Raha saamiseks anna seda

Andmine on väga võimas tegevus, et oma ellu rohkem raha juurde tekitada, sest andes ütled sa: "Mul on piisavalt." Ilmselt pole sulle üllatuseks, et planeedi rikkaimad inimesed on ühtlasi ka suurimad filantroobid. Nad annavad ära tohutul hulgal raha, ja seda tehes asub tööle külgetõmbeseadus, Universum avaneb ja ujutab nad üle meeletute rahahulkadega - mitmekordistatult!

Mõeldes: "Mul pole piisavalt raha selle jagamiseks", panid täkkesse! Nüüd sa tead, miks sul pole piisavalt raha! Mõeldes, et sul pole andmiseks piisavalt, hakka andma. Demonstreerides oma usku andmisesse, peab külgetõmbeseadus sulle veelgi enama andmiseks rohkem raha tekitama.

Andmise ja ohverdamise vahel on aga suur vahe. Südamest andmine tekitab sinus ülevoolava hea tunde. Ohverdamine aga ei tundu hea. Ära neid kahte sassi aja - nad on risti vastupidised. Üks saadab välja puuduse signaali ja teine signaali "enam-kui-küllalt". Üks tekitab hea enesetunde ja teine mitte. Ohverdamine viib lõpuks vimmani. Puhtast südamest andmine on aga üks rõõmustavamaid asju, mida teha, külgetõmbeseadus haarab sellest signaalist kinni ning saadab üha enam rõõmu sinu ellu. Sa tunned seda vahet.

James Ray

Ma tean väga paljusid inimesi, kes teenivad üüratul hulgal raha, kuid nende suhted on täiesti nässus. Ja see pole rikkus. Sa võid raha taga ajada ja saada ka rikkaks, aga see ei garanteeri sulle veel jõukust. Ma ei räägi, et raha pole osa jõukusest, muidugi on. Aga see on ainult osa.

Ja ma olen kohanud ka rohkelt inimesi, kes on väga "vaimsed", aga nad on kogu aeg haiged ja pankrotis. Ka see pole jõukus. Elu on mõeldud olema külluslik - igas valdkonnas.

Kui sind on üles kasvatatud teadmisega, et jõukas olemine pole vaimne, siis ma soovitan lugeda Catherine Ponderi kirjutatud raamatusarja Piibli miljonärid. Nendes hiilgavates teostes avastame, et Aabraham, Iisak, Jaakob, Joosep, Mooses ja Jeesus ei olnud mitte ainult küllusest jutlustajad, vaid ka ise miljonärid, palju jõukama elustiiliga, kui paljud tänapäeva miljonärid kujutledagi oskavad.

Sina oled nende kuningriigi pärija. Küllus on sinu sünniõigus ja sinu käes on võti üha suuremasse küllusesse - sinu elu igas valdkonnas -, kui sa ettegi oskad kujutada. Sa oled ära teeninud iga hea asja, mida tahad, ja Universum annab sulle iga hea asja, mida soovid, ainult et sa pead selle ise ellu kutsuma. Nüüd sa tead Saladust. Sul on võti. Võtmeks on sinu mõtted ja tunded ning see võti on sinu käes olnud terve su elu.

Kõik, mida sa tahad, on sisemine töö! Väline maailm on lihtsalt tagajärgede maailm, sinu mõtete tulemus. Seadista oma mõtted ja sagedus õnnelikkuse peale. Kiirga õnnetunnet ja sisemist rõõmu ja edasta see täisvõimsusel Universumisse - ning sa koged tõelist maapealset paradiisi.

Kokkuvõte

  • Raha ligitõmbamiseks keskendu jõukusele. On võimatu sinu ellu rohkem raha tuua, kui sa oled keskendunud selle puudumisele.
  • Abiks on ettekujutamine ja enda uskuma panemine, nagu oleks see soovitud raha sul juba olemas. Mängi rikas-olemise mänge ja tunne end raha suhtes hästi; mida paremini end ses osas tunned, seda enam raha sinu ellu voolab.
  • Kiireim viis raha oma ellu kutsuda on end just praegu õnnelikuna tunda.
  • Tee endale eesmärgiks vaadata kõike, mis sulle meeldib, ja öelda sealjuures endale: „Ma saan endale seda lubada. Ma võin selle endale osta." Sedaviisi muudad oma mõtlemist ja tunned end raha suhtes palju paremini.
  • Et raha ellu juurde tuua, anna seda ka ära. Kui sa oled helde ja tunned end seda jagades hästi, siis ütled sellega: „Mul on piisavalt."
  • Visualiseeri postkasti saabuvaid rahatšekke.
  • Kalluta oma mõtteviis külluse poole. Mõtle jõukalt.
Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid