Püüa lasta veidi oma plaanidest ja suurtest eesmärkidest vabamaks ja luba tulla müstilisusel oma ellu, et juhatada sind mööda uusi teid, mööda teadmata teid, mööda tundmata teid; teid, kus ainsaks kaaslaseks sulle on usaldus ellu ja usk enda teekonda.

On aeg vabastada end suurest analüüsimisest ja nuputamisest ning avada end elule täiesti uuel moel - näita, et sa usaldad ja oled valmis olema juhatatud sellest salapärasest häälest, mis läbi sinu kutsub sind võtma ette teekonda, kus sa kohtud enda sisemiste salasoovide ja ka oma suurimate hirmudega. Elu juhatab sind kõigest sellest läbi, puhastab su enda tules, et saaksid asuda täitma oma suurimaid südamesoove.

Usalda neid sisemisi hääli - kuula neid! Kas nad pole mitte tõelisemad kui muu jama ühiskonna poolt nende ümber, ütlemas sulle, kes sa pead olema ja kuidas sa pead olema. Kuula neid sisemisi hääli - sa küll kahtled endas ja võib-olla arvad, et kujutad neid endale ise ette, kuid ma luban, need on päris - need on su enda HINGE juhatus siin elus.

On aeg astuda välja siit tavamaailmast ja seada sammud võlumaailma, kus sa saad tundma enda tõelist väge ja võimeid, kus sa saad kogeda maailma tõelist maagilisust ja salapära, kus sa saad vastused enda sisemistele küsimustele ja näed, et su vaist on sind alati just siia juhatanud. Nii tundmatu kui see uus maailm sulle ka ei tundu, sa tõded, et tegelikult oled sa sisimas sellest maailmast alati teadnud - see tundmatus on su TÕELINE KODU.

On aeg usaldada!

Autor: Marelle Kaelep