Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Sinu jaoks oli aasta parimaks kuuks jaanuar. Kuid uuesti ootab sind hea aeg ees ka aasta lõpu poole. Tunned novembris, et oled end taas kogunud ja suudad õnne peaaegu käega puudutada.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Kindlasti tundsid end hästi veebruaris, oma sünnipäevakuul. Kuid hea aeg on sind ees ootamas ka septembris. Just siis paned aluse uutele ideedele ja projektidele, millest tõuseb sulle tulu.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Sinu selle aasta parim aeg saabub juulis, sest just siis tunned, kuidas sinu inspiratsioon on laes ning sa suudad kindla käega oma unistustest voolida reaalsuse.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Sinu jaoks toob tärkav kevad enesekindluse ja eneseusu kasvu. Tunned, et suudad saavutada kõike, millest unistanud oled. Just aprill on see kuu, mis annab sulle võimsa positiivse energialaengu, mille najal saad tõeliselt särada ja oma sisemise potentsiaali valla päästa.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Sinu ülesandeks on sel aastal oma loominguline pool vabastada ja särama päästa. Selleks ei pea sa kunstnik olema, vaid lihtsalt lubama oma looval poolel esile kerkida. Edukaim aeg selleks, et suudaksid kõik oma võimed ja oskused välja tuua on sinu jaoks september.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Sinu jaoks saab superhea kuu olema mai. Tunned end võitmatuna ja vastupandamatuna ja seda just mai viimastel päevadel. Eriliselt edukas oled oma armuasjades, sest nüüd võib sinu ellu saabuda suur armastus.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Sinul saab olema sel aastal lausa kaks väga edukat kuud. Need on juuli ja september. Just sel ajal oled sa eriliselt inspiratsiooni ja teotahet täis ning suudad saavutada enneolematut edu.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Sinu jaoks oli suurepärane aeg aasta algus, eriti veebruar. Kuid head ajad on sind ees ootamas ka suvel. Just juulis ja augustis tunned taas, et suudad oma tõelise sära taas täisvõimsusel tööle panna ja südameid võita.

Neitsi (24. august - 23. september)

Sinu jaoks on parim kuu september. Enamus Neitsi sodiaagimärgi esindajail on siis ka sünnipäev ning oma jõu laineharjal sõitmine on suurepärane sünnipäevakink!

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Sinu jaoks toob kevad kaasa imelise aja. Just aprillis ootab sind ees suur armumine. See võib toimuda nii uude partnerisse, kui ka juba olemasolevasse kallisse kaasasse. Igal juhul hakkavad sinu armuelus sädemed lendama.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Sinu jaoks saabub suve lõpul eriliselt õnnelik ja edukas aeg. Just augusti lõpp toob sulle kaasa võimaluse oma ettevõtmisi superedukalt ellu viia ja selle tõttu ka kuulsust nautida.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Sinu jaoks oli üldiselt hea kuu jaanuar, kuid kui tunned, et lasid selle aja mööda ning erilist õnne ei osanud märgata, siis saad detsembris uue võimaluse. Sihi oma nooled ainult tõeliselt maagilistele sihtmärkidele!