Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Sõnnide jaoks on tähtis olla hinnatud ja seetõttu otsivad nad tihti inimestelt tunnustust, häid sõnu ja oma lugupidamise väljanäitamist. Kui seda ei tule, siis lagunevad Sõnnid emotsionaalselt koost. Halvematel juhtudel üritavad nad energia tagasisaamiseks märtrit mängida ja teisi süüdistada, et õõnestada nende vaimset tugevust ning panna neid tundma, et just nemad on kõiges Sõnniga juhtunud ebaõnnes süüdi.

Neitsi (24. august - 23. september)

Neitsid on kõrgete nõudmistega pedandid, kes ütlevad alati välja, mida nad teistest arvavad ning teevad seda eriti neil juhtudel, kui nende arvamus pole just liiga positiivne. Miks nad nii karmid kriitikud on? Sest teiste vigadele osutades ja teisi end halvasti tundma pannes, tunduvad nende enda vead tühisemad ja nad ise paremad inimesed. Vähemalt neile endile näib nii.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Vähi sodiaagimärgi esindajad panevad tihtipeale vastutuse oma õnne ja heaolu eest teiste õlgadele. See on aga väga ebakindel ja tänamatu pinnas. Vähid peaksid õppima olema rohkem iseseisvad. Seni kuni nad seda ei ole, üritavad nad teiste tunnetega manipuleerides endale heaolu ja kindlustunnet tekitada.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Amburid on suurepärased suhtlejad ja nad oskavad tekitada inimestes head enesetunnet, rõõmu, põnevust ning soovi veel ja veel kohtuda. Amburid oskavad sind viia pilve piirile, kuid sama kiiresti võid sa sealt ka alla kukkud, sest kui lõbu saab läbi, võib Ambur ilma igasuguste selgitusteta tormata juba kusagile mujale ja kellegi teise juurde. Kui ta on oma heaolu ja seikluste normi täis saanud, siis jäetaks kaaslane tavaliselt lihtsalt teadmatuses ootama...

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Jäärad kipuvad liiga palju tööd tegema ja vaeva nägema ning see tekitab neis frustratsiooni, mille nad siis teiste peale välja valavad - otse või kaudselt. Inimestel tekib soov neid nende tegemistes aidata, kuid Jäär ei ole tegelikult kunagi päriselt rahul. Ta ootab inimestelt seda, mida talle ei suudeta anda ehk siis oma hingerahu tagamist.