Kui sul on südames hirm, siis see tekitab krambilaadset seisundit. Kui surmahirm asub parasjagu peas, siis on ka probleem selles piirkonnas ja võib väljenduda hoopis peavalu või ebamugavustundena. Kõik need vanad alateadlikud mustrid, ka terviseprobleemid, tulid pinnale selleks, et sa saaksid neid vabastada. Need ei vabane iseenesest - sa pead need ise lahti laskma!

Lase lahti kõik need energiad, millega sa oled seda valu kinni hoidnud. Näiteks, kui sul tuleb koos terviseprobleemiga üles ärevus ja hirm, siis alustagi sellest, et lased lahti selle ärevuse ja hirmu ning seejärel kõik need tunded, millega sa oled selle probleemi endale loonud. Enamasti saavad inimesed kohe aru, millest neil see probleem on tulnud. Mingi mõte, mille sa olid loonud - sellega võimendasid valu ja tõid selle pinnale. Praegu on väga hea aeg seda kõike vabaks lasta, mis siiamaani on sind veel kinni hoidnud, ja luua harmooniat.

Positiivsemast küljest avas see päiksevarjutus täiesti uue energiaruumi, kus surmaenergia asendub tasapisi valgusenergiaga. Kuna praegu on toimumas suur avardumine, on võimalik uute plaanide ja tegemistega laiahaardelisemalt edasi minna. Kui tahad vanadest hirmumustritest täielikult välja tulla, siis nüüd on võimalik täiesti uuel sagedusel valgust nautida. Väga toetav on sellise seisu juures võtta endale aega. Mitte kiirustada, vaid panna tähele märke, ka valuaistinguid ja nendega seoses esile tulevaid mõtteid ja hirme ning võtta endale aega olla looduses, mere ääres ja lasta neid lahti. Ka praeguse tuulega on väga hea lahti lasta. Lase looduse stiihial ära viia kõik see, mida sa ei vaja.

Mida 16. juuli täiskuu pinnale toob, erineb inimeseti, kuid suuremalt jaolt tuleb esile suhetega seotud energeetika - disharmoonia suhetes, et suhete teema saaks harmooniliseks. Täiskuule vastu minnes tuleks teadlikult luua harmooniat, kuna kogu disharmoonia, kõik asjad, mis varem ei ole toiminud, võivad muutuda aktiivseteks. On oluline püsida endas, enda algolemuses - see on kõige alus ja siis sa ei võta vastu ka teiste disharmoonilist seisundit, vaid saad luua läbi armastuse, rahu ja harmoonia. Kui harmoonia peaks kippuma kaduma, tuleks taas kord aeg maha võtta, nautida suve ja olla mõnda aega iseenda seltsis, et saaksid tasakaalu enda sees uuesti luua.

Parim ja kõige loomulikum kaitse on olla iseendas. Sa saad olla teadlik kõigest sellest, mis toimub sinu sees ja sinu ümber ning selle kõigega lihtsalt mitte kaasa minna. Teadvustamine on võti. Kõik on muutuv ja ka need pinged lähevad mööda. Kõik keerulised perioodid aitavad meil minna edasi ja sulgeda vanu uksi. Juulikuu lõpuks oleme jõudnud suurenenud rahulolu, selguse ja paremate suheteni, suurema harmooniani elus.

Praegu, koos nende universaalsete ja energeetiliste puhastusprotsessidega, on ka väga hea aeg füüsilise puhastuskuuri tegemiseks. Kõige lihtsam oleks toituda näiteks ainult värsketest puu- ja juurviljadest ning marjadest, kuni need meile siin Eestis kättesaadavad on. Puhtam toitumine aitab ka sagedust tõsta. Minnes hirmu või mõnele muule madalamale sagedusele, võid ennast ära kaotada ja anda ära ka oma energiat. Võid sattuda mõneks ajaks sellisele teele, kuhu sa tegelikult ei taha minna.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid