Sellega seoses on praegusel perioodil hästi palju lahku minemisi ka pikemates suhetes. Palun mõistke ja ärge talluge kellegi peal. Ärge eeldage, et teate teiste eest paremini öelda, mida keegi tunneb või tegema peaks. Olen kirjutanud, et see aeg on läbi. Te võite ise jääda kokku, võite ise minna lahku, aga teiste eest seda teha ei tohi, see on väga halb kui nii tehakse.

Inimestel on kollektiivselt juba tärganud teadmine, et nad soovivad vabadust ja elada enda jaoks. Kuidas me nii ära kaotasime ennast varem? No ikka juhtub. Nüüd on naistel kõrini nende peal kasutatavast vaimsest kontrollist ja füüsiliselt vägivallast... meestel kopp ees naiste arusaamatust käitumisest ja kes teab, millest veel eks... kõigil on kopp ees kõigest.. Seega, mis juhtus? Tuleb teha ühine kollektiivne reset, edasi liikuda, unustada ära see, mis ei toiminud.

Kui Sul on raske, siis see on koht millega Sina pead tegelema, mitte keegi teine, kes peaks tegelema iseendaga. Ühele inimesele teiste inimeste tundeid peale lajatada on mitteteadlik ankru loopimine.

Praegused inimesed, praegused täiskasvanud ongi suuremas osas tegelikult õnnetud, kibestunud ja ebarahul kõigega. Nad ei ütle miks, aga arvake kolm korda.

Inimesed tahavad vaimset ühendust. Sidet! Tunnet. Keegi ei taha pealiskaudsust, kontrolli alla sattumist ja hirmu. Piiranguid. See on usalduse ahistamine ja tänu sellele ongi meil sellised kõrvalehüpped. Sest me tunneme, et kui me seda ei teeks, siis keegi kontrollib meie eest meie teadlikust.

Uue ajastu inimene ei lähe nii kergelt enam suhtesse, lisaks ta õpib mitte tegema haiget oma ümber olevatele armunud inimestele, samaaegselt armumine ja klammerdumine tehakse selgeks enda jaoks ning kui ühelt poolt jääb elementaarne viisakus kohe mitte valikuid teha ja ennast kinni vangistada kohustustesse, siis jäävad inimesed pikemalt vabaks, aga see ei tähenda, et nad oleksid üksi, sest nüüd võtke kõrva taha teadmiseks, algavad uued suhted mida mina nimetan sidesuheteks.

Ja jällegi... see kõlab nüüd enamuse jaoks veidralt, sest keegi ei ole varem rääkinud sellest avalikult nii ja see on uus ja võõras, aga uskuge mind, palju puhtam mõtetes kui miski muu. Küll taipate.

See käib umbes nii, et sa oled vaba ja elad iseenda energias, aga Sa ei ole üksi, sest Sul on mitmeid tugiisikuid ja side-suhteid, ehk teisisõnu inimesi, kes Sind kuulavad ja igaüks, kes mõistab Sinu teatud tundeid. Läbi tundmuste ja energiavahetuse käib see puhas soojus. Seda ei pea rikkuma üheöösuhtega, sõltuvussuhtega, abieluga või klammerdumisega. See käib kõik tunnete järgi, aga me õpime oma tundeid läbi elama, me ei ela neid kellegi teise peal välja. Okei, keegi astus kõrvale, lase tal siis minna. Või kui keegi pettis? Miks ta pettis? Võta see vestlus ette, puhtal kujul, kuula ära ja tee otsus. See, mida Sina tunned, kindlasti on ebameeldiv, aga tee see enda jaoks kiiremas korras arusaadavaks, sest muidu see sööb Sind lihtsalt ära. Ma kordan, see toimib ainult teadlike inimeste seas. PS! Teadlikud inimesed ei astugi lihtsasti kontakti mitteteadlike inimestega, sest nemad lihtsalt ei taipaks mida nad teevad. See ei ole kooskõlastatud. Kooskõlastamine toimub teadlike inimeste vahel.

Ma ei tea enam, mis on häbi. See tähendus jäi vanasse aega, kus olid saladused ja arvamused. Nüüd on teadlikus ja kogemused. Kogemuste all pean silmas, et igaüks teeb kõike enda hingele ja ei pea andma aru, miks ta midagi kellegi vastu tunneb. Tugi-isikud on väga olulised uues ajastus. Soovitan varakult leida omale need.

Side-suhe on hingeline, ajatu ja tingimusteta. Sa ei oota ega eelda teistelt midagi, pigem usaldad ikka tema oma elu tema enda teha, teadlikus peab olema. Side-suhe toimub ainult teadlike inimeste vahel, teisiti ei saa seda lihtsalt.

Viisakad oskame me jätkuvalt olla ja lihtsalt nüüd me pigem tegeleme iseendaga ja suudame enda eest hoolt kanda ja kõigega ise hakkama saada, mitte ei pea lugema kohustusi teiste kanda. Milleks hädaldada ja tõmmata teine inimene alla?

Kui jutt laskub nüüd lastele, siis lapsed vajavad nii ema kui ka isa ja see peab olema mõlemal endal soov lapsi armastada tingimusteta, olenemata kas ema ja isa elavad eraldi või koos.

Küll kirjutame rohkem tundmustest ja side-suhtest, võimalik et väga head ajad on kõigil tulemas, kõik saate südamed soojaks, olge mureta. Lihtsalt teadlikuks saamine on alguses valus, aga palun jääge tugevaks ja ärge kaotage end. Hästi lihtne on negatiivsel tulema, see võtab murdosasekundiga üle... Teadvustage iga kord, et kui lihtsasti püüti teid allutada sellesse ja iga kord, kui tuleb paha tunne või mõte, siis suunake see endast läbi, tundke läbi ja seejärel muundage see valguseks, ehk siis tõlgendage enda jaoks hästi neutraalselt läbi info, et miks see teile hea on.

Uue ajastu inimene elab enda jaoks, saab suurepäraselt hakkama iseseisvalt ja teda ümbritsevad teised samasugused, nii ei ole me iialgi tegelikult üksi.

Armastust ei saa valida, seda saab tunda. Teadlikud inimesed oskavad pikendada armumist ja vajadusel koheselt lahti lasta ka sellest. Nii nagu tiibetlased oma liivamaale teevad.

Seksisuhted tuleb vastu võtta ühises valguses, kooskõlas. Ülejäänud maailm saab jätkuvalt käia bordellides, kui neil vaja lihtsalt ruttu ära saada oma himud. Kuidas kellelegi. Kui nõudlust, seal pakkumist. Seda ei saa muuta, ei ole üht ilma teiseta.

Aga me ei hakka enam teiste eest kurtma ja õpetama neid, vaid igaüks saab ise suurepäraselt hakkama. Rõhutan seda mitu korda, et me ära ei unusta, sest asja võti ongi elada enda elu. Võimalikult täisväärtuslikult, tunnetega ja teadlikusega. Ega minagi pühak ei ole, seks on väga loomulik osa meie eludest, aga tehkem seda kooskõlas suure heaoluga, keegi ei saa haiget.

Sõltuvussuhted, klammerdumine ja armuvalud. Kõik on märgid, et tulemas on side-suhted, kus teadlikud inimesed elavad endale ja ümbritsevad ennast sarnaste inimestega. Kõik ei ole ainult seks ja kontroll. Kui kogete hetkel armuvalu, siis teid valmistatakse ette suurepäraseks ajaks.

Hoidke ennast tegevuses. Käige maandamas, otsige uusi väljundeid. Tehke oma keha korda. Tegelega endaga! Kõik hea kaasneb sellega. Armastage iseennast ja teid armastavad kõik teised! Armastust enam piiridesse ei panda.

Kui leiate kellegi, kellega luua väekas ja valgusrohkne laps, siis saate olla tõesti ühe inimesega pikemalt koos, sest nüüd Teid ühendab ühine eesmärk. Kui laps saab suureks, siis peab saama temast samuti teadlik inimene. Ja Teie võite julgelt vahetada saatusekaaslasi. Sellest ei ole midagi, kõik käib kooskõlas. Suhelge. Või tehke nalja. Ropendada võib ka. Raisk, persse! Jah, erinevad tunded on sees, elame need läbi, siis ei jää need peitu, aga muundame hiljem positiivseks, sest kui toad igavesti sassi jäävad, siis inimene muutub tülpinuks, aga sama on hingetoaga. Korrastage neid. Tegelege ISEENDAGA, et teil oleks mugav ja meeldiv enda kehas olla, vaimselt olge kohal.

Aga kui Teil tekib taas klapp oma eksiga, siis see on ju suurepärane. Aga kõik on ometi võimalik.

Aga mina usun, et väga suurepärane ajastu ootab meid ja stay focused. Ega mina ennast spiritualistiks küll ei pea, vabandust, aga ma ei usu horoskoope, taro kaarte ega üldse mitte midagi. Ma olen täielik ateist, aga ei usu seda ka olevat. Mina olen lihtsalt mina. Mina olen Alan.

Mina olen vabavara, minu sõnad on vabavara, minu sõnumid on mõeldu neile keda see kuidagi aitab. Minu sõnumid ei maksa midagi, need on tasuta, andmisrõõmus. Ma ei võrdle ennast teistega, ajan vaikselt oma rida ja kui näen Teid kuskil kirjutamas juba enda mõtteid, tulen ja julgustan! Motivatsioon on üks tore asi, loodan, et nakatab kõiki. Atsiih!

Autor: Alan Durier

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid