Kolm sammu, kuidas panna külgetõmbeseadus toimima

Esimene samm: Küsi

Anna Universumile teada, mida sa tahad, ja ta vastab sinu mõtetele. Mida sa tegelikult tahad? Istu maha ja kirjuta see paberile. Kirjuta see oleviku ajavormis. Võid kirjutamist alustada näiteks sõnadega "Olen väga õnnelik ja tänulik, et ..." Ja siis kirjuta lahti, mida sa täpselt oma elult tahad, igas eluvaldkonnas.

Sa saad valida, mida tahad, aga sa pead selle selgelt sõnastama. See on sinu ülesanne. Kui sa ei väljenda selgelt, mida tahad, siis külgetõmbeseadus ei saa seda sulle tekitada. Saates välja segase sageduse, saad ka segaseid tulemusi. Võib-olla on see sul esimene kord elus, aga tee endale täpselt selgeks, mida sa tõesti tahad. Teades nüüd, et sa võid saada, olla või teha kõike, mida soovid, ilma piiranguteta, siis mis see oleks?

Küsimine on loomisprotsessis esimene samm, nii et tee see endale harjumuseks. Kui sa pead mingi valiku tegema ja ei tea, mille kasuks otsustada, siis küsi! Ära iialgi jää oma elus ummikusse. Lihtsalt küsi!

Universum oleks nagu sinu võimaluste kataloog. Lappad seda ja ütled: "Ma tahaksin seda kogemust ja seda toodet ja sellist persooni oma ellu." Sina esitad Universumile tellimuse. Nii lihtne see ongi.

Sa ei pea korduvalt paluma. Piisab ühest korrast. See ongi täpselt samamoodi nagu kataloogist toodete tellimine. Oma tellimusegi ju esitad vaid korra. Tellides sa ju ei kahtle, kas see ikka jõudis kohale, ega korda seda igaks juhuks üle ega telli siis veel kord ja veel, korduvalt. Tellid ainult korra. Sama on loomisprotsessiga. Esimese sammu teed selleks, et oma soovid selgeks teha. Kui su peas valitseb selgus, oledki küsinud.

Teine samm: Usu

Teine samm on uskumine. Usu, et see on sul juba olemas. Mina kutsun seda kõikumatuks usuks. Usu nähtamatut.

Pead uskuma, et oled soovitu juba saanud. Juba küsimise momendil pead olema veendunud, et saad, mida tahad. Su usk peab olema ääretu ja täielik. Pärast kataloogist tellimist sa ju rahuned, teades, et saad, mida tellisid, ja saad oma eluga edasi minna.

Näe asju, mida tahad, juba enda omana. Tea, et need jõuavad vajadusel sinuni. Ja siis lase neil tulla. Ära närvitse ja muretse nende pärast. Ära mõtle nende puudumisest. Mõtle neist kui enda omadest, mis juba kuuluvad sulle ja on sinu valduses.

Sel momendil, kui küsid, usud ja tead, et nähtamatuses on soovitu sul olemas, asub Universum tööle, et tuua seda ka nähtavasse vormi. Pead käituma, rääkima ja mõtlema, nagu võtaksid soovitu vastu just nüüd. Miks? Sest Universum on peegel ja külgetõmbeseadus peegeldab su valitsevad mõtted sulle tagasi. Kas pole siis loogiline, et asja saamiseks pead seda ka oma vaimusilmas nägema? Kui sinu mõtted teatavad, et asi pole veel siin, siis tõmbadki ligi just seda veel mittekohalolemist.

Pead uskuma, et sul juba on soovitu olemas. Pead uskuma, et juba said selle. Pead lihtsalt edastama kättesaamise tunde sagedust, et see sinu eluna realiseeruks. Seda tehes liigutab külgetõmbeseadus jõuliselt kõiki olukordi, inimesi ja sündmusi, et see toimuks.

Kuidas panna end uskuma? Tee, nagu usuksid. Käitu nagu lapsed ja mängi, et usud. Käitu, nagu oleks soovitu sul juba olemas. Mängides, et usud, hakkadki uskuma, et said, mida tahtsid. Džinn vastab kogu aeg sinu valitsevatele mõtetele, mitte ainult küsimise hetkel. Seepärast tuleb pärast küsimist jätkata uskumist ja teadmist.

Usu. Sinu katkematu ja surematu usk soovitu saamisesse on sinu suurim jõud. Kui usud sellesse, siis ole valmis ja vaata, kuidas maagia tegutseb!

Pole sinu töö muretseda, kuidas see juhtub või kuidas Universum selle sinuni toob. Lase Universumil seda enda eest teha. Üritades nuputada, kuidas see toimuda võiks, kiirgad uskmatuse sagedust - sa ei usu, et see sul juba olemas on. Arvad valesti, kui mõtled, et sina pead seda tegema ja Universum ei tee seda sinu jaoks. "Kuidas" ei ole osa sinu loomisprotsessist.

Kolmas samm: Võta vastu

Kolmas ja viimane samm selles protsessis on vastuvõtmine. Tunne end saadu tõttu suurepäraselt. Tunne end nagu siis, kui see on saabunud. Tunne seda praegu.

Väga oluline on end selle protsessi jooksul hästi ja õnnelikuna tunda, sest nii seadistad end soovitu sagedusele.

Küsi korra, usu, et see on sul juba olemas, ja siis ei pea sa enam selle saamiseks muud tegema, kui vaid end hästi tundma. End hästi tundes oled vastuvõtmise sagedusel. Oled kõikide heade asjade saabumise sagedusel ja saad selle, mida palusid. Sa ei küsiks ju ometi midagi, mis sind end hästi tundma ei paneks? Nii et häälesta end hea enesetunde sagedusele ja võta soovitu vastu.
Kiire viis end sellele sagedusele häälestada on öelda: "Ma võtan praegu vastu. Võtan kõik hea oma ellu vastu just nüüd. Ma võtan [täida lüngad oma ihaldatud soovidega] praegu vastu." Ja tunne seda. Tunne, nagu oleksidki sa selle just praegu saanud.

Tihtipeale on tegutsemist vaja. Tehes seda sel moel, nagu Universum sind juhtida püüab, on see tegutsemisviis kindlasti rõõmu täis. Tunned end elust pakatamas. Aeg peatub. Sa võiksid seda teha lausa terve päeva.

Tegutsemine on sõna, mis mõne inimese jaoks tähendab "tööd", inspiratsiooniküllane tegutsemine aga ei tundu kindlasti mitte tööna. Tavalise tegutsemise ja inspireeritud tegutsemise vahe on selles: inspireeritud tegutsemise tagajärjel hakkad sa soovitut saama. Kui sa lihtsalt tegutsed millegi saamise nimel, siis see on sammuke tagasi. Inspireeritud tegutsemine on pingutusteta ja tundub suurepärane, sest oled vastuvõtmise sagedusel.

Kujutle elu nagu kiirevoolulist jõge. Püüdes väga pingsalt midagi ellu viia, tundub nagu ujuksid vastuvoolu. Tundub, nagu oleks raske võitlus. Kui sa aga käitud nii, nagu oleksid valmis Universumilt soovitut vastu võtma, tundub sulle, nagu ujuksid vooluga kaasa. Pingutusteta. See on inspireeritud tegutsemise ja Universumi voolus kulgemise tunne.

Vahel pole sa isegi kuni tulemuste ilmnemiseni teadlik, et "tegutsesid", sest tegutsemine tundus nii hea. Tagasi vaadates näed sa Universumi imet ja maatriksit, mis tõi soovitu sinuni.

Universumile meeldib kiirus. Ära viivita. Ära kõhkle. Ära kahtle. Kui võimalus ja impulss ning sisemusest tulev intuitsioonijudin on olemas, siis tegutse. See on sinu roll. Ja see on ka kõik, mis sa tegema pead.

Usalda oma instinkte. Universum inspireerib sind. Universum suhtleb sinuga vastuvõtmise sagedusel. Kui sul on intuitiivne või instinktiivne tunne, järgi seda ja sa näed, et Universum juhatab sind magnetiliselt soovitu saamise poole.

Sa tõmbad külge kõike, mida vajad. Kui vajad raha, tõmbub see sinuni. Vajad inimesi, tõmbad neid ligi. Vajad äkki näiteks mõnda teatud raamatut, siis see jõuab sinuni. Pane tähele, mida sa külge tõmbad, sest kui sa hoiad oma meeltes pilte mingitest soovitud asjadest, siis need jõuavad sinuni ja vastupidi. See kõik realiseerub sõna otseses mõttes läbi sinu. Ja teeb seda külgetõmbeseadust järgides.

Ära unusta, et sina oled magnet, mis tõmbab kõike enda külge. Kui oled oma peas selgeks mõelnud, mida tahad, siis muutudki neid asju enda poole tõmbavaks magnetiks ja soovitud asjad tõmbuvad omakorda sinu poole. Praktiseerides ja nähes, kuidas külgetõmbeseaduse kaudu asjad sinuni jõuavad, muutud usu, veendumuse ja teadmise jõul aina suuremaks magnetiks.

Allikas: Rhonda Byrne "Saladus", kirjastus Pilgrim

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid