Vaimses ärkamises mängivat olulist rolli ka käbinääre, mida on nimetatud hinge koduks ja spirituaalseks väravaks. Väidetakse, et tänu toimivale käbinäärmele saame olla lisaks tervem olemisele ka kontaktis teiste dimensioonidega ja tõsta oma võnkesagedust. Kaskäbinääret annab elu jooksul ka aktiveerida või siis vastupidi, kapslis suletuna hoida?

Kapslis hoiavad me käbinääret juba ainuüksi tööstused. Hambapastadesse lisatakse fluori ja lisaks teataval hulgal metallitööstuse jääke. Seda põhjendatakse sellega, et need teevad hambad ilusaks, valgeks ja puhtaks. See on tõsi - hambad teevad küll ilusaks, valgeks ja puhtaks, aga käbinäärme saastavad ära. Su väljanägemine võib olla ilus, aga sisu on must. Paljud uurimused on näidanud, et näiteks lubjastumine on seotud fluoriidi kuhjumisega käbinäärme ümber. Hästi töötav käbinääre peaks pidurdama vananemisprotsessi, hoidma meid autoimmuunhaigustest ja reguleerima meie keha hormonaalset talitlust. Ühesõnaga on ta üks olulisimaid organeid, mis vastutab väga paljude aspektide eest, et oleksime nii kehaliselt kui vaimselt võimalikult terved. Maa peal olevad vastandjõud teevad kõik selleks, et meie käbinääre ei oleks puhas. Käbinäärme puhastamine on oluline neile, kes soovivad avada oma kolmandat silma ja tajuda maailma nii, nagu see on, mitmemõõtmeliselt.

Käbinääret saame aktiveerida kasvõi nii, kui paneme keele võimalikult kaugele suulakke ja üritame öelda R-tähte. Pead tundma, et põriseb. Seda saab igaüks ise järele proovida. Aga ka tavalisel viisil R-i põristamine, kui keel on ülemiste hammaste taga, kohe suulae alguses, aktiveerib käbinääret.

Kui palju me täna teame teadvusest - mis see on, kus taasub ja mida tema abil teha saame?

Teadlased pole veel täpselt defineerinud, mis on teadvus, kus ta on, kas kehas või kehaväline nähtus, kuidas tekib, mis ta teeb, kuidas toimib. Nii et teadvuse müsteerium on veel lahendamata. Aga ometigi on teadvus olemas ja ta loob. Mis on meie meeles, meie teadvuse sees, see muutub reaalsuseks!

Meie teadvus ei ole inimese ajus, vaid on vabalt rändav üksus. Sa võid suunata oma teadvuse kuhu tahes. Näiteks võib igaüks ühe väikse katse teha. Kui sa pole parasjagu kodus, siis "mine" oma koju. Tuleta meelde, kuidas su kodu välja näeb, vaata tuppa, vaata kööki - su teadvus on siis seal. Kui mõtled kellegi peale, oled vihane, saadad oma mõtteid ja tundeid selle inimese peale, siis näed seda inimest vaimusilmas või tunnetad - su teadvus on siis selle inimese juures. Tavaliselt on nii, et kuhu suunad oma teadvuse, sinna suunad ka oma energia. Nii et kui oled kellegi peale vihane, siis annad sellele inimesele ka oma energia ära.

Oled maininud telepaatia tähtsust ja seda, et kunagi oskasime selles keeles vabalt suhelda.

Telepaatia toimib suurepäraselt, sest meie mõttejõud on väga tugev ja kõik on energia. Kui sa oled omaette ja keegi tuleb sulle meelde, siis see inimene mõtleb su peale. Kui sul on hea tunne, siis see inimene mõtleb sinust hästi, kui on paha tunne, siis mõtleb ta halvasti. Kui sa ise kellegi peale intensiivselt mõtled ja soovid temaga kontakti saada, ja see soov on sul kindel, siis ta helistab sulle varsti - ta ise ka ei tea, miks, aga helistab.

Telepaatia ei tunne ei aega ega ruumi, keelebarjääre ega kultuurilisi erinevusi. Kui sa näiteks sõidad Ameerikasse ja helistad mulle sealt ning mina vaatan sinu energiavälja, siis oled sa täpselt siin, minu kõrval - ei ole aega, ei ole ruumi. Siin, kolmandas dimensioonis on tohutu suured vahemaad ja me arvame, et eksisteerivad väga suured kaugused, aga tegelikult võiks öelda ka nii, et kõik on siin ja praegu.

Katkend on pärit kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Mai-Agate Väljataga raamatust "Loomise õpetus II".