Igal sodiaagimärgil on oma element - tuli, maa, õhk ja vesi. See element annab sodiaagimärgile kaasa tema erilised omadused. Näiteks tulemärgid (Jäär, Lõvi ja Ambur) on kirglikud, entusiastlikud ja jõulised nagu tuli. Samas maamärgid (Sõnn, Neitsi ja Kaljukits) on praktilised ja maised. Õhumärgid (Kaalud, Kaksikud ja Veevalaja) on head suhtlejad ja suurepärase loogikaga. Veemärgid (Vähk, Skorpion, ja Kalad) on emotsionaalsed, tundlikud ja mõistatuslikud. Just nagu vesi, suudavad nad oma ümbrusega kohaneda. See võib olla kohati ka ohtlik, kui nad satuvad liiga madala sagedusega vibreerima.

Just tänu end esindavatele elementidele ongi need kolm järgnevat sodiaagimärki kõige intuitiivsemad.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Sa tunned peaaegu et liigagi palju. Jah, sa oled tundlik ja vahel öeldakse, et sa teed draamat, kuid sellel kõigel on ka põhjus. Sind juhib Kuu oma energiaga ning sinu tujud vahetuvad koos kuufaasidega. Sa oled end ümbritsevate inimeste tunnete osas väga vastuvõtlik. Kui keegi läheneb sulle halbade uudistega, siis on väga tõenäoline, et sa tunnetad seda, mis on tulemas, juba üsna aegsasti. Oled ka äärmiselt empaatiline ja kaastundlik oma ümbritsevate suhtes.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Sa lihtsalt tead asju. Sa valdad infot, mis on teistele kättesaamatu. Sind on väga raske üllatada. Sa oled suurepärase tajuga ja sinu intuitsiooni on raske alt vedada. Sa tunneks nagu mingeid müstilisi teadmisi, mis aitavad sul teha õigeid otsuseid ja aimata, kui sind on ees ootamas mõni oht. Sa ei näita oma tundeid ja teadmisi alati välja, kuid sisimas sa tead alati, milleks pead valmis olema.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Sa suudad vastu võtta õhus olevaid energiaid. Sinu võime nähtamatu maailmaga kontakti võtta on lihtsalt imetlusväärne. Sa võid vahel tunda ka liiga palju, mis kipub sind koormama ja rahutuks tegema. On oluline, et sa õpiks end kaitsma. Sind valitsev planeet Neptuun on seotud kujutlusvõime, unenägude ja alteadvusega. Sa oled rohkem kui intuitiivne. Kui ümbritsevad arvavad, et viibid alatasa justkui omas maailmas, siis tegelikkuses ei ole sa mitte enda maailmas, vaid sa oled kõikjal, ammutamas infot ja võtmas vastu teadmisi.