Neitsi

Neitsid on tuntud selle poolest, et neil on alati teistele üsna karmid ja pedantsed nõudmised. Kuid neil on ka endale väga kõrged nõudmised. Tihtipeale on need isegi lausa ebarealistlikud. Neitsidele meeldib alati ohjasid enda käes hoida ning kui midagi ei lähe nii nagu nad seda soovisid ja planeerisid, siis kipuvad nad langema masendusse ning süüdistama ennast. Neitsid peaksid õppima end rohkem tunnustama oma edusammude ja õnnestumiste eest. Muidu kipub kaalukauss üsna suure hooga negatiivsuse poole kaldu vajuma.

Kaljukits

Kaljukitsed on rahul siis, kui teavad, et kõik on nende kontrolli all. Selleks, et saavutada oma tahtmist on nad nõus palju tööd tegema ja vaeva nägema, kuid neil puudub oskus jääda mõõdukaks. Tihtipeale piitsutavad nad end viimse piirini, selleks, et olla edukad ja oma kõrgetele standarditele vastavad. Kaljukitsedel on ka komme vaadata asju pigem negatiivsema poole pealt, kuna siis ei peaks tekkima olukorda, kus nad peaksid pettuma. See aga seab nende elu tihtipeale sellisesse valgusesse, kus hoolimata saavutustest ollakse ikka endaga rahulolematu. Kaljukitsed peaksid mõistma, et nad on midagi enamat kui nende saavutused. Nende lähedased hindavad ja armastavad neid kõigest hoolimata.

Skorpion

Skorpionitel on tõsised probleemid inimeste usaldamisega. Nad tunnevad tihtipeale, et ainus, kelle peale nad võivad loota, on nemad ise. Nad ei taha seda tunnistada aga üks põhjus, miks neil on inimesi raske usaldada on selles, et nad ei usalda ka iseennast üsna sageli. Skorpioneid kipuvad tõmbama igasugused "hallid alad" ja kahtlased tegevused, kuid need on asjad, mida nad eales tunnistada ei taha. Nad ei kiida neid heaks enda ega teiste puhul ning seetõttu hoiavad alati teatud distantsi ja ei avalda oma saladusi. Skorpionid usuvad tihti, et kui inimesed nende tõelist palet tunneks, siis ei armastaks neid keegi. Neil tasuks siiski õppida enda avama inimestele, kes on neile lähedased.

Kalad

Kalad on väga tähelepanelikud, tundelised ja hoolivad kõigi ümbritsevate suhtes, kuid iseenda suhtes kipub neil armastust ja hoolt väheks jääma. Nad kipuvad asetama endast ettepoole kõiki neid, kellest nad hoolivad ja jätavad enda vajadused unarusse. Kalad ei suuda vahel isegi aru saada, kas nad peegeldavad kellegi tundeid või on tegu nende enda emotsioonidega. Rohkem tähelepanelikkust enda suhtes ei teeks neile paha. Kalad peaksid leidma endas julguse ja enesekindluse võtta endale aega, et rahuldada oma soove ja vajadusi. Vastase juhul võivad neist saada kibestunud inimesed.