Tuhanded teadustööd on praeguseks tõestanud meditatsiooni igakülgset positiivset mõju inimesele.

Soovid elada oma igapäevaelu, tehes tavapäraseid argitoimetusi sama kõrge võnkesagedusega nagu, oled mediteerimisel kogenud? See on võimalik, kuid kas sellest piisab, kui ühendada nii oma vaimsed kui ka füüsilised tegevused?

Kvantfüüsik, tippteadlane, raamatute autor ja nõutud loengutel esineja Dr Amit Goswami läheneb keeruliselt tunduvale küsimusele mängleva kergusega: "Do-Be-Do-Be-Do..." Eesti keelde tõlgituna: "Tee-Ole-Tee-Ole-Tee..."

Kas on võimalik käsitleda teadust, vaimsust, müstikat ja mateeriat üheskoos?

Elame maailmas, kus suur osa teadusest nõuab, et maailm piirduks selle füüsiliste, mõõdetavate aspektidega. Müstikud aga ignoreerivad suures osas teaduse rolli ja püüavad maailma selgitada ainult vaimsuse kaudu. On haruldane, et ühendatakse teadus ja vaimsus.

Dr Amit Goswami seda aga teeb – oma loengute ja raamatute kaudu, kus kohtuvad kvantfüüsika, teadvus, vaimsus ja müstika.

Dr Amit Goswami kirjutab oma uuemas raamatus "Kõigi vastuste raamat": "Oleme jõudnud aega, et ühendada teadus ja vaimsus."

Kui käsitleda vaimsust ja teadust tasakaalus, pakub see uutlaadi võimalusi kõigile ja kõiges. Kvantfüüsika annab selleks parimad võimalused.

Dr Amit Goswami on teerajaja põhimõttele, et teadvus, mitte mateeria, on kõige alus.

Maailma kvantfüüsikud on jõudnud arusaamisele, et kõige alus on kõikehõlmav teadvus, mitte mateeria. Kõik füüsilises maailmas koosneb aatomitest, aatomid tekivad energiast, energia tekib teadvusest. Igal mõttel, sõnal ja teol on vibratsiooniline sagedus.

Teades, et ka Maal on oma sagedus ja energiad, tekib küsimus, kuidas Maa energiad ja enda energiad omavahel sobitada?

See eeldab kvanthüpet kõikehõlmavale teadvuse tasandile. Kvanthüpe on võimalik igas valdkonnas ja igal elualal. Kuidas seda teostada?

18.–19. mail toimub Tallinnas dr Amit Goswami kvantteadvuse koolitus, mille ta viib läbi koos energiate ülitajuri Lille Lindmäega.

Teemadeks on kvantmaailmavaade, kvantmeditsiin, kvantloovus, kvantettevõtlus jne.
Koolitus on eestikeelse tõlkega.

Lisainfo ja registreerimine: koolitus.kvantum.ee


Dr Amit Goswami
on maailmas hästi tuntud tippteadlane ja kvantfüüsik. Ta oli professor Oregoni Ülikoolis aastast 1968 õpetades kvantfüüsikat. Ta on ka mitmete raamatute autor. Oma kõige uuemas raamatus "Kõikide Vastuste Raamat" kirjutab Amit Goswami, et kvantfüüsika ei ole mitte ainult uue teaduse alus, vaid ka võti, et mõista teadvust. Tal on doktorikraad Kolkata Ülikoolist (1974).


Lille Lindmäe
on energiate ülitajur, bioväljade tikkija ja ley-liinide meister. Ta on lõpetanud NSVL Tervishoiuministeeriumi Ekstrasensoorika Kooli Moskvas. Aastatel 1990 -1995 töötas Tartu Linna Polikliinikus biovälja korrektorina. Üle 12 aasta on pidanud loenguid TÜ arstiteaduskonna perearstide toitlustusalastel täienduskursustel ja kahel aastal valikloenguid Tallinna Meditsiini Kõrgkoolis.

25 aastat on töökogemust Soomes biovälja korrastajana ja koolitajana, on pidanud loenguid neljas keeles mitmel maal, osa võtnud kohalikest ja rahvusvahelistest konverentsidest. Ta on kirjutanud kolm raamatut:"Iidse teadmisega õnnistatud" (2003), "Tähed on bioväljas ja taevas" (2006) ning "Loome Kuldset Ajastut"(2017). Raamatud on ilmunud eesti, soome, vene ja inglise keeles. Lille on kutsutud ülemaailmsesse Quantum Activism projekti, mille asutajaks on dr Amit Goswami (Oregoni Ülikool).

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid