Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Kipud olema liiga range nii enda kui teiste suhtes. Sul on väga kõrged standardid ja sa ei pea paljuks nende nimel ka kõvasti pingutada. Tööd sa ei karda, ent sul on kohati keeruline lõõgastuda ja end töölainelt maha saada. Kipud töömõtteid ka koju kaasa võtma ja see võib sinu eraelu muuta aegajalt üsna keeruliseks.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Sinu jaoks on elus kõige olulisem sinu vabadus. Sa ei suuda taluda, kui oled millegi või kellegi külge seotud, mis ohustab sinu sõltumatust. Sinu kaaslased peavad valima, kas nad usaldavad sind täielikult ja lasevad sul teha, mida sa soovid või pole neil sinu elus kohta. Kohe, kui sind hakatakse piirama, tunned sa soovi end taas vabaks murda.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Oled emotsionaalne ostja ja suur kulutaja. Sa armastad omanäolisi ja ekstravagantseid asju ning ei hoia end tagasi, et neid ka endale lubada. Kui midagi on silmatorkav ja eriline ning köidab su silmi, siis seda sa ka ostad. Sinu kulutamine võib aga vahel ka suhtes tüliõunaks saada, eriti kui sinu kallim soovib, et sa end raha välja andmise osas rohkem vaos hoiaksid.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Sa oled tõeliselt tuline ja suure egoga isiksus. See omakorda tähendab, et Jäärad ei sobi sugugi mitte igaühega kokku. Kui oled endale midagi pähe võtnud, siis sinu vaateid ja arusaamu ümber lükata on pea võimatu. Suhes võib selline paindumatus aga tähendada, et sa ei ole nõus poolele teele vastu tulema ega kompromisse tegema.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Sa vihkad seda, kui pead midagi endale kuuluvat teistega jagama. Sõnnid on ühed armukadedaimad sodiaagimärkide esindajad! See teeb sinu jaoks äärmiselt keeruliseks, kui pead oma armsama aega või tähelepanu kellegi teisega jagama. Sa pead alati tundma, et oled number üks ja kõige tähtsam. Vastasel juhul on su tuju rikutud.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Sa oled kohutavalt suur flirtija. Isegi kui sa oled kindlas suhtes ning oma kallimale täielikult truu, siis ikkagi soovid sa lõbutseda, suhelda ja katsetada oma võlude mõju. Sinu jaoks võib see olla pelgalt süütu nali, kuid sinu kallimat ajab see igal juhul aeg-ajalt endast välja. Pikaajalise suhte puhul võib asi paraneda, kui sinu kallim näeb, et sind võib tõesti usaldada ja sul puuduvad sügavamad tagamõtted.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Sa oled tujukas. Vähi sodiaagimärgi esindajad on tuntud oma kõikuvate tunnete, solvumiste ja draamade poolest. Kui oled haavunud või pahane, siis selle asemel et rääkida avameelselt, mis sulle muret valmistab, kipud sa tõelist põhjust varjama ning võtma mõne muu pingelise teema üles. Sinu tõelise ja ausa loomuseni jõudmine on tõeliselt raske.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Sul peab alati õigus olema. Lõvi on äärmiselt iseseisev ja kaitseb oma vabadust raevukalt. Kui keegi peaks soovima sinu külge liigselt klammerduda või sinu vabadust piirata, siis tuleb olla valmis ülevoolavateks emotsioonideks. Sa ei karda öelda välja absoluutselt kõike, mida asjadest arvad, kui keegi tungib valdustesse, mida sina pead ainult iseenda omaks.

Neitsi (24. august - 23. september)

Sa oled perfektsionist ja töönarkomaan. See kõik kõlab ju üsna suurepäraselt kui mõelda töö tegemise peale, kuid kui vaadata asju suhte poolelt, siis pole see enam nii tore. Sul on hea süda ja palju armastust, kuid sul on tõeliselt raske leida aega, et oma partnerile seda hellust, õrnust ja kiindumust jagada.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Sa üritad kõigile meele järgi olla. Sa ei taha, et keegi kannataks ning sul on tihtipeale raske ei öelda. Kaalud on rahu ja harmoonia kehastus ning seetõttu ei soovi sa mitte kellelegi pettumust valmistada. Sa kipud ka suhtes alati teisi esiplaanile seadma ning enda vajadusi eirama. See võib aga pikas plaanis mõjuda halvasti nii sulle endale kui kogu suhtele.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Sa vihkad seda, kui kontroll ei ole sinu käes. Oled tõeline kontrollfriik ja kui suhtes ei ole püksid sinu jalas, siis tunned sa end väga ebamugavalt ja üldse mitte turvaliselt. Skorpionid on kangekaelsed ja see teeb sinu ümberveenmise alati keeruliseks. Kui oled midagi pähe võtnud, siis soovid seda ka iga hinna eest saada!

Ambur (23. november - 21.detsember)

Sa ei ole piisavalt tõsine. Amburi sodiaagimärgi esindajad on tõelised humoristid, kuid kahjuks ei ole nende naljasoon kõigile vastuvõetav. Samuti ei ole Amburid just kõige järjepidavamad inimesed. Sa suudad ühe nädala jooksul otsustada ümber, mida oma elus tahad ning millised on sinu ootused suhtele. See omakorda teeb sinust üsna väljakutseid pakkuva partneri.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid