitus.

Tervis. Oma keha ja meele eest hoolitsemise pead nüüd korralikult käsile võtma. Kui mõni tervisehäda endast märku annab, siis suhtu asjasse täie tõsidusega ning anna endale aega ja rahu, et saaksid täielikult taastuda.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Armastus. Südameasjade osas ootab sind nüüd ees oluline kogemus, millest sa ei taha mingi hinna eest ilma jääda. Hoia silmad lahti ja lase end kaasa haarata põnevatesse ettvõtmistesse ja seiklustesse. Kui oled suhtes, siis muidugi haara ka oma kallim kaasa. Kui oled aga vallaline, siis just sinu jaoks uutes ja tavatutes olukordades ja situatsioonides kohtud sa inimesega, kelle suhtes tunned huvi ja sümpaatiat. Õnneks on see ka vastastikune.

Küllus. Tööd on palju, kuid see ei näi sulle peavalu põhjustavat. Vastupidi, oled endale ise kõik need kohustused võtnud ja naudid oma projektidega tegelemist. Praegu on võimalik panna alus millelegi sellisele, mis tõotab tuleviku mõttes sulle head finantskasu tuua.

Tervis. Enda eest hoolitsemisel pead nüüd vajaduse korral kasutusele võtma looduse poolt pakutavad abinõud - maarohud, ravimtaimed ja naturaalsed ravivõtteid. Need pakuvad su kehale just seda, mida vajad.