Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad keisrinna ja päike. Nüüd tasub palju tähelepanu pöörata oma tunnetele, sest sinu intuitsioon on see, mis annab jõuliselt märku ja juhatab sind alateadlikult tegema enda jaoks õigeid valikuid. Tunned, et sinu ellusuhtumine muutub positiivsemaks, saad uut jõudu ja energiat. Leiad taas inspiratsiooni, et tegeleda iseendaga ning oma keha ja meele arendamisega. Ka suhted ümbritsevatega on paranenud ning tunned siirast rõõmu oma lähedastega koos olemisest. Kui vähegi on võimalik, siis võta endale teadlikult aega, et puhata ja olla kogu oma meele ja olemusega kohal neis hetkedes, kus sa viibid. Ära lase oma meelel ekslema minna neile teemadele, mis põhjustavad sinus muremõtteid või meelehärmi. Juuruta endasse igapäevast positiivsust ja optimismi.

Armastuse osas tuleb hea nädal ja seda eriti neil, kes on alles vallalised. Nüüd on suur tõenäosus tutvuda enda jaoks ligitõmbava inimesega ning praegu alanud suhe toob palju rõõmu ja rahulolu. Kui oled suhtes, siis on võimalik anda oma koosolemisele uus tähendus ning leida viise suurendada üksteisemõistmist ja lähedust. Siin tuleks aga tähele panna seda, et kumbki ei läheks üle piiri ning ei unustaks anda partnerile piisavalt vabadust ja hingamisruumi.

Töö- ja rahaga seotud teemad peaksid samuti sel nädalal edukalt sujuma. Võimalikud on head tehingud, kasulikud investeeringud ja rahasummad, mis saabuvad nö ootamatust allikast - lotovõit, vana võla tagasisaamine või mõni väärtuslik kingitus.

Kindlasti tasub nüüd nii tihti kui võimalik, minna loodusesse. Just tärkav rohelus, linnulaul ja värske hingus, mis kõikjal sind tervitab, on see, mis kosutab hinge ning tervendab keha ja vaimu.

Põnevat nädalat!


Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõkade kuus. Nüüd hakkavad asjad sinu jaoks liikuma positiivses suunas. Kui varasemalt tundsid, et oled ummikus või pead ebameeldivustega silmitsi seisma, siis nüüd lõpuks tunned, et asjad hakkavad tasapisi paranema. Muutused ei tule küll üleöö, kuid samm sammult liigud eemale sellest, mis on sulle meelehärmi valmistanud. Võimalikud on ka reisimised, mis sulle vaheldust pakuvad ja meeleolu tõstavad.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab karikate neli. Sa kipud keskenduma sellele, mida sul ei ole ning lased aegajalt oma meeleolul ka nende nn olematute asjade pärast langeda. Sinu ülesandeks on avada oma silmad ja näha kõike seda head, mis sind ümbritseb. Sinu elus on palju sellist, mille eest sa saad olla tänulik. Sea oma fookus õigesse kohta ja sa näed, et elu on tegelikult ilus.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädalat iseloomustab mõõkade kolm. Saabunud nädal nõuab sult enda vastu äärmiselt aus olemist. Sinu ette kerkivad minevikust pärit probleemid, mis on jäänud lahendamata ning kipuvad sinu elus mustrina korduma. Kui võtad end kokku ning julged faktidele näkku vaadata, siis suudad end mineviku taagast lahti murda ja selle selja taha jätta.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädala kaardiks on torn. Nüüd pead olema valmis ootamatuteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid elule. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Esialgu võid tunda justkui oled saanud löögi allapoole vööd, kuid kui suudad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kuningas. Nüüd tasub sul jälgida oma käitumist ning neid emotsioone, mis on selle taga. Kas tunned, et pead end pidavalt kaitsma välismaailmast ähvardava ohu eest või ei tunne sa end lihtsalt piisavalt turvaliselt. Katsu enda jaoks selgeks mõelda, mis sulle muret valmistab ning asu sellega tegelema. Parem oleks leebe lähenemine ning mõistev suhtumine.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade kümme. Nüüd pead valmis olema selleks, et astud uude eluetappi. Tõmbad oma minevikule kogu mõistuse jõudu kokku võttes kriipsu alla ja jätad selja taha tuttavad olud. Pisut ebakindlust, mida alguses võid tunda, on loomulik, kuid saad sellest ruttu üle ja peagi tunned kergendust, et saad alustada puhtalt lehelt.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuninganna. Nüüd juhindud eelkõige oma sisemisest tarkusest. Sul on kiire taip, rikkalikult häid ideid ja tahe omandada uusi kogemusi. Selline pakett on eelduseks, et viia ellu suuri asju. Kasuta praegust aega, et oma salajasemaid unistusi realiseerida.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on õiglus. Praegu pead olema oma tegudes hoolikas, sest saad vastu just nimelt sama mõõdupuu järgi, mida välja annad. See ei tähenda, et peaksid oma soove alla suruma või allaheitlikult käituma. Vastupidi, toimi oma südme õiglustunde järgi - aita neid, kes seda tõesti vajavad ning jäta nende õppetunnid neile, kelle arenguks need vajalikud on.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kaheksa. Jätad nüüd raske südamega hüvasti millegagi, mis pakkus sulle mõnda aega rõõmu ja rahulolu. Sa ei peaks kurvastama, kuna asud teele uute ja põnevate sündmuste suunas. Mõtle pigem olnule tänutunde ja rõõmuga, see annab sulle hoopis parema stardipositsiooni tuleviku osas.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide üheksa. Oled saavutanud teatud positsiooni, milles tunned end hästi. Oled piisavalt kindlustatud, samas sõltumatu ja rahulik. Sinu turvalisusesoov hoiab sind eemale sellest, et oleksid mänguline ja vaataksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest sellest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb astuda samm tundmatusse.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne või lausa sinu suhtes pahatahtlik. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ja ausaks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Nädala kaardiks on müntide kuninganna. Sind ootab ees rahulik periood, mis ei too endaga kaasa plahvatuslikke arenguid ega ootamatuid sündmusi. Pigem liiguvad asjad stabiilselt ja rahulikus tempos. Hea aeg on elu materiaalse poolega tegelemiseks ning püsiväärtuste loomiseks. Suhetes on samuti ootamas rahuldustpakkuv aeg - nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.