2. juulil loob end taas noorkuu, mis on seekord mõjutatud päikesevarjutuse (Eestis ei ole nähtav) energiast. Vähi märgis toimuv noore Kuu loomine tõstab pinnale kõik selle, mis on sinu jaoks oluline. Vali hoolega, millega koos edasi minna ja millest võiksid loobuda. Just nüüd on eriti aktiveerunud need teemad, mis on sinu jaoks valulikud või vastupidi, hingele olulised.

Täna, homme ja ülehomme võid tunda end kergemini ärrituvana või ülitundlikuna. Selle vastu aitab teadlikult aja maha võtmine, puhkamine, magamine ja looduses jalutamine. Hoia meeles, et kõik on muutumises ja sa omandad elus õppetunde, ära lase end pisiasjadel ja ebaolulistel seikadel kõigutada. Katsu võtta kiirust maha ning selle asemel proovi tunda ja tunnetata. Ole kohal ja naudi hetki. Ära eksi liigselt minevikku ega tulevikku, eriti siis kui tegemist on murelike mõtetega. Ole siin ja praegu, ole rahus.

Kuna Vähi märk on seotud suhtlemise, pere ja lastega, siis on praegu hea aeg, et parandad suhteid ja veeta koos oma lähedastega aega. On aeg näidata oma tundeid välja ja öelda oma kallitele, et armastad neid. Kui mõni suhe sinu elus on oma aja ära elanud ning oled valmis sellest lahti laskma, siis peaksid samuti just nüüd tegutsema. Leia endas kindlus ja julgus, et öelda lahti sellest, mis sulle enam sobilik ja hea ei ole ning asu liikuma tervemate ja harmoonilisemate suhete poole.

Tervise seisukohast tasub praegu tähelepanu pöörata oma toitumisele, sest Vähi märgile alluvad magu ja kõht ning seoses nendega võivad ka kergesti probleemid tekkida. Et vältida seedehäireid ja kõhuvalu, katsu nii söömise kui joomise puhul silmas pidada mõõdukust. Praegu on hea aeg selleks, et jätta mahad halvad harjumused ja alutada puhtalt lehelt. Jäta maha suitsetamine, loobu halbadest toitumisharjumustest ja alusta teadlikult oma keha eest hoolitsemisega.

Praegu on väga hea aeg soovide soovimiseks, unistamiseks, maagiaks ja manifesteerimiseks. Kasuta praegust jõulise energiaga perioodi selleks, et teha mõni rituaal. Päikesevarjutus ja Kuu loomine annavad sinu sisemisele jõule kaasa omapoolse energeetilise tõuke, mis laseb su soovidel tõeks saada.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid