Sinu sündimise hetk on andnud sulle kaasa erilised võimed ning need on sul olemas hoolimata sellest, kas oled neist teadlik või mitte. Kui aga arvutad välja oma sünnipäeva numbri ning saad oma tugeva külje teada, siis saad selle arendamisele rohkem rõhku panna.

Vaata järgi, kuidas oma numbrit välja arvutada: Kui oled sündinud näiteks 1. septembril 1975, siis lihtsalt liida kõik numbrid omavahel kokku 1 + 9 + 1 + 9 + 7 + 5 = 32, liida nüüd omavahel 3 ja 2 ning saadki oma sündimise numbri, mis antud näite puhul on 5.

Loe, millised võimed sinu sünninumbriga kaasnevad:

Number 1

See on loomise number. Usutakse, et kõik, kes on sündinud number ühe all, on suurepärased nõiad, sest neil on eriline anne muuta oma unistused reaalsuseks ning luua endale selline maailm, nagu nad sisimas soovivad. Just selle numbri all sündinud inimeste soovidel on jõudu ja julgust luua oma unistuste elu.

Maagiline võime: manifesteerimine ja julgus

Number 2

Sa oled väga tundlik kõikide energiate suhtes, mis sind ümbritsevad. Ajal, mil sa üles kasvasid, õppisid sa tunnetama ja aimama, mida teised inimesed mõtelevad ja tunnevad. See on sind muutnud empaatiliseks ja kaastundlikuks. Sinu süda ja kolmas silm juhatavad sind õigete lahenduste leidmiseni. Suudad oma südame jõuga aidata teisi ning vähendada nende muresid ja valu. Selleks, et oma energiat taastada, tuleks sul õppida end maandama. Sind laeb uuesti energiat täis looduses viibimine.

Maagiline võime: unenäod ja intuitsioon

Number 3

Number kolm hõlmab endas kolme Kuu faasi. Iidsed nõiad on uskunud, et selle numbri all sündinud inimene omab loomise ja hävitamise jumalikke võimeid. Vana tuntud reegel "ole ettevaatlik sellega, mida sa soovid", kehtib just number kolme all sündinud inimeste kohta, sest just neil on maagiline võime oma mõtteid ja unistusi reaalsuseks muuta.

Maagiline võime: loomine ja häving

Number 4

Number neli seostub nelja põhielemendiga - tuli, vesi, õhk ja maa. Sinu olemus on tasakaalus Maa nelja elemendiga ja see on ka põhjuseks, miks sa oled nii mõistlik ja tugeva vaimuga. Suudad neilt neljalt elemendilt energiat ammutada ja see teeb sind maagiliselt pea võitmatuks. Sinu ümber on nenede nelja elemendi energiast loodud võimas kaitsekilp, mis suudab negatiivset eemal hoida.

Maagiline võime: Maa elementide maagiline jõud

Number 5

Kui number neli sümboliseerib nelja looduse elementi, siis number viis kannab endas viienda sümboli energiat ehk vaimu (eeter). Need, kes on sündinud numbri 5 alla, omavad ühendust vaimumaailmaga ja suudavad ammutada endasse jõudu just teistpoolsusest. Number 5 all sündinud inimesed on suurepärased spiritualistid, sest suudavad ühendust võtta just selle silmale nägematu maailmaga.

Maagiline võime: kontakt vaimumaailmaga ja esivanemate hingedega

Number 6

See number sümboliseerib Päikest ja kõike seda jõudu, mis pärineb valgusest. Sinus on jõuline sisemine energia, mis tuleneb otse meie valgusallikast. See on elujõud, mis teeb sinus tervendaja ja juhi. Suure jõuga kaasneb aga ka suur vastutus. Sinu ülesandeks on õppida, kuidas oma võimeid kõige eetilisemalt kasutada.

Maagiline võime: rituaalimaagia, loitsud ja tervendamine

Number 7

See number sümbliseerib Kuud ja kõike seda maagilist jõudu, mida see öötaeva valgustaja endas hoiab. Sinu jõud on taltsutamatu ja puhas. Sa tead instinktiivselt, kuidas kasutada rituaalimaagiat ning kuufaaside jõudu selles. Sind juhatab kõrgem intuitsioon. See annab endast tihtipeale märku ka ettekuulutuslike unenägudena. Kui pöörad oma unedele tähelepanu ja õpid neid tõlgendama, siis suudad sa imesid korda saata.

Maagiline võime: nägemused ja ettekuulutuslikud unenäod

Number 8

Just see on number, mille energiat on loetud kõige maagilisemaks. Kaheksat peetakse traditsiooniliseks nõiasabati numbriks. Sinus voolab tõeline nõiaveri, kuid see aktiveerub vaid siis, kui õpid end häälestama õigele lainele. Sul on olemas väga täpne sisemine kompass, mis laseb sul kerge vaevaga eristada head halvast.

Maagiline võime: energiate juhtimine ja alkeemia

Number 9

See number ühendab endas kõik eelnevad. See on justkui värav, kus kõik lõpeb ja sama ajal ka uuesti algab. See laseb sul näha asju, mida teised ei näe ning ka mõista teemasid hoopis laiemalt ning teistsuguste nurkade alt. Number 9 kannab endas surma ja uuestisündi. See laseb sul tunnetada end ümbritsevaid vaimolendeid ning kui arendad oma võimeid, siis on sul võimalik liikuda maailmade vahel.

Maagiline võime: šamaan